HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

,,sljedećih 5 godina HT ima intezivne investicije…pa mislim da je za očekivat oko 7 kn. dividendu….kad se počme smanjivat investije onda ide prema 10 kn…prije ne..

trenutna vrijednost tog telekoma je izmedu 215-218 kn per share

dali ce market to prepoznati ili ne, to se ne moze znati, moze sutra biti 120 kn

Odeeee… aj fala Bogu!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/h7OZJaPWHExCboUY8c1tOg==.PDF

dali idemo po veću dividendu

Promjena na čelu Hrvatskog Telekoma: Tomašković podnio ostavku, od travnja novi predsjednik Uprave

Veca dividenda ne….. vec je najavljeno 6 kn odavno
A ovaj grk je veliki upitnik ……

Lako oni to promijene…. do, ili na samoj skupštini.

ne znam da li je ovo pouzdan izvor.
Vaš link …

who dares, wins


ne znam da li je ovo pouzdan izvor.
Vaš link …

Sumnjam. Za to se ne daje iznenadna ostavka.

pozadina otkaza,a po meni moglo bi se zaključiti pošto odlazi i direktor za kadrove da će opet biti otpuštanja,rezanje troškova. DT nikad dosta love

http://www.seebiz.eu/zasto-je-davor-tomaskovic-napustio-ht/ar-186216/
– Deutsche Telekom uvijek traži više i često ima nerealna očekivanja. Tu se, očito, radi o različitom pogledu na način kojim se kompanijom upravlja – ističe jedan od dobrih poznavatelja prilika u telekomunikacijskoj industriji, kako u Hrvatskoj tako i u svijetu.

– Malo je čudna ova odluka da Tomašković sam podnosi ostavku nedugo nakon što mu je produljen mandat na čelu Hrvatskog Telekoma za četiri godine – ocjenjuje drugi naš sugovornik, također dobar poznavatelj stanja u HT-u i telekomima.

Očito, na konkretna saznanja o razlozima Tomaškovićeva odlaska morat ćemo još pričekati. No, valja upozoriti da je iza HT-a, kadrovski gledano, prilično turbulentno razdoblje. Tako je, podsjetimo, nedavno objavljeno da Marija Felkel 18. siječnja 2019. godine prestaje biti članica Uprave HT-a i glavna direktorica za ljudske resurse te također odlazi iz HT-a: njezin će posao biti pod ingerencijom predsjednika Uprave, no i on je sada na izlaznim vratima.

Sam je Tomašković nedavno, nakon što je HT od Hrvatske pošte preuzeo EvoTV, dao intervju Jutarnjem listu, u kojem je ustvrdio da je hrvatsko tržište premalo za više od dva teleoperatera. Upozorio je i da Europa ima preregulirano tržište, kao i da regulatori stalno vrše pritisak da se smanje cijene u telekom-industriji.

Prema javno dostupnim podacima, HT je, unatoč tome, u prvih devet mjeseci ove godine ostvario dobre rezultate. I sam Jonathan Richard Talbot, predsjednik Nadzornog odbora HT-a, u izjavi koju prenosi HT u priopćenju ističe da je HT jedna od najuspješnijih kompanija DT Grupe.

Nije Davor John Legere, jbg
dobra stvar je što je dionica podcjenjena, kako god da gledaš, koju god da multiplu staviš….tako da kupujte, ostaje Rapajićka, privatnia će biti Ok, mislim jedino da trebaju još pojačati poslovnu jer tu mogu naštetiti konkurenciji a municije imaju

target je i dalje 215-218 kn


trenutna vrijednost tog telekoma je izmedu 215-218 kn per share

dali ce market to prepoznati ili ne, to se ne moze znati, moze sutra biti 120 kn

A u slučaju preuzimanja, gledajući multiple zadnjih preuzimanja koja su se desila 300 je početna točka licitacije…ma u jednom će trenutku puknuti i lanac.



trenutna vrijednost tog telekoma je izmedu 215-218 kn per share

dali ce market to prepoznati ili ne, to se ne moze znati, moze sutra biti 120 kn


preuzimanja možete malo pojasniti

A u slučaju preuzimanja, gledajući multiple zadnjih preuzimanja koja su se desila 300 je početna točka licitacije…ma u jednom će trenutku puknuti i lanac.
[/quote]



trenutna vrijednost tog telekoma je izmedu 215-218 kn per share

dali ce market to prepoznati ili ne, to se ne moze znati, moze sutra biti 120 kn

A u slučaju preuzimanja, gledajući multiple zadnjih preuzimanja koja su se desila 300 je početna točka licitacije…ma u jednom će trenutku puknuti i lanac.
[/quote]
preuzimanja,možete malo pojasniti




trenutna vrijednost tog telekoma je izmedu 215-218 kn per share

dali ce market to prepoznati ili ne, to se ne moze znati, moze sutra biti 120 kn

A u slučaju preuzimanja, gledajući multiple zadnjih preuzimanja koja su se desila 300 je početna točka licitacije…ma u jednom će trenutku puknuti i lanac.
[/quote]
preuzimanja,možete malo pojasniti
[/quote]

A kaj ti nije jasno?

Da netko sutra ide preuzimati HT platio bi ga 300 kuna po dionici.

To je hipotetski scenarij i pitanje je koliko je i u kojem roku vjerojatan, ali je moguć.

Je li sad napokon nakon ovog 2-milijunskog prekrcaja na 151 vrijeme da se i ovo malo pokrene?!
Dividenda je 5% i to je stvarno odličan postotak. Čudno da je ljudi ne kupuju više a ne da drže novac u banci po 0,2% ??

New Report

Close