ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 21:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,06
2.388
140
16,90
17,20
-1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da li netko konačno zna odgovor tko rasprodaje po ovim cijenama,pa ne mogu vjerovati da su to sve mali ulagači [angry]

Zašto nemožeš vjerovati?Ne slušaš što se priča po kafičima?Oni koji su ulagali prije dvije tri godine sad su tek na nuli,bilo u fondovima bilo u dionicama.A do jučer su govorili,sve dok sam u plusu baš me briga za krizu,al ak dođe na nulu onda bježim van.Sad je taj trenutak…….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Što mislite kako se osjeća Pavletić koji je u samo 3 dana izgubio cca 50 milijuna kuna? [cry] [sealed]

Ne brini ,jako dobro,sve je to kupio i onako za milion kuna.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

hm… ti ne bi prodao nešto što košta 100 jedinica – danas po 20, ako znaš da to isto možeš kupiti sutra za 15?
lavina je krenula…
mislim da je nominala donja granica svega…

Nominala je ovih dana na dosta dionica probijena.


hm… ti ne bi prodao nešto što košta 100 jedinica – danas po 20, ako znaš da to isto možeš kupiti sutra za 15?
lavina je krenula…
mislim da je nominala donja granica svega…


[thumbsup]

samo što nije...


hm… ti ne bi prodao nešto što košta 100 jedinica – danas po 20, ako znaš da to isto možeš kupiti sutra za 15?

Moje misljenje da kad vidis da to rade cak cetvorica iz top 5 najbolji nacin da dionica ode pod led.Tako se ne brani cijena a gubi se povjerenje dugorocnih ulagaca.Sada neka se suoce s time.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Nekak mi se čini da je ULPL zadnjih dana nekak posebno potegnuo prema dolje.
Čini li mi se ili ima neki razlog tome?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


hm… ti ne bi prodao nešto što košta 100 jedinica – danas po 20, ako znaš da to isto možeš kupiti sutra za 15?
lavina je krenula…
mislim da je nominala donja granica svega…

na zalost si u pravu i ja sam nakon 6mj stand by-a to isto napravio na 2-3 dionice …. ulpl 1490 pa kupio po 800 u roku niti 7 dana …. i tako na jos par

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


Nominala je ovih dana na dosta dionica probijena.

pozdrav,
da ne tražim, možeš samo reći kod koga još, osim kod sunh-r-a?


Nekak mi se čini da je ULPL zadnjih dana nekak posebno potegnuo prema dolje.
Čini li mi se ili ima neki razlog tome?!

ispada da vam se samo cini [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



Nominala je ovih dana na dosta dionica probijena.

pozdrav,
da ne tražim, možeš samo reći kod koga još, osim kod sunh-r-a?
[/quote]

PODR, KOEI, JDPL, JNAF, DDJH, VART itd.

Ne znam u kakvom su odnosu ovaj agresivni prodavatelj i trezor, ali bi bilo dobro da zasad trezor ne podiže cijenu (iako bi mi normalno odgovarala veća) i tako se što prije riješimo ovog(ovih) prodavatelja, jer on izlazi pod nus bez obzira na cijenu pa mu ne bi trebalo dati više nego što zaslužuje.
Nadalje, vidim da se dosta vas (kao i ja) pita tko to prodaje i spušta drastično cijenu.
Uvjerili smo se da jedan dio prodaje top 5, ali oni nisu jedini (još uvijek mi nije jasno kako je onaj Igor Budisavljević 03.10.08. prodao 3.000 kom a da to nigdje nije objavljeno-posao za HANFA-u).
Kako dugo pratim ovu dionicu, gledajući povijest trgovanja prije par mjeseci netko je agresivno ulazio na razinama od 2.200 kn ali nije došao do top 10. Vjerojatno i on (ako je u pitanju neki fond) izlazi jer mu gori pod nogama i to donekle uz ovu svjetsku krizu opravdava ove prodane količine.
Usprkos sveg navedenog nije mi baš jasno da na ovim razinam top 5 još uvijek izlazi!!!


onaj Igor Budisavljević 03.10.08. prodao 3.000 kom a da to nigdje nije objavljeno-posao za HANFA-u).

buda valjda ne ulazi u pravilo 5.3.1.3.7.1
iako bi se o tome dalo raspravljati [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

😉 koja igra…vrhunska od petka do danas 35% zarade 😉 mrak baffet je zakon….sada vi vidite što rade siromašni 😉 …treba ih namamiti na burzu ulete sa kreditima i onda im srušite cijenu počinju call of priće i svi prodaju za kikiriki pa onda se siromašni uplaše i počinju izvlačiti lovu iz fondova i cijeni ide dolje pa do bola izreklamirate hipotekarne kredite u americi 🙂 a večina ni nezna što su ….a onda kupujete cijenama koje su cirkus (realno bi dionica trebala vrijediti oko 3000 kuna jer smo do toga došli temeljnim analizama prije cca 200 postova) i tako u 2 dana zaradite lovu koja bi se trebala zaraditi u 4 do 5 godina na zreloj burzi s kvalitetnom firmom….

I love this game

New Report

Close