ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 04:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,06
2.388
140
16,90
17,20
-1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tko je u top-tenu?nevjerovatno je da se takvi lupeški potezi još rade,di mi to živimo? [sealed]

ULJANIK PLOVIDBA D.D./REDOVNA ULPL-R-A važeći podaci za uredovni dan 12.07.2011.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto

1. ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) 39.750 6,85 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
2. ŠORC DARKO 37.095 6,40 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
3. PAVLETIĆ DRAGUTIN 36.233 6,25 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
4. BUDISAVLJEVIĆ IGOR 26.058 4,49 Osnovni račun BANJOLE, HRVATSKA
5. CAPO D.O.O. 23.561 4,06 Osnovni račun BRTONIGLA, HRVATSKA
6. BRAJKOVIĆ ANTON 22.414 3,86 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
7. FLORIČIĆ MARTINA 21.204 3,66 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
8. RADOLOVIĆ KARLO 18.920 3,26 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
9. ZEVNIK JANEZ 18.917 3,26 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA
10. FONOVIĆ RENATO 14.200 2,45 Osnovni račun PULA, HRVATSKA
Ukupno: 44,54

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Pravo Prvenstva Nije Isto što i Isključenje.
No ostavlja mjesta upravi za u najmanju ruku nepoštenu utakmicu.

Maleni dioničari pojedinačno teško mogu nešto promijeniti.
S svojih 550 glasova na skupštini spreman sam poduprijeti pravu stvar.

No postići potrebnu kritičnu masu.

Ali isto tako nitko nije niti rekao da ce dokapa biti,a i ako bude postoji mogucnost za dokap u narednih 5 godina od upisa promjene statuta na trgovackom sudu tako da nemojte panicirat odmah jer previse je tu nejasnoca

Ali isto tako nitko nije niti rekao da ce dokapa biti,a i ako bude postoji mogucnost za dokap u narednih 5 godina od upisa promjene statuta na trgovackom sudu tako da nemojte panicirat odmah jer previse je tu nejasnoca


Kolega nisi u pravu. Ako prođu izmjene Statuta kasnije će biti gotovo nemoguće spriječiti nepravdu.
Uglavnom, već sama namjera da se na taj način pokuša napraviti dokapitalizacija dovoljno govori o tome da je riječ o tvrtki u kojoj su mali dioničari nepoželjni. I zato, pa-pa ULPL, želim vam da se utopite u vlastitoj pohlepi.
I vi i vaši MM [bye]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Ako prođu izmjene Statuta kasnije će biti gotovo nemoguće spriječiti nepravdu.
Uglavnom, već sama namjera da se na taj način pokuša napraviti dokapitalizacija dovoljno govori o tome da je riječ o tvrtki u kojoj su mali dioničari nepoželjni.
[/quote]

[sad] tužno, ali istinito…

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Može li netko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju od nekoliko mjeseci…LP


Ali isto tako nitko nije niti rekao da ce dokapa biti,a i ako bude postoji mogucnost za dokap u narednih 5 godina od upisa promjene statuta na trgovackom sudu tako da nemojte panicirat odmah jer previse je tu nejasnoca


Kolega nisi u pravu. Ako prođu izmjene Statuta kasnije će biti gotovo nemoguće spriječiti nepravdu.
Uglavnom, već sama namjera da se na taj način pokuša napraviti dokapitalizacija dovoljno govori o tome da je riječ o tvrtki u kojoj su mali dioničari nepoželjni. I zato, pa-pa ULPL, želim vam da se utopite u vlastitoj pohlepi.
I vi i vaši MM [bye]
[/quote]

Apsolutno, posve je svejedno hoće li dokap biti za mjesec, dva ili za dvije godine. Ako uprava uopće pomišlja na otvaranje ovakve mogućnosti, zna se da tu nema budućnosti za male.


Može li netko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju od nekoliko mjeseci…LP

I ja molim isto



Može li netko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju od nekoliko mjeseci…LP

I ja molim isto
[/quote]

Vi se šalite? Pa na ovakvo pitanje možete dobiti samo odgovor "ide to dolje" ili "ide to gore".

isti post se vodi i na drugom forumu!
predlažem da i to pratite, možda ćete biti pametniji.

http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=1124&page=191

a da se namjera prijavi HANFI?
ne može 30 ljudi (zaposlenika) izgurati ostale dioničare.


a da se namjera prijavi HANFI?
ne može 30 ljudi (zaposlenika) izgurati ostale dioničare.

pa valjda od Hanfe i moraju dobiti dozvolu za dokap. a ako im oni daju dozvolu za to, kakvog smisla onda ima prijava?

zanima me dali postoji netko ko bi nas male dioničare zastupo na skupštini?

Upravo čitam kako je Tedeschi na račun ‘malih’ isplatio 9,3 mil za dividendu nakon presude Trgovačkog suda u Bjelovaru…valjda postoji i Trgovački sud u Puli [undecid]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

New Report

Close