RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 17:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,06
26.193
5,176
5,04
5,08
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nakon dužeg vremena skida se s prodaje, a i kupnja je sve jača. Mogla bi cijena uskoro opet preko 40 kn.

Ignore: KressoM, delux


Nakon dužeg vremena skida se s prodaje, a i kupnja je sve jača. Mogla bi cijena uskoro opet preko 40 kn.

bilo bi krajnje vrijeme da cjjena preskoči 40 kN jer dolaze vijesti sve bolje jedna od druge a cjena pada??


Nakon dužeg vremena skida se s prodaje, a i kupnja je sve jača. Mogla bi cijena uskoro opet preko 40 kn.

Vjerojatno poslije rezultata za 2. kvartal, ako budu dobri..deja vu..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


http://www.seebiz.eu/valamarovi-novootvoreni-objekti-u-istri-s-dobrim-bukingom/ar-195644/

vijesti su odlicne, sezona ide punom parom a cijena nikako da preskoci tih 40 kn i zadrzi se iznad 40
kao da neko namjerno sabotira rast na fair razinu-cca 45 kn

ignore: one

@belgi
to s RIVP je jedna anomalija na ZSE, ali očekujem da se to ovaj mjesec ispravi, tj. povratak preko 40 kn…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


U zadnjih mjesec dana cijena pala 8%

Od 01.01.19 do jucer ..rast 10 %

Kolega sve je stvar kuta iz kojeg gledate..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Naravno….osobno sam dugoročno ovdje, ali ukazujem na ipak jači pad s obzirom na sve okolnosti vezane za kompaniju. Što se to negativno desilo u odnosu na početak godine da bi bio ovakav pad? Meni više izgleda kao orkestrirani pritisak da se istresu drhtavi….

zanimljiv je onaj nalog s 15.000 komada koji se malo pojavi na 38,5 kn pa nestane?kao da mu je cilj potjerati ribice kupcu koji čeka na 38 kn?

Potop, ili prilika….

Netko će dobro iskoristiti ove napise oko sezone, iako Rivp zapravo nema veze s njima, odnosno popunjeni su i više nego dobro.

Manji je nešto dolazak turista nešto nego prošle godine… Zasada…. Naravno, sezona je još na početku, i opet, možda potraje duže…..

Ako troškovi rastu 20 posto , a prihod pada, može li Valamar izbjeći gubitak ove godine? http://www.poslovni.hr/hrvatska/uzbuna-broj-rezervacija-u-hotelima-pao-3-do-7-posto-bit-ce-dobro-bude-li-nam-kao-lani-355142

Naravno da moze. Nebi trebalo bit pitanje hoce li rasti nego koliko. Clanci tipa ovoga nisu relevantna za Valamar

Svake godine isto. Srpanjske rupe, ružno vrijeme, katastrofa. Onda se to pokaže da nije bilo istina (tj.ne kako se prikazuje/interpretira) i nikom ništa. Druge godine ćemo opet isto. Presmješno.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Dok se pise o “srpanjskim rupama “, “slabijem bookingu” , itd čuči se na bidu i kupuje , uvijek isto

New Report

Close