RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,01
83.914
16,745
5,02
5,06
1,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dyonicar, 27.04.2024. u 21:44

@komandirodjeljenja Bit će zanimljivo pratiti razvoj događaja. Neki govore o Valamaru kao preuzimačkoj meti jednog dana. No, prvo treba pričekati revalorizaciju nekretnina. 😉

 

Bit će jako zanimljivo, to sigurno. Na šta će sve skupa izaći možemo samo gatati iz ovih naših pozicija. A iz moje to ne izgleda nimalo loše samo da se nastavi mirnodobsko razdoblje u bližem okruženju.

 

Kakvo preuzimanje, kakva revolarizacija, to su puste želje. Stvarnost je da bi poduplane cijene zakupa mogle pojesti pola dobiti.🤮

lojtra, 28.04.2024. u 21:47
Kakvo preuzimanje, kakva revolarizacija, to su puste želje.
Revalorizacije imovine je realnost i o njoj je govorio član Uprave kao o nečemu što još iz tih i tih (npr. poreznih) razloga nisu proveli, ali će, naravno, jednom i to (morati) doći na red, onda će Valamar preko noći vrijediti značajno više. 🙂
lojtra, 28.04.2024. u 21:47
Stvarnost je ta da bi poduplane cijene zakupa mogle pojesti pola dobiti.
Na koje cijene mislite? Na cijene zakupa čega?

 

 

 

Zakupa zemljišta oko hotela. Pa bilo je više članaka o tome. 1,7 na 3,5 ako sam dobro zapamtio.

Evo Imperijal rivijera poduplao gubitak. Nisam proučio zbog čega.

lojtra, 30.04.2024. u 09:05
Zakupa zemljišta oko hotela. Pa bilo je više članaka o tome. 1,7 na 3,5 ako sam dobro zapamtio.
Koliko četvornih metara ima Valamar oko hotela? Koji je to ukupno iznos zakupnine? Ako je, kažete, pola godišnje dobiti, dakle, zakupnina zemljišta oko hotela će ove godine iznositi oko 14-15 milijuna eura?

 

Ma dobit će opet ići gore, sezona će biti opet rekordna, a svi troškovi će se ugraditi u cijenu (i više od toga još).

 

 

 

New Report

Close