RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 19:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,06
26.193
5,176
5,04
5,08
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://lider.media/aktualno/biznis-i-politika/hrvatska/ovako-ce-imperial-riviera-nagraditi-zaposlenike-za-uspjesno-odraden-posao/

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


A i jedino stvarno jeftino što se nudi su oni apartmani sa 2* koji ako sam dobro shvatio idu u povijest (zasluženo) ove zime. Ostalo što sam gledao vrlo brzo dođe za noć za peteročlanu obitelj sa 50% popusta na 200-300€… Nije baš ni najjeftinije. A ne bi me čudilo da dobar dio ljudi što rezervira po ovoj ponudi uz ova 3 dana dodaju još 3 dana po punoj cijeni pa to onda više nije 50% nego 25% popusta…

Lanterna apartmani, nažalost još ne.
760 apartmana ceka novi zakon jer zemljište je u sporu s državom i da zakon bude s 1.1. od projekta ništa bar 5 godina.
Čak je i ok popunjeno, ak nije to to.
Ide sad Tamaris u ažuriranje pa ćemo vidjeti hoće se moći povezati uređenje s apartmanima.

“Iako je cijela Hrvatska ove sezone ostvarila slabiju popunjenost u kampovima, to nije slučaj i u Funtani, a najviše zahvaljujući novootvorenom „Istra Premium camping resortu“ koji je zabilježio 73% više dolazaka i 40% više noćenja u odnosu na godinu ranije.”

Zanimljivo je da je na RIVP sada preko 1 mil.kuna prometa, što je više od pola ukupnog prometa ZSE.

Ignore: KressoM, delux

https://istarski.hr/node/58381-valamar-uredio-selo-za-vilenjake-piratsku-kucu-i-histri-island


54.000 dionica u komadu! (2 miljuna kuna!)

sad sam išao pogledati ima li promjena i vidi se da je taj iznos kupio PBZ račun koji je tom kupnjom skočio sa 10.-og na 9.-o mjesto u top10!

“Zbog svega toga bilo bi lijepo da prestane kuknjava i plač nad lošom sezonom koja to po niti jednom pokazatelju nije. To što netko nije došao do gosta jer se tom poslu nije dovoljno posvetio i u njega uložio, pa zato nije zaradio koliko je planirao, nije razlog da nacija ne spava.”

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/prava-istina-iza-dramaticnih-naslova-o-propasti-hrvatskog-turizma/9229505/

Bakić je jedan od jačih prodavača, u zadnja 2 mjeseca skoro 200.000 komada manje

Ako Bakic izlazi, sve je jasno….


Ako Bakic izlazi, sve je jasno….

Jasno je jedino da netko drugi ulazi …. a uvijek netko izlazi, netko ulazi, svako iz svojih razloga …. zašto g. Bakić izlazi, to samo on zna … a ako i Vi kolega znate, onda nam molim razjasnite … ovako je to samo još jedno u nizu ničim potkrijepljenih izjava tipa … zaključite sami ….


Ako Bakic izlazi, sve je jasno….

Npr. jasno je da i Varteks i DDJH trebaju dokapitalizacije i da je upitno tko ce upumpati novac ako nece on..jedan od mogucih razloga zar ne?

Kakav je to pad Valamara? Zbog Bakića ili?

A zbog čega se sad trezor ne uključi kad g Bakić izlazi.


A zbog čega se sad trezor ne uključi kad g Bakić izlazi.

A zasto bi se ukljucio, bolje da jos i oni sruse cijenu pa nek proda i po 30… i tako mu je tu zarada N puta, ako mu treba €€€d za druge projekte, onda bi trezor radio samo postojecim dionicarima lose da ih plati skuplje

Imam rivp, ali me oscilacije cijena ne brinu, nisam tu na mjesec, dva

trezor se je ukljucivao na 30 i cijena je izdrzala sad neznad dali ce izdrzati na tim razinama

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

New Report

Close