HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 05:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,85
42.138
1,366
30,80
31,00
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

neke crtkarije…
ništa bitno

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

crtkarije ti se pozlatile.
to bi bila zarada i pol

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]


7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]

kipaju da bi kupili optimu………možda je to razlog….. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

MOZE PROCJENA ZA BUDUCNOST OVI SE SPAJAJU OPT–TELE,,,,,,,,HOČE LI TO UGROZIT HT–PRIHODE–I DIVIDENDU SMANJIT———-


7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]


Ne bi me iznenadilo da su dobili naređenje da se brani ova razina crobexa jer Ina je visoko i kad bi još i ht napravio 10% probismo mi 2320 i ode cijela burza gore. Samo uskoro će nešto morati napraviti jer Ht će ići gore to je sigurno a vjerovatno će polako spuštati Inu i držati iznivelirano sve. Veliki brat nas gleda.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]


Ne bi me iznenadilo da su dobili naređenje da se brani ova razina crobexa jer Ina je visoko i kad bi još i ht napravio 10% probismo mi 2320 i ode cijela burza gore. Samo uskoro će nešto morati napraviti jer Ht će ići gore to je sigurno a vjerovatno će polako spuštati Inu i držati iznivelirano sve. Veliki brat nas gleda.
[/quote]

Kolega, vidim da ste Vi jako opterećeni tim Crobexom 2320 bodova… [rolleyes]
Dajte se malo opustite. U više postova sam vidio vašu opterečenost…. pitanje je dana kad će se probiti i 2320 i 2500 i 3000 bodova.


MOZE PROCJENA ZA BUDUCNOST OVI SE SPAJAJU OPT–TELE,,,,,,,,HOČE LI TO UGROZIT HT–PRIHODE–I DIVIDENDU SMANJIT———-

tele2 je to demantirao, koliko znam…

Lider: HT razmišlja o ulasku u e-izdavaštvo
http://www.poslovni.hr/vijesti/lider-ht-razmislja-o-ulasku-u-eizdavastvo-171267.aspx




7. Erste Plavi OMF 858.356 1,05% – 15 270 kom
8. AZ OMF 682.080 0,83% – 6 892 kom

Baš me zanima od koga je Ivano7 ovaj tjedan kupovao, AZ-a ili Erstea?

Nego zašto mirovinski fondovi sada kipaju pred dividendu koja bi trebala biti 30 kn a dionica bi trebala porasti oko 10-15%? Za MF-ove koji zarađuju 5-6% godišnje ovo je vrhunski prinos!

Možda odgovor na ova pitanja zna kolega Zacks jer je on pročitao puno knjiga? [wink]


Ne bi me iznenadilo da su dobili naređenje da se brani ova razina crobexa jer Ina je visoko i kad bi još i ht napravio 10% probismo mi 2320 i ode cijela burza gore. Samo uskoro će nešto morati napraviti jer Ht će ići gore to je sigurno a vjerovatno će polako spuštati Inu i držati iznivelirano sve. Veliki brat nas gleda.
[/quote]

Kolega, vidim da ste Vi jako opterećeni tim Crobexom 2320 bodova… [rolleyes]
Dajte se malo opustite. U više postova sam vidio vašu opterečenost…. pitanje je dana kad će se probiti i 2320 i 2500 i 3000 bodova.
[/quote]
Koliko je već dugo crobex na ovoj razini? Šta bi bilo kad bi Ina otišla u korekciju? Nemojte biti tako sigurni da idemo na te razine koje spominjete dokle god je Ina ovako visoko. Prije bih rekao da je krobač opterećen ovom razinom jer smo tu već ima 20 dana a bit će još kako se čini. Ja navijam za rast btw ali sam veoma oprezan ili kako kažete opterećen.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Šuška se da HT hoće ući u energetski sektor (SmartHouse, SmartMieter) koji bi bio regulran preko SIM kartica a potokol bi bio obostran.
Ako se to dogodi onda HEP (koji zadržava svoj dio kolača) daje distribuciju na tržište i tu ulazi i HT koji ima pametne regulatore koji će omogućiti pravilno korištenje energije.
Samo za podsjetnik da uskoro 20% energije mora biti iz prirodnih izvora (vjetrenjače, solarna energija) i tiu nije lako samo tako smanjiti/povećati potrošnju (kao što je u slučaju termo i hidro centrala).
I tu će ametne mreže (koje bi ponavljam regulirao HR preko SIM kartica-dvosmjerni protokol) imao odlučujuću ulogu.
Kako bi imao 40% telekoma i recimo 5% energo distribucije, nije odveć teško skužiti da bi se vrlo brzo ostali operateri našli u nezgodnoj poziciji jer bi HT nudio pakete (kupi mobilnu imaš energiju po povoljnijom cijeni ilikupi energiju evo ti mobitel zabadav) kojima ostali en bi mogli parirati.
I da kupnja Albanskog telekoma je želja hrvata ali nijemci ne daju i tako će izgleda biti i nakon due dilligenca koji je u tijeku.

Ne bi me iznenadilo da su dobili naređenje da se brani ova razina crobexa jer Ina je visoko i kad bi još i ht napravio 10% probismo mi 2320 i ode cijela burza gore. Samo uskoro će nešto morati napraviti jer Ht će ići gore to je sigurno a vjerovatno će polako spuštati Inu i držati iznivelirano sve. Veliki brat nas gleda.

Ovo je možda najpametnije objašnjenje koje sam čuo. Na 2300 se mora raditi konsolidacija a INA i HT imaju najveću težinu u Crobexu.

New Report

Close