ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,97
934
55
16,90
17,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kao što rekoh, mulj do koljena.
Financijski inženjering na djelu.
Meni ni iz džepa ni u džep.
Ali da će ih kad-tad posjetiti netko iz Hanfe i Porezne, hoće

Misliš iz USKOKA? [angry]


Kao što rekoh, mulj do koljena.
Financijski inženjering na djelu.
Meni ni iz džepa ni u džep.
Ali da će ih kad-tad posjetiti netko iz Hanfe i Porezne, hoće
Ja se svesrdno nadam da neče nikad!!!
Uz njih se fino šlepam već duže vrijeme,a da dotičnu gospodu ni ne poznam,a nemam ni tu potrebu.Moja je potreba pribavit još koju milju i kupit ULPL-R-A da bi sudjelovao u sljedečim dokapima.Dok ide,ide,a kad stane jbg.Dao bog da sve to potraje čim duže i da nam se dotična gospoda ugodno osječaju među nama malima!!!

Nemojte me krivo shvatiti.
Dobra firma i da se lijepo zaraditi na dionici.
Samo su mi ovi likovi iz uprave sumnjivi do bola

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

taj gregorović je fanatik.

što u tom darovanju i prodaji preko članova obitelji ma sumnjivo? što ima u tome uopće nemoralno?

ako se na taj način brinu da ne stvore pritisak na prodaju, što im članak "prigovara", onda moram reći da bi bilo neodogovorno i nemoralno baš suprotno, kada ne bi poduzeli ono što mogu da taj pritisak smanje.

među ostalim baš za slične slučajeve i postoji institucija darovanja.

i gdje on vidi neku tako "kompleksnu matematičku kombinatoriku", da mi je to znati!?

Evo kako za mene jedan od najboljih forumaša na poslovnom kolega SLK formulira novinara Gregoruvića, a je ne mogu ništa drugo nego složiti se sa SLK-jem:

Novinar Glasa Istre Paulo Gregorović.

Nakon što je postao "neprijatelj" ULPL, bio mu zabranjen ulaz na Skupštine. I onda čovjek kupio jednu dionicu, i cijelo vrijeme ju sad drži kao ulaznicu na skupštinu.

Raspitao sam se konkretno za njega, mislio sam da su ovi u društvu krivi. No izgleda da je ipak Paulo prgavac, koji je svojedobno bio solidan dioničar ULPL, pa se zbog naravi pokačio i izašao. Od onda ih razapinje gdje stigne, i s pravom i bez prava.

pa dobro peta dokapitalizacija, i čemu se možemo veseliti?
zbog čega bi cijena skočila, nikome ne paše ni ova?
kako bi zaradili, kad smo i sada u gubitku?
[lol] [lol] [lol]


pa dobro peta dokapitalizacija, i čemu se možemo veseliti?
zbog čega bi cijena skočila, nikome ne paše ni ova?
kako bi zaradili, kad smo i sada u gubitku?
[lol] [lol] [lol]

A kako znaš da će biti ta 5.dokapitalizacija?S njom ne bi zaradili,već bi se mali dioničari vratili na pozitivnu nulu! [proud]

Eeee, da je više firmi sa sposobnim managementom, ne bi tržište bilo tu gdje je 🙁

Misle na sebe, ali i na dioničare …

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Opet moram primjetiti kako se prosjećna cijena dobro drži i to sa priličnim prometom.
Ovo traje već neko vrijeme i ptičice mi nisu propjevale što se zbiva… samo se priča o trejdanju menađera…

opala!

Jučer u roku od pola sata prošlo 500 kom. po asku „ko keks“ (pa zato oni koji imaju namjeru prodati mogu staviti cijenu preko 2280 i pokupit će ih krajem dana). Inače netko veliki (jedan ili više njih) se već duže vrijeme „nakrcava“ našom dionicom, a još ga se ne vidi među TOP 10. Uostalom i to ćemo uskoro saznati…

…..Inače netko veliki (jedan ili više njih) se već duže vrijeme „nakrcava“ našom dionicom, a još ga se ne vidi među TOP 10. Uostalom i to ćemo uskoro saznati…

Vjerojatno je taj onda u dogovoru sa upravom koja malo daruje, malo prodaje…
Znači li to da bi moglo doći i do strateškog partnera…mogućeg preuzimanja…
Ako već nabavlja po ovoj cijeni, koliko tek očekuje…?

opala!

pa i Pavletić je nešto spominjao neku nemoralnu ponudu……..nešto kao, ako bi je dobili da je ne bi odbili….


pa i Pavletić je nešto spominjao neku nemoralnu ponudu……..nešto kao, ako bi je dobili da je ne bi odbili….

A jel taj Pavletić kao direktor što radi u korist firme ili se samo bavi manipulacijama sa svojim dionicama (kupuje,otpušta,poklanja,prodaje…)?? [shocked]

Kud plovi ovaj (ovi) brod…

JBU LEVAN: Mundra (Indija), od 21. do 24. lipnja
VOLME: Nagoya (Japan), od 20. do 26. lipnja
MARLERA: Haldia (Indija), od 19. do 26. lipnja
EBONY POINT: Lagos (Nigeria), 3. srpnja
FR8 ADRIA: St. Eustatious (Nizozemski Antili), 2. srpnja
PULA: Puerto Libertad (Meksiko), 25. lipnja

možda nekoga zanima.

da prekinemo malo ovu gromoglasnu tišinu: tko danas kupuje na veliko, jel opet trezor? Propade mi plan, nikako da me poklopi prodaja. A od insajdera danas ni slovca, biće da frcaju darovane dionice?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

New Report

Close