DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 16:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako ovdje bude odbijanac onda će se odbiti velikom brzinom. Kao kada pokušate spojiti dva jaka magneta istih polova.

Za sada je većina špekulativnog kapitala koji napucava cijenu
pojedine dionice stacioniran u Optimi i tek kada se to krene dalje
prelijevati porast će cijene ostalih dionica, jer kapitala nema dovoljno
na zse da digne više dionica istovremeno…

Naravno, općeniti preuvjet za dizanje cijene pojedine dionice je da počnu
dolaziti dobre vijesti o firmi kao npr. da pozitivno posluje, dobiva poslove
i slično…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ma nema tu kruha. Ovo ide u stečaj.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ma kakav stečaj, sve su loše vijesti sada vjerojatno već iscrpljene, i sad bi moglo doći do oporavka cijene.

@BudFox. skazem se s Vama. cini mi se da su sad svi sa svim parama u OPTE. makar ja nikad ne stavljam sva jaja u istu kosaru… rizik uvijek postoji.. imao sam DLKV prosle god kad je bio oko 9 kn i ispada da sam napravio dobar potez jer bi sad vrijedio koliko mi vrijedi ULJN — > -50%

J…š burzu ak su sve pare u Optimi. A govorimo ev. o par miliona kuna. To je tragikomično. Ne vjerujem da vi vjerujete u te gluposti koje pišete.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

@maratonac, nije da vjerujem ali pretpostavljam. budemo iskreni. po podacima prosjecan hrvat u banci ima 50 000 kn.. prosjecan Hrvat za godinu dana zaradi niti 100 000kn neto bez da kune potrosi.. i sad razmislite koliko ljudi je spremno ici u rizik sa dionicama.. pa zato je i tako mali promet na ZSE: da odbijemo fondove i velike igrace koliko je “prosjecnih” u Igri? ok, ima i ljudi koji imaju novaca pa vrte 1 000 000 kn na ZSE ali ti su rijetki..
no dobro ne zelim spamat temu nije ovo tema ovdje..

dionica pada jer dobrih vijesti nema na vidiku.cak i da dobe neki posao to ne znaci nista jer radu s malim marzama i opet zavrse s minusom.ako brzo ne dodje neki novi vlasnik koji bi firmu stavio na noge ovo ide u stecaj, to je jasno

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

dionica pada jer dobrih vijesti nema na vidiku.cak i da dobe neki posao to ne znaci nista jer radu s malim marzama i opet zavrse s minusom.ako brzo ne dodje neki novi vlasnik koji bi firmu stavio na noge ovo ide u stecaj, to je jasno

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

ma dalekovod padne svejedno dali objavili da su potpisali pol milijarde poslova ili da su raskinuli neki ugovor… svejedno što su sve iz predstečajne nagodbe uredno ispunili, kao da je to bitno na ZSE,
da idem svoje sve prodati mogu je zatući na 1 kn, kao i da toliko komada sad krenem kupovati bi je vratio na 10,,, hbga toliko je sve likvidno

problem ove firme je što im dobivanje posla niš ne znači jer bez obzira kolike poslove da ugovore-kad izađe fi opet iskažu minus .tko bi onda i zašto kupovao ove dionice (osim onih koji su odavno zaglavili pa sada kao smanjuju prosjek i uvaljuju se do grla).

https://direktno.hr/razvoj/veliki-planovi-do-2023-godine-u-zeljeznicku-infrastrukturu-planira-se-uloziti-93-milijarde-kuna-160931/

La vita e bella!

Nije to baš tako jednostavno ovdje, vidjeli smo već puno puta.
Gotovo uvijek nakon što netko napuca malo cijenu, krene veliki iskrcaj i pad cijene.
Tako da ova dionica više nije za preveliku igru.

Iskreno ocekivao sam da ce dalekovod puno vise sudjelovati u obnovi zeljeznicke mreze i natjecajima … to mu je u biti core biznis…
ocito kako su građevinari na koljenima tesko je sloziti pravu ekipu za komplet sve radove…. steta da su politicari viadukt ubili da zametnu tragove izvlacenja milijardi prilikom izgradnje autocesta, hbga


Nije to baiš tako jednostavno ovdje, vidjeli smo već puno puta.
Gotovo uvijek nakon što netko napuca malo cijenu, krene veliki iskrcaj i pad cijene.
Tako da ova dionica više nije za preveliku igru.

mislim da je najvažnije da firma promijeni vlasnika tj dobije nekoga iz branše tko zna raditi i koji će investirati u firmu da je vrati na staze stare slave jer u protivnom će ovako životariti na 5 kn tko zna do kada

New Report

Close