RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 02:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,00
61.631
12,329
4,98
5,02
-0,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


a moguće je da se pušta pad cijene zbog novih prekrcaja kakve smo ovdje već gledali pred 6 mjeseci kad su dnevni prometi bili i preko 100.000 dionica.ako je tako, treba se maknuti s bida i čekati opet razine oko 33 kn

treba uopce treba vidjeti na kojoj razini ce biti podrska

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2019__308201994113.pdf

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2019__308201994113.pdf

ajde bar oni brane cijenu inače bi usred dobre turist.sezone potonuli na 30-ak kuna . sprdačina od burze

netko je spominjao trezor .. pa eto oni i drže cijenu kad već nitko ništa ne kupuje.. 8 mjesec je pri kraju.. vrijeme je poslužilo.. brzo će proći 3 kvartal koji je ujedno i najjači.. očekujem odlične rezultate.. dali će to pokrenuti cijenu – ostaje za vidit

Na ovoj burzi da ne kupuje par malih i trezori kompanija prometa ne bi ni bilo. Tu i tamo koji otpadak od ponekog fonda

Zanimljivo je da se RIVP dionica zadnje dvije godine nije
pomakla niti milimetra, čak štoviše pala je za 20%.

Ima li tko objašnjenje za taj fenomen?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Zanimljivo je da se RIVP dionica zadnje dvije godine nije
pomakla niti milimetra, čak štoviše pala je za 20%.

Ima li tko objašnjenje za taj fenomen?

recesija u dolasku…iskusni igrači na vrijeme počinu zatvarati pozicije i skoro neprimjetno se rješavaju dionica. ostali to obično skuže kad je prekasno i kad krenu jaki padovi na TK
npr. malo prije –nešto sitno skine se s prodaje pa malo kasnije pljusne 7000 dionica po kupnji



Zanimljivo je da se RIVP dionica zadnje dvije godine nije
pomakla niti milimetra, čak štoviše pala je za 20%.

Ima li tko objašnjenje za taj fenomen?

recesija u dolasku…iskusni igrači na vrijeme počinu zatvarati pozicije i skoro neprimjetno se rješavaju dionica. ostali to obično skuže kad je prekasno i kad krenu jaki padovi na TK
npr. malo prije –nešto sitno skine se s prodaje pa malo kasnije pljusne 7000 dionica po kupnji
[/quote]

Turistički sektor se u zadnjoj recesiji, koja je kod nas trajala 6 godina,
pokazao izuzetno otporan. Čak štoviše, tijekom te recesije se čak i
dramatično oporavio turistički sektor u Hrvatskoj sa porastima
pojedinih dionica od 10x, a i više od toga.

Ipak me mislim da će doći do recesije iduće godine, pa čak ni one iza, a
poslije tko zna.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Od 07.08. do jučer je protrgovano 438.442 dionice. Valamar je kupio 13,7% od toga, a Skrbnički pod brojem 8 68,4% ili 300.000 komada. Nekome očito odgovara ovaj način akumulacije.

Mogli bi promijeniti smjer kretanja dionice s obzirom na jako pozitivne vijesti o noćenjima u kolovozu i očekivanoj jakoj posezoni.


Svake godine isto. Srpanjske rupe, ružno vrijeme, katastrofa. Onda se to pokaže da nije bilo istina (tj.ne kako se prikazuje/interpretira) i nikom ništa. Druge godine ćemo opet isto. Presmješno.

Hrvatska bilježi najbolju sezonu ikad

Di su kmečavci od početka sezone? Mila majko, uvik isto…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Da mi je znat koju igru igraju mirovinci. Da li se nadaju da ce ukrcat kroz HIMR i Helios jer recimo da ovdje dode samo do razmatranja preuzimanja danas, kolika bi cijena bila? Mislim da bi gledali vatromet zesci nego na Krasu ili Optimi.
Mene u ovoj dionici drzi to da je dividenda bolja nego na orocenje a poslovanje svake godine sve bolje. A otkljucavanje cijene ce doci kad tad.
Do tad, dokup i strpljenje.

Prije sam bio dojma da mirovinci imaju neke dionice na crnoj listi, sad mi se cini da je to skoro cijela ZSE. Mozda jednostavno ne vole ulagati u dionice… 🙂

Mislim da otkrivanje valuacije LRH nece toliko pomoci. Skokove u cijeni mozemo ocekivati kad netko izvana zagrize (to je i bio okidac porasta prije 3g), a pravo otkljucavanje ocekujem pri preslagivanju unutar vecinskih ili preuzimanja od strane nekog novog.

Lijepo je vidjeti jači bid, ali i dalje igra mačke i miša

Ovi fondovi su doveli ZSE u stanje u kakvom trenutno je. To su njihove igrice.
A onda se pojavi netko na kupnji kao na Krašu, pa se svi čudom čude da to
vrijedi više.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close