HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 03:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,73
160.116
5,211
30,50
31,00
2,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje je najzanimljivije da je EV/EBITDA= 2,99 prema MD.

Nemam ht

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

..evo gledam izvješće…na prihodovnoj strani 2 mil kn više neg prošla godina….al su supili reducirat troškove i dobit se povečala..al mislim da je to maximuim je dalje će bit sve teže i teže reducirat troškove ..sve dok nema znatnijih prihoda nema rasta..


..evo gledam izvješće…na prihodovnoj strani 2 mil kn više neg prošla godina….al su supili reducirat troškove i dobit se povečala..al mislim da je to maximuim je dalje će bit sve teže i teže reducirat troškove ..sve dok nema znatnijih prihoda nema rasta..

Smanjivat troskove moguce je sve dok god ima ljudi u tvrtci, tako da poprati malo situaciju pa ces vidjeti. U kineskim tvrtkama bismo jos ajde mozda mogli reci tako nesto, ali ove koje obitavaju na balkanu …..

Na krilima dobre turističke sezone HT snažno podigao profitabilnost

Na krilima dobre turističke sezone HT snažno podigao profitabilnost


Eh da zivimo u nekoj drugoj drzavi, pa da to direktno utječe na dividendu, gdje bi nam bio kraj ??

Kakva dividenda, takva i cijena dionice.

HT d.d. – Hrvatski Telekom sklopio ugovor o kupnji evotv
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qeaYbR8F798AO6NFMZwo8Q==.pdf

Nije lose.
Pitanje je samo o kojem iznosu se radi


Na krilima dobre turističke sezone HT snažno podigao profitabilnost


Eh da zivimo u nekoj drugoj drzavi, pa da to direktno utječe na dividendu, gdje bi nam bio kraj ??
[/quote]
očekujem dizanje dividende kao posljedicu rasta profitabilnosti.
nisam jedini ako ne gledam krivo na gledalici?
ne kao danas nego u zadnje vrijeme.
dojma sam da se pritišće protiv jakih zakona prirode a to nije održivo na duže.
+ ako i djeluje to je često na sići a ako će biti gladi za većim količinama tu je jedan scenarij bitno izgledniji.
držim i ne pomišljam na otpuštanje,nešto drugo me kopka…
možda griješim,nebi bilo…
p.s.
ima tu ono još nešto što me kopka a to je da bi možebitno buđenja marketa među prvima promovirala ova dionica pa….
tako je znalo biti
i tu su greške moguće

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

dali samo meni ovo navlači sumnju na pokušaj pojačavanje gravitacije u kontroliranim uvjetima?
ako bi tako bilo to bi možebitno značilo gratis dvije dobre stvari u jednoj?
možda griješim nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Dizanje dividende je trebalo ici odavno, no daleko bolje je posto se to kodnas moze izvuc novce direktno sebu u dep, a dionicare pogotovo male tko šmirgla. To je tako nazalost. Jedino mozda ernt obzirom na povecanje dobiti poveca dividendu. Ht ce po uhodanim metodama 🙁

a zakaj je ht toliko pal


dali samo meni ovo navlači sumnju na pokušaj pojačavanje gravitacije u kontroliranim uvjetima?
ako bi tako bilo to bi možebitno značilo gratis dvije dobre stvari u jednoj?
možda griješim nebi bilo…


nastavak u istom tonu ili možda griješim?
prvo po asku pa po bidu sa deset posto te količine?
očekujem da će u nekoj bližoj budućnosti stvari doći na svoje mjesto
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Hoćemo li ikad više vidjeti HT sa boljom dividendom i cijenom blizu 200 kn?! 🙂


Hoćemo li ikad više vidjeti HT sa boljom dividendom i cijenom blizu 200 kn?! 🙂

Za cijenu se nebi kladio, ali dividenda od 10 kn je realna

New Report

Close