RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,22
88.651
16,979
5,22
5,24
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gledao sam malo cijene u kampovima u 7. Mjesecu za mobilne kucice : najcesce 4+2 osobe, krk 4*, cijene se kreću od oko 200 Eura noć pa do 400-500 EURA! A navala kao da se dijeli besplatno!! Mislim da im se uloženo u te kućice vrati za 3 godine, možda i manje! To se zove posao!!! Bravo Valamar!

todo ce zaje…ti sve nas cak i nas koje mu nismo bili niti blizu niti bi ikada imali njegove dionice.

2×18 000 komada na kupnji na 41,50 i 41,10 😃

Šta je ovo Bože dragi? Ima li to ikakvog smisla?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ja sam preizlozen RIVPu ali razmišljam o daljñjem dokupu, ovo se bzvz diskontira brate nema veze sa Todexom

+ RIVP
Ojačao sam poziciju ispod 40 kn. I sada i prije mi je daleko najjača.
Nadam se da je cijena više nego dobra

A što smi mi ovdje pak Bogu skrivili?

Festina lente

Nadam se da trezor ovo prati i razmišlja da iskoristi priliku.

Možda i da nam daju mogućnost za isplatu dividende potpuno u dionicama.

Mislim da se oslobađa likvidnost za dobre i možda brže prilike za zaradu….ali strpljen-spašen, ovo će do kraja godine donijeti barem 10% za one koji imaju ulaz oko 40kn i mislim da je to konzervativna procjena. + dividenda naravno…a sve skupa uz sigurnost i imunost na potrese todexa pa i cijele HR ekonomije….

Bilo bi odlično da su ona dva naloga po 18 tisuća bila od trezora, vidjet ćemo.
Mislim da je sve jako rizično, ali da je Valamar najmanji rizik.
Nema apsolutno nikakve veze sa A. i tek čeka razvoj itd.
Fondovi tu ne mogu raditi daljnje probleme

Tko je ja jamio na 40 je jamio.
mislim da je to bio slab pokusaj i da smo osjetili utjecaj “agrokora”.
srecom ovo je stabilna dionica
kao i vecina turista …

Poštovani,
evo me nakon dugo vremena kod vas. Ponovno sam dioničar RIVP. Poklopilo me dosta nisko…
Samo, ovaj puta se neću tako lako odreći ove dionice kao što sam napravio prošli put. Valjda se na greškama najbolje uči.
Sve vas puno pozdravljam a posebno gospodina KressoM….
Srdačan pozdrav !

Bravo, već u prvim satima ulaska solidan plus 🙂
Što mislite koja će se blue chip dionica među prvima lijepo zeleniti ovih dana ?
Moj glas je za RIVP

Ja sam totalno risk on zadnjih dana. Skakao sam ko lud po sjedištu auta dal da prodam RIVP i rastegnem se na druge dionice.
Zaključak:
Ne prodajem RIVP nema šanse još neko vrijeme nikako 😀


Ja sam totalno risk on zadnjih dana. Skakao sam ko lud po sjedištu auta dal da prodam RIVP i rastegnem se na druge dionice.
Zaključak:
Ne prodajem RIVP nema šanse još neko vrijeme nikako 😀


Bolje i stagnacija na RIVP nego minus u drugima

New Report

Close