DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 04:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

tema topika nije "zorangutan" nego dlkv….znam da čupaš kosu svaki dan zbog gubitaka na dalekovodu kojega si kupio desetke tisuća komada na 10 kn, a kasnije dokupljivao na 15-20 kn, ali to ti nije kriv zorangutan nego to što si loš ulagač koji pojma nema o ulaganju….
i da, ide ti DLKV ispod 4 kn….a ti slobodno sipaj žuč po zorangutanu ako će ti biti lakše, meni je tako i tako svejedno, ali luzeru moram reći da je -luzer! 😁
[/quote]
Ha, ha, ha.
Pa taman i da popušim sve na DLKV, popušio sam više nego što ćeš ti ikad u životu i imat. DLKV mi je cca 15% portfelja. Pa ak ih moram popušit, neka ih popušim. A ak to tebi čini zadovoljstvo, okreni janjca ili odojka i proslavite moj pušing.
Meni je ATPL 80% portfelja. To su količine koje ti možeš samo sanjati.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

maratonac druka i omalovažava sve koji ovdje pišu istinu,ali efekta nema, dalekovod tone i tone

maratonac druka i omalovažava sve koji ovdje pišu istinu,ali efekta nema, dalekovod tone i tone

na maratonca njega se ne treba obazirati, najbolje ga je staviti na “ignore” jer od njega osim drukanja i tako ništa pametnoga 😉….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Zorangutan ne bi kupio ni za 1 kn. I tad bi mu se činilo skupo. Tada bi pisalo da će kupiti ako padne na 0,50 kn. A ni tada ne bi kupio. Obično piskaralo ovdje na forumu.

tema topika nije "zorangutan" nego dlkv….znam da čupaš kosu svaki dan zbog gubitaka na dalekovodu kojega si kupio desetke tisuća komada na 10 kn, a kasnije dokupljivao na 15-20 kn, ali to ti nije kriv zorangutan nego to što si loš ulagač koji pojma nema o ulaganju….
i da, ide ti DLKV ispod 4 kn….a ti slobodno sipaj žuč po zorangutanu ako će ti biti lakše, meni je tako i tako svejedno, ali luzeru moram reći da je -luzer! 😁
[/quote]

nemojte tako Zorangutane.
zakaciti ce i vas chilli papricica jedanput pa cete se sjetiti maratonca kako ste se veselili njegovom gubitku na DLKV



Kolega pripuz,
ima dionica na asku. Ako vjerujete u perspektivu ove tvrtke doista nemate kaj čekat…

Pomalo kolega..dok vas sve izbijemo iz cipela
[/quote]
poštovani kolega, ovdje se već odavno hoda u japankama


Al interesantno da je konsolidator dao 150mil. kn za 15 mil. komada ….. trenutno je 80-tak mil. kuna u minusu sa ulaganjem !!!!
i svi ostali su minimalno 50-60% i više u minusu sa ulaganjem ovdje

Nije dao konsolidator nego banke koje ga prate, a to je velika razlika. Neće odgovarati direktori ako sve propadne nego firma, a ekipica osniva drugu firmu sa novim kreditima od banaka da si mogu isplaćivati 100tkn mjesečno plaću. A ako opet propadne, ništa, opet banka mora otpisivati lovu zarađenu guljenjem kože sa leđa građana preko razno raznih naknada i kamata 🙂 perpetuum mobile

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

A banke su im dale 150 miliona ovako, na majke mi vratiću vam ???

Ni Valamar nije dao svoju lova za hotele koje rade, nego banke koje ga prate…. kao uostalom i sve ostale kompanije koje uzimaju kredit za razvoj ovdje i vani.


A banke su im dale 150 miliona ovako, na majke mi vratiću vam ???

Ni Valamar nije dao svoju lova za hotele koje rade, nego banke koje ga prate…. kao uostalom i sve ostale kompanije koje uzimaju kredit za razvoj ovdje i vani.


Osnovno pitanje što je Konsolidator ponudio kao kolateral.

Dalekovod tone, a novi poslovi se ugovaraju. Na nadmetanju za prugu Zagreb-Savski Marof pak pristigla samo jedna ponuda i to konzorcija Swietelsky-Dalekovod u iznosu od 379 miliona kuna. U HŽ kažu da ta ponuda premašuje vrijednost radova te da će se nakon konzultacije sa Svjetskom bankom čijim se kreditom financira taj projekt, donijeti odluku o poništenju nadmetanja ili odabiru izvođača.
Ukoliko ovo prođe, to je debelo preko milijarde ugovora za ovu godinu. Uvijek se govori da su u dalekovodu male marže, a sad vidimo da su premašili procijenjenu vrijednost radova.

“Na nadmetanju za prugu Zagreb – Savski Marof pak pristigla samo jedna ponuda, i to konzorcija Swietelsky – Dalekovod u iznosu od 379 milijuna kuna.” Jutarnji list

Da li je ovo stara vijest?

Koliko znam to je nesto novo, a sada komisija moze samo prihvatiti ponudu ili
raspisati novi natjecaj, posto se nitko drugi nije javio…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

sta vrijede poslovi kad ih ne rade i ne zavrsavaju.. od pocetka godine nisu ni jedan posao zavrsili. pare se ne dobivaju unaprijed..

sve je manje nema interesa za kupnju ove dionice što ni ne čudi jer stalno dolaze nove loše vijesti,a nije niti za trejd jer polako pada pa nema niti odbijanca

Čudno da ne skoči barem nakon ovog novog velikog posla koji bi mogao biti dobiven.

New Report

Close