ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 01:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,00
3.740
220
16,80
17,10
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://www.istra24.hr/biznis/stecaj-pulskog-brodogradilista-prodaju-se-veruda-i-stoja

Alpha odnosno uljanik plovidba bi mogla biti iznenađenje burze za sve koji ne prate tankere…

Uljanik plovidba u stecaju prodaje 5 posto. Prema mojim saznanjima Alpha ce tu ici na vlasnistvo 1 kroz 1 na Verudi i Stoji. Sad su na 55 posto vlasnistva.

Q4, gdje bi po futuresima dry bulk trebao voziti po 14 000 do 15 000 a tanker po 35 000 do 45 000 dolara bi mogao zaraditi oko 2 miliona dolara. Top.

Ovaj tjedan ulazimo u crobex, vidit cemo koliki ce biti ponder, za pocetak vise ce znaciti to sto je u izlogu jer nece imati neku tezinu(za promatrano razdoblje od sljedecih 6 miseci).

kicancro, 17.09.2023. u 15:16

Uljanik plovidba u stecaju prodaje 5 posto. Prema mojim saznanjima Alpha ce tu ici na vlasnistvo 1 kroz 1 na Verudi i Stoji. Sad su na 55 posto vlasnistva.

Q4, gdje bi po futuresima dry bulk trebao voziti po 14 000 do 15 000 a tanker po 35 000 do 45 000 dolara bi mogao zaraditi oko 2 miliona dolara. Top.

krivo ste napisali -Uljanik brodogradilište u stečaju prodaje udjele od po 45 % na oba broda.

vjerujem kao i vi da su određeni razgovori i konzultacije već i provedene, te da će Alpha adriatic preuzeti ove udjele. Teško da će baš netko drugi preuzeti manjinske udjele na brodovima.

Ako Alpha adriatic preuzme samostalno udjele bit će to potvrda da se tvrtka ubrzano oporavlja, ako već ne samostalno onda će to biti u kombinaciji s financijskim partnerom s kojim već imaju uspješnu suradnju.

villach, 18.09.2023. u 11:12

 





kicancro, 17.09.2023. u 15:16



 

Uljanik plovidba u stecaju prodaje 5 posto. Prema mojim saznanjima Alpha ce tu ici na vlasnistvo 1 kroz 1 na Verudi i Stoji. Sad su na 55 posto vlasnistva.

Q4, gdje bi po futuresima dry bulk trebao voziti po 14 000 do 15 000 a tanker po 35 000 do 45 000 dolara bi mogao zaraditi oko 2 miliona dolara. Top.

 



 

krivo ste napisali -Uljanik brodogradilište u stečaju prodaje udjele od po 45 % na oba broda.

vjerujem kao i vi da su određeni razgovori i konzultacije već i provedene, te da će Alpha adriatic preuzeti ove udjele. Teško da će baš netko drugi preuzeti manjinske udjele na brodovima.

Ako Alpha adriatic preuzme samostalno udjele bit će to potvrda da se tvrtka ubrzano oporavlja, ako već ne samostalno onda će to biti u kombinaciji s financijskim partnerom s kojim već imaju uspješnu suradnju.

Koliko ja znam odnos vlasnistva je sljedeci:

alpha- 55 posto

uljanik u stecaju- 5 posto

3. maj-40 posto

Provjerit cu.

kicancro, 18.09.2023. u 14:01

 





villach, 18.09.2023. u 11:12



 

 





kicancro, 17.09.2023. u 15:16



 

 

Uljanik plovidba u stecaju prodaje 5 posto. Prema mojim saznanjima Alpha ce tu ici na vlasnistvo 1 kroz 1 na Verudi i Stoji. Sad su na 55 posto vlasnistva.

Q4, gdje bi po futuresima dry bulk trebao voziti po 14 000 do 15 000 a tanker po 35 000 do 45 000 dolara bi mogao zaraditi oko 2 miliona dolara. Top.

 

 



 

krivo ste napisali -Uljanik brodogradilište u stečaju prodaje udjele od po 45 % na oba broda.

vjerujem kao i vi da su određeni razgovori i konzultacije već i provedene, te da će Alpha adriatic preuzeti ove udjele. Teško da će baš netko drugi preuzeti manjinske udjele na brodovima.

Ako Alpha adriatic preuzme samostalno udjele bit će to potvrda da se tvrtka ubrzano oporavlja, ako već ne samostalno onda će to biti u kombinaciji s financijskim partnerom s kojim već imaju uspješnu suradnju.

 



 

Koliko ja znam odnos vlasnistva je sljedeci:

alpha- 55 posto

uljanik u stecaju- 5 posto

3. maj-40 posto

Provjerit cu.

Kao sto sam rekao, ovo je tocna informacija, 5 posto je u vlasnistvu Uljanjka 1856 u stecaju, 55 posto od Alphe Adriatic, a 40 posto silom prilika od 3. Maja. 3. Maja jer se prije osam godina kompeuiralo potrazivanje od 104 miliona kuna. Za to ce se lako dogovoriti, to nije njihova bransa.

Top vijest za nas dionicare kad se realizira…

Aha, da, Uljanik brodogradiliste prodaje, da da. Zato i pokusavam uvik pisati Alpha Adriatic.

krivo ste napisali -Uljanik brodogradilište u stečaju prodaje udjele od po 45 % na oba broda.

al ste i vi ode napisali 45 posto pa sam se ja na to referirao.

kicancro, 19.09.2023. u 12:28

 





kicancro, 18.09.2023. u 14:01



 

 





villach, 18.09.2023. u 11:12



 

 

 





kicancro, 17.09.2023. u 15:16



 

 

 

Uljanik plovidba u stecaju prodaje 5 posto. Prema mojim saznanjima Alpha ce tu ici na vlasnistvo 1 kroz 1 na Verudi i Stoji. Sad su na 55 posto vlasnistva.

Q4, gdje bi po futuresima dry bulk trebao voziti po 14 000 do 15 000 a tanker po 35 000 do 45 000 dolara bi mogao zaraditi oko 2 miliona dolara. Top.

 

 

 



 

krivo ste napisali -Uljanik brodogradilište u stečaju prodaje udjele od po 45 % na oba broda.

vjerujem kao i vi da su određeni razgovori i konzultacije već i provedene, te da će Alpha adriatic preuzeti ove udjele. Teško da će baš netko drugi preuzeti manjinske udjele na brodovima.

Ako Alpha adriatic preuzme samostalno udjele bit će to potvrda da se tvrtka ubrzano oporavlja, ako već ne samostalno onda će to biti u kombinaciji s financijskim partnerom s kojim već imaju uspješnu suradnju.

 

 



 

Koliko ja znam odnos vlasnistva je sljedeci:

alpha- 55 posto

uljanik u stecaju- 5 posto

3. maj-40 posto

Provjerit cu.

 



 

Kao sto sam rekao, ovo je tocna informacija, 5 posto je u vlasnistvu Uljanjka 1856 u stecaju, 55 posto od Alphe Adriatic, a 40 posto silom prilika od 3. Maja. 3. Maja jer se prije osam godina kompeuiralo potrazivanje od 104 miliona kuna. Za to ce se lako dogovoriti, to nije njihova bransa.

poštovani kolega, kada sam napisao da ste krivo naveli , mislio sam na vašu prvu rečenicu u kojoj ste napisali da Uljanik plovidba u stečaju posjeduje 5 % udjela. To može zbunjivati dioničare koji nisu toliko upućeni i moglo bi ih navesti na krivi zaključak da je Uljanik plovidba odnosno Alpha adriatic u stečaju. Vjerujem da ste to omaškom napisali.

Nije u stečaju ali je book u  minusu, da se neki ne bi zaletavali previše.

Ja polako napustio ovaj brod. 30 posto dovoljno. Prezamršene su mi te priče. Tko ih razumije nek zaradi više.

lojtra, 20.09.2023. u 15:02

Ja polako napustio ovaj brod. 30 posto dovoljno. Prezamršene su mi te priče. Tko ih razumije nek zaradi više.

Cestitam, lip je to plus. Ipak ne vidim razlog da sad prodajete, ovdje je rast tek krenuo. Tek sad se i tuku novci, dry bulk na 15 tisuca dolara a tanker na 30 000.

BSI 10 T/C routes 58328 14566 420



Lipo to raste, na pragu smo 15 000 dolara. Jos lipse je danas to netko cistio, ko da nema sutra(mozda i ima al je zurio, hmmm).


Ulpl rast od 13 posto. Pred nama je 4 miseca no braina i skupljanja novca, do kineske nive godine, a tad ce nam Verige pokrpati ako dry bulk bude kao ove godine.


 

 

Najpametnije po meni je sad prodati i ući ponovo po 17. I tako ukrug.

Da, sigurno ce sad ici po 17 kad cetri broda voze po 14 000 a jedan po 35 000 dolara. Pa dobit cetvrtog kvartala ako ovako ostanu vozarine je 2 miliona dolara. Cekajte losija razdoblja, Q4 to sigurno nece biti.

New Report

Close