DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 02:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

najbitnije od svega je da proda “maratonac” jer dok vam je on u dionici oporavka nema…rođeni je gubitnik i pegula za ulaganje….zato se nadajte da će konačno prodati i otpisati tih -80% na DLKV pa onda možda krene oporavak 😁😂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

5. DLKV-R-A

9. CROATIA BANKA D.D. +2.000 +0,01% +0,01M 102.000 4,57 08.07.19 0,47 0,41%


5. DLKV-R-A

9. CROATIA BANKA D.D. +2.000 +0,01% +0,01M 102.000 4,57 08.07.19 0,47 0,41%

Ovaj skrbnički račun od Croatia banke marljivo skuplja već
neko vrijeme i već je prešao 100 000 dionica. Da mi je znati
tko je to?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ma slabo to skuplja +2.000 komada, pa toliko sam ja uzimao pakete nedavno..

btw. šta nisu ukinuti skrbnički računi od 1.1. kako može biti skrbnički ?

Pa piše dd, onda nije skrbnički.


Pa piše dd, onda nije skrbnički.

Ok, onda je jasno… predvidio sam da je gore kolega napisao skrbnicki

Jel bio tko jučer na GS?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/s1QZ7onVbjKrJsE3qiXXsg==.pdf

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/s1QZ7onVbjKrJsE3qiXXsg==.pdf
Može li netko dokučiti zašto je Konsolidator povukao protuprijedlog od 02.07.2019. Zašto su se predomislili kad ionako imaju većinu, a zašto su uopće te izmjene i predlagali? Nema mi tu ništa nekog smisla.
“Konsolidator d.o.o. Zagreb, Ulica Andrije Hebranga 34, OIB 73678065415 kao dioničar trgovačkog
društva Dalekovod, d.d., Zagreb, Ulica Marijana Čavića 4 (dalje: Društvo), a koji raspolaže
dionicama (oznake: DLKV-R-A), a koje čine 60,68 % ukupnog temeljnog kapitala Društva u cijelosti
je povukao Protuprijedlog od 02.07.2019. godine.”

Po svemu sudeći da to nije odgovaralo vodećim fondovima pa su se zainatili ne ulagati dalje ako ovi nastave gurati te izmjene. Pošto se Konsolidator povukao čini mi se da je daljnja suradnja dogovorena pa me sada ne bi začudio malo jači rast ovdje. Ipak svim vlasnicima je u interesu da im imovina više vrijedi i da je na koncu i prodaju sa dobitkom.

To bi trebala biti dobra vijest

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

http://www.casopis-gradjevinar.hr/assets/Uploads/JCE-69-2017-5-6-Gradiliste.pdf
Puno otvorenih natječaja!
Dobra vijest će biti ako se natječaj za obnovu pruge Zagreb-Savski Marof ne ponovi nego se prihvati jedina ponuda koja je pristigla od konzorcija Swietelsky-Dalekovod u iznosu od 379 miliona kuna. U HŽ kažu da ta ponuda premašuje vrijednost radova te da će se nakon konzultacije sa Svjetskom bankom čijim se kreditom financira taj projekt, donijeti odluku o poništenju nadmetanja ili odabiru izvođača.
Lijepa cifra!


Po svemu sudeći da to nije odgovaralo vodećim fondovima pa su se zainatili ne ulagati dalje ako ovi nastave gurati te izmjene. Pošto se Konsolidator povukao čini mi se da je daljnja suradnja dogovorena pa me sada ne bi začudio malo jači rast ovdje. Ipak svim vlasnicima je u interesu da im imovina više vrijedi i da je na koncu i prodaju sa dobitkom.

Dokap ako bude išao u dogledno vrijeme ići će po 10kn od strane fondova.
U tom slučaju ova dionica je prilično podcijenjena.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Nemojmo zaboraviti da su unutra u top 10 svi mirovinci i oni neće dopustiti
da ovo propadne, ne smiju nakon Leda i ostalog gdje su sve izgubili..
već će vjerojatno sudjelovati u novom dokapu koji će ići u dogledno vrijeme..
Zato su i kupili vjetroelektrane, da dalekovodu daju malo vremena da se
konsolidira…kako ironično, a glavni dioničar konsolidator, ali vjerojatno neće
biti glavni još dugo, tj. nakon dokapa….

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Po svemu sudeći da to nije odgovaralo vodećim fondovima pa su se zainatili ne ulagati dalje ako ovi nastave gurati te izmjene. Pošto se Konsolidator povukao čini mi se da je daljnja suradnja dogovorena pa me sada ne bi začudio malo jači rast ovdje. Ipak svim vlasnicima je u interesu da im imovina više vrijedi i da je na koncu i prodaju sa dobitkom.

Dokap ako bude išao u dogledno vrijeme ići će po 10kn od strane fondova.
U tom slučaju ova dionica je prilično podcijenjena.
[/quote]

dokap, dokap.. jel to kao i na atpl?? šta bi bilo kad bi bilo?
pa prodali su vjetroelektrane jer su morali tako po predstečajnoj od pred još poprilično godina, odugovlačili su i na to plaćali penale, da nije tako prije dogovreno vjerovatno ni nebi prodavali, firma vratila uredno sve glavne i velike rate koje su dolazile na naplatu,, pa red je i da se pretrese od onih koji ne vjeruju u dlkv i daljnje dogovorene poslove :)) malo je bilo zahebano kupovati a dionica pada 🙁

a neznam, budemo bili pametniji kroz godinu, dve.. na nekim pozicijama sam se stvarno pitao zadnjih mjeseci, a i sada jel sam ja blesav ili stvarno postoji mogućnost povećati si vrijednost portfelja za N puta u relativno kratkom periodu … mislim, možeš i izgubiti kao šta ti može pasti i stablo na auto jer si pegula pa ti neverin napravi pizzz baš u tom trenutku, na tom mjestu

New Report

Close