RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 19:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
4,99
62.676
12,561
4,98
5,00
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

VedroNebo,sutra dolazi konjica sa dividendama te se nadam da ćemo potvrditi kotu 21 te krenuti naprijed prema prijašnjem vrhu na 25…[emo_smijesak]

ovako izgleda turski turisam,pogledajte ovo.

250 000 qvadratnih metara,kao 35 nogometnih igralista,3200 kreveta,18 restorana,1000 zaposlenih u hotelu,800 dnevnih cek an und in.I sve u cijeni uracunato od zabave do igara za djecu.

http://www.prosieben.de/tv/galileo/videos/2015177-hotelanlage-der-superlative-clip

Meni ni danas nije sjelo, rba…
Na skdd pise da je isplata bila 7.7.

slijedi nam precesija

Sorry moja greska, sjelo je

slijedi nam precesija

U prvih 10min trgovanja 400 000 prometa i temeljito čišćenje aska na 22kn! 😀


Na koju ce stranu? [emo_smijesak]

Sve je očitije kako gremo…hehe

otvorilo se…


I na ovakvu vijest http://www.poslovni.hr/burze/valamarova-dionica-na-godinu-vrijedi-30-posto-vise-298597 nije narasla niti jedan posto. Čini se da joj je suđen raspon od 20 do 21 kunu. Valjda zato jer to tako nekom odgovara.
Ovdje će zaista biti potrebni silni milijuni da se dionica digne. A i to za nešto sitno.

Eto…mislim da ipak nije suđeno ostajanje na rasponu 20 do 21 kuna. [emo_smijesak]

Bilo bi ipak malo prečudno da uz ovakav promet cijena ostaje i dalje u istim okvirima…ovako cca 10% prema gore je ipak puno realnije. [emo_palacg]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

A kad će biti po 13?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


A kad će biti po 13?

Pa ja se ne bih baš previše nadao tome (na tvom mjestu), ali da bi možda moglo ponovno biti ispod 20 to je moguće…npr. 19,99 kuna. [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

mislim da unatoč rastu i rezultatima, uz ovakav P/E, bez nekih većih pomaka (možda ona revalorizacija koju nonstop spominju) ovo ostaje jedan od, ako ne i najskuplji turist..ako usporedimo rast cijene RIVP u zadnjih godinu dana od 21,6% sa npr LRH 68%, PLAG 40%, MAIS 103%, HUPZ 23%, HBRL 64% i uzmemo u obzir P/E RIVP 76,95 pa LRH 40,35, PLAG 55,55, MAIS 26,3, HUPZ 17,95, HBRL 16,24 ja sam odlučio ljetovati u drugim turistima na burzi..i sad možemo pisati do mile volje o potencijalu, očekivanjima od cijene, al po meni je rast preslab za ovu cijenu..naravno da imam dionice (nekih od) nabrojanih turista, a imao sam i RIVP i planiram ga imat opet..

“Shvatili su oni jako dobro o kakvom se nebrušenom dijamantu radi međutim cijena dionice im je još preniska za jači ulazak jer na ovoj mizernoj cijeni nitko veći ne želi prodati te će ili čekati višu cijenu dionice za ulazak kad će biti velike likvidnosti il će pomalo udarat po asku kad se skupi veća
količina…ps.zanimljivi je ask do 21kn…tika,taka,tika,taka…”

Ovaj post sam bio napisao 23.6.i hvala Bogu počeo se ostvarivati,sad nam je sljedeći otpor na 25,xx (prijašnji vrh)međutim ukoliko budu rezultati(prihod i zarada)veći od prošlogodišnjeg očekujem proboj 25,xx kn te će nam taj otpor postati potpora prilikom hlađenja…Daleko smo još od stvarne i realne cijene KORF/RIVP dijamanta.Slični scenario se bio desio kad je KORF porastao sa 70kn na 150kn i velika većina je očekivala da će doći do jače korekcije jer je to tada bio prijašnji vrh a cijena nastavila rasti prema i iznad 200kn.Slatka povijest se možda ponavlja…tika,taka,tika,taka.[emo_smijesak]

Bilo je godina kad su se svi isčuđavali kako je moguće da i dalje pada. A ono pada i pada. Sad je mnogima nejasno i čude se ko pura dreku kak bi rekli zagorci kako samo raste. E pa raste i rasti će i dalje. I to vjerojatno sve dok ovi što se čude ne počnu kupovati

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Bilo je godina kad su se svi isčuđavali kako je moguće da i dalje pada. A ono pada i pada. Sad je mnogima nejasno i čude se ko pura dreku kak bi rekli zagorci kako samo raste. E pa raste i rasti će i dalje. I to vjerojatno sve dok ovi što se čude ne počnu kupovati

e baš tako…

… a i dalje… kad oni počnu kupovati …

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close