DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 22:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Temeljem usvojenih financijskih izvještaja gubitak nakon oporezivanja za 2018. godinu iznosi
233.022.920,05 kuna.

Ne kužim, zbog čega rast cijene dionice?

Najbitnije je da nam se vraćaju velike ribe. Od malih srdelica nikakve koristi samo se prebacuju iz šupljeg u prazno i gube. Kitove trebamo!


Temeljem usvojenih financijskih izvještaja gubitak nakon oporezivanja za 2018. godinu iznosi
233.022.920,05 kuna.

Ne kužim, zbog čega rast cijene dionice?


A jesi li skužio zbog čega je pala cijena sa 1900 na ispod 5 kuna? Tvrtka koja i dan danas zapošljava 1500 radnika, osvaja međunarodne natječaje gdje rijetke i međunarodne firma mogu i prismrditi a kamo li dobiti posao. Očuvali su se bez obzira što je bilo nekoliko pokušaja uništenja cijele firme putem netransparentnosti i lopovluka. Sad se pročistila , i dalje posluje, ima prepoznatljivo ime, reference, pa i radne ljude, a vi se čudite rastu od par postotaka, ko pura dreku.
Dok vi skužite zašto raste bit će i dvocifrena cijena. LP!

Kada Konsolidator više ne bude glavni dioničar onda će ovo, biti odlična dionica i napredak je izvjesan.

I litra benzina je bila 2 kune i INA je zaposljavala isti broj ljudi, pa vidi. U izvjescu kazu da je dug veci od polovine kapitala. Nish male pare u igri i ovo je mozda tempirana bomba



Temeljem usvojenih financijskih izvještaja gubitak nakon oporezivanja za 2018. godinu iznosi
233.022.920,05 kuna.

Ne kužim, zbog čega rast cijene dionice?


A jesi li skužio zbog čega je pala cijena sa 1900 na ispod 5 kuna? Tvrtka koja i dan danas zapošljava 1500 radnika, osvaja međunarodne natječaje gdje rijetke i međunarodne firma mogu i prismrditi a kamo li dobiti posao. Očuvali su se bez obzira što je bilo nekoliko pokušaja uništenja cijele firme putem netransparentnosti i lopovluka. Sad se pročistila , i dalje posluje, ima prepoznatljivo ime, reference, pa i radne ljude, a vi se čudite rastu od par postotaka, ko pura dreku.
Dok vi skužite zašto raste bit će i dvocifrena cijena. LP!
[/quote]

U isto vrijeme dok je sve to radila zaposljavala i radila i sta vec vlasnicima (dionicarima) je izgubila 99% ulozenog kapitala jos kad na to nadodas inflaciju o zaradi i da ne govorim gubitak po dugorocne dionicare je potpun i sta se promjenilo da se smijer okrene jos ne znamo jer po koji put se rade neke rekonstrukcije efekt do sada je bio negativan ocekivat da bude bolje ne znam bas isti vlasnik ista pravila, iako imaju sve preduvjete kao i mnogi velikani pa gdje su sada tako da dok se ne vidi neki konkretni pomak u upravljanju nema tu kvalitetnih dugorocnih puno vise spekulanata

Ignore : renči

Ne mogu se ne osvrnuti na nebuloze koje neki forumaši ovdje pišu kao Bananarama. Dalekovod je u toliko teškom stanju da se ne mora biti nikakav stručnjak da bi se to shvatilo (233 mil duga) dovoljno govori. Što se tiče dobivanja poslova – dobili su ih samo zato jer ih nitko drugi nije htio raditi za tako malo novaca, menadžeri skinu gaće firmi na tenderu i onda kažu pogodili su posao. Pitanje je koliko profita ostane nakon što pogode posao.


Ne mogu se ne osvrnuti na nebuloze koje neki forumaši ovdje pišu kao Bananarama. Dalekovod je u toliko teškom stanju da se ne mora biti nikakav stručnjak da bi se to shvatilo (233 mil duga) dovoljno govori. Što se tiče dobivanja poslova – dobili su ih samo zato jer ih nitko drugi nije htio raditi za tako malo novaca, menadžeri skinu gaće firmi na tenderu i onda kažu pogodili su posao. Pitanje je koliko profita ostane nakon što pogode posao.

Bilo je i gorih, bio je jedan koji je obećavao da će do Božića (prošlog) cijena biti 3 znamenke od kojih prva nije 1.

sad je jedna znamenka, ali nije 3 (još).

Svašta s cijenom može biti, to nitko ne može znati, ali pravo pitanje je vrijedi li danas Dalekovod cca 150.000.000 kn?

Po meni ne vrijedi više od 50.000.000 kn (2 kn/ dionici) ali to je samo moje mišljenje.


Ne mogu se ne osvrnuti na nebuloze koje neki forumaši ovdje pišu kao Bananarama. Dalekovod je u toliko teškom stanju da se ne mora biti nikakav stručnjak da bi se to shvatilo (233 mil duga) dovoljno govori. Što se tiče dobivanja poslova – dobili su ih samo zato jer ih nitko drugi nije htio raditi za tako malo novaca, menadžeri skinu gaće firmi na tenderu i onda kažu pogodili su posao. Pitanje je koliko profita ostane nakon što pogode posao.

A zato cjena i je tu di je. Ali sve sta bude super moze se za cas posla okrenuti kontra… a isto nesto sta je ubijeno moze eksplodirati, a svatko radi po svojoj procjeni i u jednom ili drugom smjeru.
Ono sto je sad sigurno da su ovdje svi u gubitku, netko vecem netko manjem, ali opet dok ne realiziras gubitak ili dobit prodajom, sve je to virtualno 🙂



Ne mogu se ne osvrnuti na nebuloze koje neki forumaši ovdje pišu kao Bananarama. Dalekovod je u toliko teškom stanju da se ne mora biti nikakav stručnjak da bi se to shvatilo (233 mil duga) dovoljno govori. Što se tiče dobivanja poslova – dobili su ih samo zato jer ih nitko drugi nije htio raditi za tako malo novaca, menadžeri skinu gaće firmi na tenderu i onda kažu pogodili su posao. Pitanje je koliko profita ostane nakon što pogode posao.

Bilo je i gorih, bio je jedan koji je obećavao da će do Božića (prošlog) cijena biti 3 znamenke od kojih prva nije 1.

sad je jedna znamenka, ali nije 3 (još).

Svašta s cijenom može biti, to nitko ne može znati, ali pravo pitanje je vrijedi li danas Dalekovod cca 150.000.000 kn?

Po meni ne vrijedi više od 50.000.000 kn (2 kn/ dionici) ali to je samo moje mišljenje.

[/quote]
Sva sreća pa nisi relevantan, pa malo koga zanima kaj ti misliš…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

http://www.seebiz.eu/hep-kupio-vjetroturbine-za-svoju-prvu-vjetroelektranu/ar-196233/
A tko će montirati ove vjetroelektrane?


http://www.seebiz.eu/hep-kupio-vjetroturbine-za-svoju-prvu-vjetroelektranu/ar-196233/
A tko će montirati ove vjetroelektrane?

Vjerovatno Dalekovod. Koliko znam kreće investicijski ciklus od HEP-a i HŽ-a
i dalekovod bi mogao dosta participirati u projektima koji se nude.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Jel to HEP ulazi u vlasničku strukturu?

Ovo mi više djeluje na dead cat bounce nego na neku ozbiljniju promjenu trenda. Za to bi trebali prvo pasti oko book-a i imati nekoliko kvartala plus, a nisu baš dobre šanse da ćemo taj film tako skoro gledati…



Ne mogu se ne osvrnuti na nebuloze koje neki forumaši ovdje pišu kao Bananarama. Dalekovod je u toliko teškom stanju da se ne mora biti nikakav stručnjak da bi se to shvatilo (233 mil duga) dovoljno govori. Što se tiče dobivanja poslova – dobili su ih samo zato jer ih nitko drugi nije htio raditi za tako malo novaca, menadžeri skinu gaće firmi na tenderu i onda kažu pogodili su posao. Pitanje je koliko profita ostane nakon što pogode posao.

Bilo je i gorih, bio je jedan koji je obećavao da će do Božića (prošlog) cijena biti 3 znamenke od kojih prva nije 1.

sad je jedna znamenka, ali nije 3 (još).

Svašta s cijenom može biti, to nitko ne može znati, ali pravo pitanje je vrijedi li danas Dalekovod cca 150.000.000 kn?

Po meni ne vrijedi više od 50.000.000 kn (2 kn/ dionici) ali to je samo moje mišljenje.

[/quote]

Al obično se kupuje sada zbog vrijednosti koje će imati za neko vrijeme.

New Report

Close