RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 12:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,02
34.515
6,875
5,02
5,04
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svim zaposlenicima Plave Lagune i Valamar Riviere povećana osnovna plaća za 3.5 posto

Na trećem krugu kolektivnih pregovora između predstavnika Sindikata turizma i usluga Hrvatske ( STUH ) i predstavnika Uprave Valamar Riviere d.d. iz Poreča održanom 4. travnja 2017. STUH je uspio povećati osnovnu plaću svim zaposlenima za čak 3.5 posto.


Prodavači su cicije, stavio sam nalog ispod 40 kn pa što bude.
Cash je cash, RIVP je RIVP.

Čestitam 🙂

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

VIV

Inace, Bilbija ispao iz TOP 10, Erste OMF usao…


Poštovani,
evo me nakon dugo vremena kod vas. Ponovno sam dioničar RIVP. Poklopilo me dosta nisko…
Samo, ovaj puta se neću tako lako odreći ove dionice kao što sam napravio prošli put. Valjda se na greškama najbolje uči.
Sve vas puno pozdravljam a posebno gospodina KressoM….
Srdačan pozdrav !

znam koga je jos poklopilo i u kojoj kolicini na tim iznosima neki dan. a kako znam koja je kolicina zavrsila u dzepu te osobe, bas me zanima da li ste ulovili 250 ili 350 komada?
🙂
P.S.
Ne treba bas sve objasnjavati zar ne? Ima jos ljudi koji nesto znaju jer su to oni a ne netko drugi….
🙂

Roba koja se slabo prodaje po 42 kn, možda će bolje ići po 45 kn. Sve u svoje vrijeme.
Slovenci se ponašaju standardno neuropski i misle da su neki važan faktor.
Liče ne nekog dosadnog komarca, koji nema nikakve šanse kada pretjera.

Ova dionica živi neki svoj život, daleko od Todorića, dugova, dobavljača. I što je najvažnije uvijek kupaca ima…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Teško da slučaj Agrokor može kočiti razvoj Valamara i cijenu ovu dionice.
Teško da “ako pukne petarda” može kočiti također, a najmanje to mogu
kočiti slovenski carinici. Spletom svih okolnosti imali smo kratkotrajno
trgovanje oko 40 kn, ali očekujem bitno višu cijenu najkasnije do otvaranja
novog resorta. Cijenu dionice kočiti će dosadašnji vlasnici koji imaju ogromne
količine od više stotina tisuća do 1,5 milijun komada a koji su dionicu kupovali
po 2 ili 3 kune. To je sasvim logično. Veću likvidnost očekujem oko 45 kn, a poslije
još i veću likvidnost, kako se budu stavljali veći nalozi na ask.
Ne zaboravimo odlične vremenske prilike, najave booking do sada
neviđene i naravno vrhunski proizvod i upravljanje kompanijom.

Ekipa, ne znam kako ovo nikog ne brine:
Vaš link …

A slovencima teško palo blokirati turiste prema našim granicama!

Zašto ne uvedu kontrole na granice između Francuske i Njemačke, Italije i Slovenije ili Španjolske i Francuske?
Tamo kao nema arapa i muslimana, tamo ne ulaze imigranti?!
Kurbina politika !
Ovo će biti veliko njesra ako se ne riješi do uskršnjeg vikenda.
Premalo se tome daje značaj, a značajnije je od Agrokora !
Da li bi vi išli u zemlju gdje se na ulaz i izlaz čeka par sati?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nemojte paničariti bez veze. Išao sam provjeriti situaciju u jednom porečkom hotelu (Diamant) i rezultati su slijedeći: nema slobodnih soba za Uskrs.
Kad sam rezervirao za obitelj 3 dana od 14-17.04. prije nekih mjesec dana bilo je samo par soba, a onda sam zbog priprema za službeni put morao otkazati i sad gledam nema ništa slobodno. Možda je neka sobica negdje ostala u nekom hotelu, ali to ništa ne mijenja na stvari.
Osim toga, vani su ljudi strpljivi, nisu gnjide ko mi da čim je mala dekomodacija odmah dižu sidro. Bit će nešto dulja čekanja, ali i ovako i onako ih ima u špici sezone, tako da ne vidim pretjerani problem.
Ni Slovenci neće žičiti previše da ne dođu na zao glas, niti njima to ne odgovara. Ipak svi plate vinjetu ili dvije te popiju cugu dvije. A neki i prespavaju. Pa ti računaj…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kolega Jubito, kao što je napisao kolega Serislav u postu poslije Vas, uskršnji gosti gotovo većina ima već rezerviran i večinom plaćen smještaj, tako da zbog novonastale situacije sigurno neće odustati od dolaska. Malo je tu jednodnevnih gostiju, uglavnom talijani na popodnevnom ručku negdje bliže granici, a oni znaju i da postoje još ulaza u istru osim onog glavnog na kaštelu a na kojem je najveća gužva. A slovenci će se iskulirati, kad im njihovi domaći objasne kako oni imaju hrpu vikendica i kamp kućica ne samo po istri (gdje ne očekujem probleme tog tipa) već i po dalmaciji, a sezona požara se bliži, pa vidimo kako svako malo plane neki auto u splitu, itd … da ne nabrajam … kad nekome ugroziš egzistenciju, to je hebena stvar … naravno, ne zagovaram nikakvu uporabu nekih ekstremnih sredstava, ali gotovo sam siguran da slovenska vlada razmišlja i u tom smjeru …. tako da, iskulirati će se oni, kad bude stani-pani, bit će stani sa njihove strane ….

Pa ja uopće ne razmišljam o Uskrsu i predsezoni, ja razmišljam o glavnoj sezoni.
I nije tu bitan samo RIVP i Istra, već cijela obala i prihodi države.
Kroz GP Rupa i Pasjak kraj Rijeke iz Slovenije ulazi gro Talijana prema Kvarneru i Dalmaciji.
Uostalom, nije tu samo interes Slovenije u igri, Italija, Francuska i Španjolska nemaju interes da se začepi protok prema Hrvatskoj?
Kako to da su se sjetili tih mjera baš pred turističku sezonu?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Putujem iza Uskrsa, pa ću znati na licu mjesta.
Slovenska politika je jednostavno takva, do prije 20-ak godina nikada nisu imali ni
državu ni pečata. Pokušavaju liječiti vlastite komplekse, ali istarski hoteli su prepuni
gostiju iz Slovenije čitave godine. Obično budalesanje kratkog daha. Hrvati na Jadranu grade elitne
turističke destinacije, a oni se kada zapuše bura, a puše često, dave u Kopru od prašine rasutog
tereta, rudača itd. Luka Kopar raste u prometu, ali ekološka devastiranja su strašna. Sve ima svoju cijenu. Ne ide im na ruku ništa, da ostvare tako morbidne planove. Navući će bijes
Austrijanaca, Njemaca, Čeha, Slovaka, Poljaka, Nizozemaca, Hrvata i Slovenaca koji putuju i svih drugih.

Doista sramota za Sloveniju, jer je ponašanje protiv temeljnih načela EU, neeuropsko i jazavčarsko.
Dovesti će do pada ugleda te državice u svijetu, koja je već sada najfrustriranija država EU.

putujem na relaciji Zagreb-Bec svaki tjedan (tamo i nazad) zadnje dvije godine, cca oko 45 puta.
U zadnje vrijeme guzve vece i umjesto dvije, slovenci su otvorili tri trake jer je povecan promet (sic).
06.04 cekao sam na granici 1.5 sat, od toga slovenska 1.10 a hr 20 minuta.
To zaje…nje zlovenaca traje preko godine dana a nasi velelbni politicari ne reagiraju uopce.
I sto je tu nova?
Nista jer ocito zlovenci mogu raditi sto i kako oce…i to cak i dokle oce!

Ma guzve nemaju veze. Koliko gostiju ce se okrenuti s granice i otici? Gdje ce onda na blef, u Italiju, Španjolsku?
Pa gužve su svuda…ja sam u prvom mjesecu iz Njemačke u Austriju čekao u koloni na autocesti sat vremena jer se odvaja cesta prema skijalištima… prođite oko Munchena radnim danom u 16-17h pa cete vidjeti sta je guzva…
Tko je namjerio doci, taj ce doci…

New Report

Close