DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 22:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@matovilka
Ma ja sam ti normalan 🙂
Nikad ne pišem iz zlobe ili iz druka, jednostavno volim podijelit informacije koje imam, ionako je trenutno DLKV toliko nisko da tko želi kupiti ne treba drukat jer je svejdno kupio na 8,20 kn ili 7,8 kn.
Još jednom sretno Vam bilo i neka me GFI demantira.

Rastimo zajedno...



@matovilka

Ma ja sam ti normalan 🙂
Nikad ne pišem iz zlobe ili iz druka, jednostavno volim podijelit informacije koje imam, ionako je trenutno DLKV toliko nisko da tko želi kupiti ne treba drukat jer je svejdno kupio na 8,20 kn ili 7,8 kn.
Još jednom sretno Vam bilo i neka me GFI demantira.

Ma meni je tak svejedno…ne bi imao ništa protiv da još kupim ovoga po 6.5kn, a
ako ode preko 10kn isto ok po meni, jer mi se ionako ne da više bacati novce u ovu
zse baruštinu…rekli bi win-win ili lose-lose, ovisi kako se uzme 🙂

Na svim izdanjima slično ili isto. Jedva čekam da se kupim odavdje 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

kako je trend okrenuo…ne bi me čudilo da uskoro gledamo trgovanje po 6,x kuna

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Prodaja vjetroelektrana će dati malo vremena za predah, ali nažalost ne toliko puno vremena koliko neki očekuju. Imovina kojom firma raspolaže je osjetno smanjena, u odnosu na neka “zlatna vremena”.
Ono što zanima dioničare je da poslovanje počne donositi dobit, ali sumnjam da će toga biti u izvještaju kojeg svi nestrpljivo očekuju. Također sumnjam da će istog biti i u narednom tromjesečnom izvještaju.
Ova dionica je dobra za špekulante, mirovinske fondove, ali nisam siguran da ovdje imamo prosječnih dioničara u plusu.
Kada samo pogledate kada je zadnja dividenda isplaćena, koliki je to iznos bio u odnosu na tadašnju cijenu dionice, sve je jasno.
Naravno, ima ona stara, kupuje se budućnost, pa Vi odlučite.

Pa budućnost bi trebala biti jako dobra s obzirom na branšu i potencijal, te reference koje firma ima.


Pa budućnost bi trebala biti jako dobra s obzirom na branšu i potencijal, te reference koje firma ima.

Po kojoj cijeni?

Ja sam lani rekao da bih ušao na 4 kn. Tada je cijena bila čini mi se 12-15 kn.

4 kn po dionici znači vrijednost od 100.000.000 kn.

Ništa se ne mijenja u upravi (suštinski), profita nema, motor radi na 4.000 okretaja ali u leru. To je Dalekovod danas.
Pozdrav

I ovo bi Dalekovod mogo dobit ako je sudit po dosadašnjim odnosima.

https://www.ephzhb.ba/javni-oglas-javni-interes-za-izgradnju-dalekovoda-dv-35-kv-blidinje-risovac-mlusa/?lang=en

sačekajmo pa će biti jasnije ide li DLKV na 9 kn ili na 6 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Pa budućnost bi trebala biti jako dobra s obzirom na branšu i potencijal, te reference koje firma ima.

Po kojoj cijeni?

Ja sam lani rekao da bih ušao na 4 kn. Tada je cijena bila čini mi se 12-15 kn.

4 kn po dionici znači vrijednost od 100.000.000 kn.

Ništa se ne mijenja u upravi (suštinski), profita nema, motor radi na 4.000 okretaja ali u leru. To je Dalekovod danas.
Pozdrav

[/quote]bit ce,,samo strpljivo..

pritisak prodaje je konstantan, netko baš želi izaći iz ove dionice…jesu li to fondovi? ili netko tko je neformalno saznao rezultate za 4Q? ….FI će neminovno usmjeriti cijenu dionice, ili prema 9 kn, ili prema 6 kn
p.s. imam dojam da pritisak nije radi rušenja cijene, nego diskretno, da se proda što više…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Tko zna što li se iza brda valja kad se ovako iskipavaju po kupnji!??

Ignore: KressoM, delux


Tko zna što li se iza brda valja kad se ovako iskipavaju po kupnji!??

iskipano 25 keka kuna



Tko zna što li se iza brda valja kad se ovako iskipavaju po kupnji!??

iskipano 25 keka kuna
[/quote]

Nije to samo danas, traje već neko vrijeme. Vidjet ćemo kad izađe FI, ono će odredit kuda dalje…

Ignore: KressoM, delux

Nego jel sjela plaća u dalekovod proizvodnji???

New Report

Close