ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 17:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,97
934
55
16,90
17,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav svim pomorcima na svim morima svijeta

..UPLATILI SMO DOKAPITALIZACIJU …..KAJ IDE DALJE ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


..UPLATILI SMO DOKAPITALIZACIJU …..KAJ IDE DALJE ?

nova dokapitalizacija (živim za taj dan)[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


miami: ” ..UPLATILI SMO DOKAPITALIZACIJU …..KAJ IDE DALJE ? ” nova dokapitalizacija (živim za taj dan)[wink]

Ugovoreni su brodovi su pojedinačne nosivosti od oko 51.000 tona, trebali bi biti isporučeni tijekom 2009. i 2010. godine, a neslužbeno se doznaje da je ugovorena pojedinačna vrijednost svakog broda oko 55 milijuna dolara.

Sa tim ugovorom opskrbili smo se novim dokapitalizacijama.
[wink]

Sa tim ugovorom opskrbili smo se novim dokapitalizacijama.
[wink]

I da se procedura ograniči na tri mjeseca (imamo iskustva) tako da stignemo barem 4 dokapitalizacije godišnje. ‘Ko će inače te brodove platiti, nećemo valjda Švicarcima kamate plaćati.


nova dokapitalizacija (živim za taj dan)[wink]

ja i moj brat također. Ako budu isli ovim ritmom, iduce ljeto, uzmimo u obzir faktor iznenadjenja, mozda i proljece 2008. Treba pratit i docekat taj dan, sjecam se zadnje objave, osmijeh mi nije silazio s lica 3 dana.
E bas zato, skupljajte ULPL.[cool]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


Nemogu vjerovat za koliko nas je ATPL prešišala![shocked]

Kako ne mozes vjerovati, ova dionica je za sada mirna luka (Bonaca).
Koje je ekipa u Atpl, a koja u ULPL,?! (U ATPL su puno jaci igraci, da
ne pricamo o nekretninama, jos nije revalorzirana.
Nema za sada niti jednoga fonda.
A fre float da ne pricam, malo pricekati dok se pocnu krcati fondovi, vidimo
samomal zanimljivost, prezime Floricic, sigurno neki rod.[cool]

P.S. Imatelj sam ove navedene dionice, samo sam strpljiv.[thumbsup]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Slazem se da je ovo odlicna dionica. Medjutim, ja cu jos malo pricekati. Prosao je dokap i oni koji su ucestvovali dobiti ce jakoooo jeftine dionice. Osobno ocekujem da ce dobar dio kapitalizirati dobit. Tu cu vidjeti koja ce cijena biti i vjerojatno cu onda i uci.

skype - ivek1234

@Ivek
Cini se da burza vec unaprijed uracuna takve moguce scenarije i rasprodaje. Najnoviji primjer je INA sa svojim bonus dionicama. U iscekivanju 12.mjeseca je konstantno padala; a sada raste.
Ja sam kupio sitno ULPL; dolazi zima. [cool][cool][cool]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Ja sam kupio sitno ULPL; dolazi zima. [cool][cool][cool]

Slazem se. I ja cu. Vjerojatno do kraja godine.

skype - ivek1234

Vidim, fina se ekipa počela skupljat, primjetilo se da je ATH (postdokapitalni), 3700 još daleko.

Što se tiče prezimena Floričić, radi se o sestri blizanki poznatijeg brata Kikija…
A i on je pred dokap izašao iz Top10, mislim da ga ima još unutra, samo na nižim razinama.

No respect

I ja razmišljam o pridruživanju…. [wink]
Pozdrav dobrom društvu

Pessimism Is Your Friend

Podjednako sam u Atlanskoj i Uljanik plovidbama [proud]
Nadam se da će i ovaj rast i Indijskog gospodarstva anulirati
rast cijene nafte i da će 2008 biti berićetna.[pray]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Evo jedan zanimljiv graf; postao sam ga vec na JDPL temi. Na njemu se vidu povijesni podaci te projekcije rasta svjetske flote tankera i posebno bulkera.
Analiticari predvidjaju tankerskim firmama kratkorocni rast zbog zime ali negativno ocjenjuju daljnji rast tonaze koji ne opravdava potraznja; docim konstatiraju ‘kako bulkova nikad dosta’.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Slazem se da je ovo odlicna dionica. Medjutim, ja cu jos malo pricekati. Prosao je dokap i oni koji su ucestvovali dobiti ce jakoooo jeftine dionice. Osobno ocekujem da ce dobar dio kapitalizirati dobit. Tu cu vidjeti koja ce cijena biti i vjerojatno cu onda i uci.

To je vec uracunato u cijenu.

New Report

Close