ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 19:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,14
1.680
98
16,80
17,90
0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ispričavam se,ali mislim da o ovome nagađate.
Vaš link


Ispričavam se,ali mislim da o ovome nagađate.
Vaš link

Link nije potpun,pa evo sličica.

Koja sličica? ‘Ajd sad, treća sreća… [smiley]

No respect


Koja sličica? ‘Ajd sad, treća sreća… [smiley]

Probao sam ali ne ide za sad .Neće prihvatit privitke.Mogu jedino još ovako [yawn]

Pregled podataka o KA 7559

Broj korporativne akcije 7559
Vrsta KA DIVIDENDA U NOVCU
Izdavatelj ULJANIK PLOVIDBA D.D.
Vrijednosni papir ULPL-R-A
Prijelazni vrijednosni papir ULPL-R-A
Konačni vrijednosni papir ULPL-R-A
Datum oglašavanja 31.03.2008
Datum utvrđivanja popisa 31.03.2008
Bez dividende/prava od 27.03.2008
Datum izvršenja 15.09.2008
Datum isplate —
Isplata novčanog dijela
Iznos po VP 30,0000 HRK
Omjer (novih za starih) /
SDA – platni agent
Porez po odbitku
SDA – porezni agent

”Datum izvršenja 15.09.2008”
Jel to odgovor na pitanje kad je dividenda?

Ili ovo:
”Datum isplate –”


Eto,direktor još nije odlučio da nam daruje dividendu,a povlaštene tj.redovne,tj.one od 400 kuna dionice neće još tako brzo na račune…da i o tome ne odlučuje – direktor?? [shocked]

pa zar se ne misli na to pod "raspored dionica", pogl. 3.3 u prospektu? to se izvršava u roku od 7 dana od isteka roka za upis. dakle valjda ponedjeljak, najkasnije utorak, plus 3 za sda, i trebalo bi biti do kraja tjedna.

Ponavljam post od prije mjesec dana.
Ova obavijest iz SDA nije baš ispravna jer još stoji 30 kn kako je bilo predloženo od strane Uprave i NO, ali je na samoj Skupštini na prijedlog dioničara I.Budisavljevića donesena odluka na 17 mil tj 42,5 kuna po dionici. Moja je pretpostavka da je Uprava čekala da prođe dokap. pa će isplatiti dividendu. Btw jedno i drugo (dividenda i dokap) se u biti poništava tako da i nema nekog smisla jedno i drugo pogotovo ako je na isti ex day.

ma da se i ja malo uključim;

dividenda, dionice iz povećanja temeljnog kapitala tvrtke, biti će na vrijeme …, to nije zabrinjavajuće,

međutim malo me čudi što veliki igrači očito ne guraju ovu dionicu ili "možda" još čekaju da se nahapaju po relativno (apsolutno) dosta niskim cijenama.

pitanje forumašima; da li zna netko, koji fond (fondovi) posjeduju dionice ULPL i u kojem postotku.

Ako zajedno odgovorimo na ovo pitanje, bila bi to itekako korisna informacija svim investitorima, jer u zadnje vrijeme nisam baš pretaraživao ove bitne podatke.
ako netko zna; NEK JAVI (može i prvatnom porukom, neću se ljutiti)

samo što nije...

ovaj kratki dio članaka najbolje opisuje trenutnu situaciju;

BDI raste, brodarski prijevoznici padaju

Nakon dionice Belišća, drugo mjesto na ljestvici domaćih dionica sortiranoj prema kriteriju likvidnosti sa 6,75 milijuna kuna ostvarenog prometa praćenog cjenovnim padom 4,45 posto zauzima dionica Atlantske plovidbe. Takvu današnju izvedbu dionice Atlantske plovidbe očekivao je tek malo koji analitičar domaćeg tržišta kapitala jer je i danas Baltic Dry indeks cijena brodarskih vozarina rasutih tereta porastao 0,72 posto, na 110,03 posto višu razinu od dna dosegnutog 29. siječnja ove godine

što reći?!!

samo što nije...

Dobra večer svima kolegama dioničarima,

Nisam zabrinut radi isplate divedende, nego kako je ova dionica po mome sudu potcjenjena, pa sam u dilemi ili ih prodati pa uložiti na ATPL ..?? ili samo čekati njezin rast ..bila čeak blizu 4.000,00 ..!!

srdačni pozdrav [smiley]

kada će biti raspoređene dionice od dokapitalizacije i da li je nekome napravljen povrat više uplaćenih novaca


ma da se i ja malo uključim;

dividenda, dionice iz povećanja temeljnog kapitala tvrtke, biti će na vrijeme …, to nije zabrinjavajuće,

međutim malo me čudi što veliki igrači očito ne guraju ovu dionicu ili "možda" još čekaju da se nahapaju po relativno (apsolutno) dosta niskim cijenama.

pitanje forumašima; da li zna netko, koji fond (fondovi) posjeduju dionice ULPL i u kojem postotku.

Ako zajedno odgovorimo na ovo pitanje, bila bi to itekako korisna informacija svim investitorima, jer u zadnje vrijeme nisam baš pretaraživao ove bitne podatke.
ako netko zna; NEK JAVI (može i prvatnom porukom, neću se ljutiti)

Evo neki od fondova (Fima je odavno unutra) koji imaju u svom portfelju dionicu ULPL. Pošto ih nema u TOP 10 malo se zna o njima. [wink]

http://www.hrportfolio.com/dokumenti/investicijska_struktura/070131_JIE.png

http://www.hrportfolio.com/dokumenti/investicijska_struktura/070131_JIE.png


Dobra večer svima kolegama dioničarima,

Nisam zabrinut radi isplate divedende, nego kako je ova dionica po mome sudu potcjenjena, pa sam u dilemi ili ih prodati pa uložiti na ATPL ..?? ili samo čekati njezin rast ..bila čeak blizu 4.000,00 ..!!

srdačni pozdrav [smiley]

bilo bi jako neozbiljno da ti bilo tko daje "savjet" iz prve ruke, to ćeš zasita sam morati odlučiti, kao što to radi velika većina ulagača …
čak ne vjerujem da bi i ti sam prihvatio bilo kakav savjet u smislu; "kupi" ili "prodaj"

strpljen – spašen!

samo što nije...



ma da se i ja malo uključim;

dividenda, dionice iz povećanja temeljnog kapitala tvrtke, biti će na vrijeme …, to nije zabrinjavajuće,

međutim malo me čudi što veliki igrači očito ne guraju ovu dionicu ili "možda" još čekaju da se nahapaju po relativno (apsolutno) dosta niskim cijenama.

pitanje forumašima; da li zna netko, koji fond (fondovi) posjeduju dionice ULPL i u kojem postotku.

Ako zajedno odgovorimo na ovo pitanje, bila bi to itekako korisna informacija svim investitorima, jer u zadnje vrijeme nisam baš pretaraživao ove bitne podatke.
ako netko zna; NEK JAVI (može i prvatnom porukom, neću se ljutiti)

Evo neki od fondova (Fima je odavno unutra) koji imaju u svom portfelju dionicu ULPL. Pošto ih nema u TOP 10 malo se zna o njima. [wink]

http://www.hrportfolio.com/dokumenti/investicijska_struktura/070131_JIE.png

http://www.hrportfolio.com/dokumenti/investicijska_struktura/070131_JIE.png

[/quote]

Hvala na izuzetno dobroj informaciji, koja će mnogima poslužiti… dugo nisam gledao koji je fond gdje, pa sam malo se igubio, ali hvala još jednom!

još komentar; vidim da se sve vrti oko projekta Brijuni rivijera, svi bitni ključni igrači investitori i fondovi, a to je jako, jako dobro, ako ne za sutra, tada za neko vrijeme…

pozdrav! [cool]

samo što nije...


Dobra večer svima kolegama dioničarima,

Nisam zabrinut radi isplate divedende, nego kako je ova dionica po mome sudu potcjenjena, pa sam u dilemi ili ih prodati pa uložiti na ATPL ..?? ili samo čekati njezin rast ..bila čeak blizu 4.000,00 ..!!

srdačni pozdrav [smiley]


Tu dilemu ces jedino sam sa sobom razrjesiti.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close