RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 17:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čestitam svim dioničarima RIVP-a novu 2017. i da bude barem približno uspješna kao 2016.!

Sada malo o ulaganju u Rabac, pošto se slabo pisalo o isplativosti iste, ako postoji netko tko sumnja u isplativost ulaganja, dvije jednostavne formule za izračun su na stranici:
http://www.effect-dubrovnik.com/index.php?option=com_content&view=article&id=100%3Ahoteli&Itemid=106

Pošto se radi o obnovi formulu bi trebalo donekle prilagoditi, ali uzmimo to u obzir na kraju izračuna.
Obnavljaju se smještajni kapaciteti kojima je minimalna cijena bila cca 90 eur/dan/soba , na stranicama Valamara možemo vidjeti da su nove min. cijene 323 eur/dan/soba odnosno 272 eur/dan/soba
Ulaganje iznosi cca 562 M kn tj. cca 75 M eur za 764 sobe , kamata max. 2,5%.
Sve podatke uzmite s rezervom i slobodno sami pronađite i dođite do izračuna.
Prema mojoj računici dobra investicija, ali tko zna…

P.s. Naravno da ovo nije nagovor na kupnju/prodaju

Ne znam koliko vam je to važno, ali Zoran Bogdanović – Coca Cola i Zoran Bogdanović – Bon-Ton su dvije različite osobe.
Lp i uspješna 2017.

Hvala na ispravci u svakom slučaju (CC je navedena krivo višak, menadž. druga osoba).
Ipak Z.B. Bon-ton vl. firme, je veliki dioničar turističkih kompanija,
nekih među prvih 10, RIVP sa cca 600 tisuća dionica i kupovao puno nedavno…


Čestitam svim dioničarima RIVP-a novu 2017. i da bude barem približno uspješna kao 2016.!

Sada malo o ulaganju u Rabac, pošto se slabo pisalo o isplativosti iste, ako postoji netko tko sumnja u isplativost ulaganja, dvije jednostavne formule za izračun su na stranici:
http://www.effect-dubrovnik.com/index.php?option=com_content&view=article&id=100%3Ahoteli&Itemid=106

Pošto se radi o obnovi formulu bi trebalo donekle prilagoditi, ali uzmimo to u obzir na kraju izračuna.
Obnavljaju se smještajni kapaciteti kojima je minimalna cijena bila cca 90 eur/dan/soba , na stranicama Valamara možemo vidjeti da su nove min. cijene 323 eur/dan/soba odnosno 272 eur/dan/soba
Ulaganje iznosi cca 562 M kn tj. cca 75 M eur za 764 sobe , kamata max. 2,5%.
Sve podatke uzmite s rezervom i slobodno sami pronađite i dođite do izračuna.
Prema mojoj računici dobra investicija, ali tko zna…

P.s. Naravno da ovo nije nagovor na kupnju/prodaju

Bravo Novi, ovo je definitivno po Bajri nagovor iaključivo na prodaju.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


Hvala na ispravci u svakom slučaju (CC je navedena krivo višak, menadž. druga osoba).
Ipak Z.B. Bon-ton vl. firme, je veliki dioničar turističkih kompanija,
nekih među prvih 10, RIVP sa cca 600 tisuća dionica i kupovao puno nedavno…

Nadajmo se da Bogdanovuć ne čita Bajru, ako ga je kojim slučajem već IB pročitao, pa prelazi na manje rizične brodare.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Ma pustite njegov komentar i mišljenje o isplativosti, bitne su formule pomoću kojih se dođe do “malo” drugačijeg zaključka. A Bajri naravno sve najbolje u životu..


Čestitam svim dioničarima RIVP-a novu 2017. i da bude barem približno uspješna kao 2016.!

Sada malo o ulaganju u Rabac, pošto se slabo pisalo o isplativosti iste, ako postoji netko tko sumnja u isplativost ulaganja, dvije jednostavne formule za izračun su na stranici:
http://www.effect-dubrovnik.com/index.php?option=com_content&view=article&id=100%3Ahoteli&Itemid=106

Pošto se radi o obnovi formulu bi trebalo donekle prilagoditi, ali uzmimo to u obzir na kraju izračuna.
Obnavljaju se smještajni kapaciteti kojima je minimalna cijena bila cca 90 eur/dan/soba , na stranicama Valamara možemo vidjeti da su nove min. cijene 323 eur/dan/soba odnosno 272 eur/dan/soba
Ulaganje iznosi cca 562 M kn tj. cca 75 M eur za 764 sobe , kamata max. 2,5%.
Sve podatke uzmite s rezervom i slobodno sami pronađite i dođite do izračuna.
Prema mojoj računici dobra investicija, ali tko zna…

P.s. Naravno da ovo nije nagovor na kupnju/prodaju

Možete malo pojasniti što ste ovdje točno izračunali?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ajmo trejderi jabuke vam gorke, uzmite lovu ovdje

Jesti bili na Adventu u Poreču. Valamar ima(o) svoju kućicu.
Tisuće gostiju….vrijeme iz snova

Ideš! Koji početak godine!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kolega Kresso mi racionalni investitori znamo izračunati stvarnu fer vrijednost Valamara a koja je konzervativnom metodom 6x kn….:-)))

brutalan start u novoj godini.
očekivano će prvo povući blue chipovi, a RIVP to svakako je.

ako se probije 36,30 otvoren je put ka 38………..

Svaka kuna dobro dođe. Danas veliki volumen trgovanja ovdje, a
cijena ipak nešto viša ovdje. U zadnje vrijeme je bilo dosta kilavo
što je meni strpljivome po mjeri, ali gdje sam ja od pravih trejdera.
Kad računam koliko sam puno uložio ovdje i koliko sam u plusu, jednostavno sam zadovoljan.

A lijepo su mi govorili (Ona i drugi)…umjesto da si kupovao dionice.
mogao si kupiti još jedan stan i time uložiti u nešto sigurno.
Pitam jednog poznanika na kavi još prije nekoliko godina u vezi nekih
dionica…veli on meni ” Gle sad ću ti ja to lijepo objasniti, to ti
je kao kladionica, čista kocka…te dionice, to ti oni sve namjeste i na kraju izgubiš”
Bolje kukat kako ne valja država i slično, nego pametno investirati naravno.

Neobično je šupalj ask sve do 40 kn, bez MM svega
18.000 tisuća dionica ili oko 100 tisuća eura. Pomalo nevjerojatno.
Valjda nešto gruntaju ti prodavači umjesto da stave
veće naloge, jer ovaj rast danas je prilično velik.
Vidjet ćemo.


ajmo trejderi jabuke vam gorke, uzmite lovu ovdje

Jesti bili na Adventu u Poreču. Valamar ima(o) svoju kućicu.
Tisuće gostiju….vrijeme iz snova

iako je poreč (po ne znam koji puta zadnjih godina) imao najviše gostiju u HR za advent i novu godinu, opet smo u medijima gledali isključivo dubrovnik i zagreb.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close