DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 14:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje je najbitnija likvidnost, da su likvidni za daljno poslovanje i da vracaju dug.
Nadam se da im je ona prodaja vjetroelektrana rijesila problem likvidnosti na neko vrijeme.
Takoder se nadam da ce uspjeti naplatiti od drzave one novce koje im drzava duguje.

Ma da, a ovaj pad kapitala drustva svake godine je posljedica jer drustvo dobro radi ocito, ne treba bit puno pametan dovoljno je pogledat smjer kapitala da se vidi da se vrijednost drustva topi svake godine jer ne zaradjuju jos i gube, podsjeca me na djuru vjeciti hvalospjevi, a kapital sve manji i manji.

Ignore : renči

Kolega

izvješće može biti pozitivno, negativno ili nula. Kako bi vi postavili omjere?
Ja bi recimo, stavio sve na negativno.
A navijam za pozitivno, shvaćate?
Realnost je važna, ostalo je “kockanje”.

@fond300
Još nije sjela plaća, a trebala je biti 15og.
A forumaši ovdje se nadaju nekom rastu cijena

ako plaće i dalje nisu isplaćene, onda ovdje nešto debelo ne štima.
tragično je da firma čak 5 godina nakon PSN i dalje ne može normalno poslovati nego joj likvidnost ovisi od toga hoće li uspjeti prodati vjetroelektrane!? kroz PSN je u firmu dokapom po 10 kn upucana velika lova novog većinskog vlasnika + lova stotina manjih ulagača! gdje su danas te pare?! na što su potrošene? što će biti ako firma opet dođe u nemogućnost plaćanja svojih obveza? u PSN još jednom ne mogu, što će onda biti ovdje??


Kolega

izvješće može biti pozitivno, negativno ili nula. Kako bi vi postavili omjere?
Ja bi recimo, stavio sve na negativno.
A navijam za pozitivno, shvaćate?
Realnost je važna, ostalo je “kockanje”.

Omjere bih postavio da je trend negativan vec duze razdoblje sta znaci da je omjer ide u negativu, da se trend preokrene potrebno je vise pozitivnih stvari koje bi okrenuo taj trend, jedno izvjesce malo bolje radi prodaje vjetrelektrana ne cini proljece ovdje su problemi strukturni i tako ih treba rjesavat ako se misli nesto postic da se trend preokrene.

Ignore : renči

Ja bih “problem” pojednostavnio.
Treba rastjerat uhljebe i političke poltrone i u Upravu instalirat kvalitetne menađere (što se nikad neće dogoditi jer živimo u RH).
Sadašnja Uprava je u posljednje tri godine pokazala što zna i kako radi…ravno do dna…dno dna…

Rastimo zajedno...


Ja bih "problem" pojednostavnio.
Treba rastjerat uhljebe i političke poltrone i u Upravu instalirat kvalitetne menađere (što se nikad neće dogoditi jer živimo u RH).
Sadašnja Uprava je u posljednje tri godine pokazala što zna i kako radi…ravno do dna…dno dna…

a tek kada vidite Q1:):):):)….auuuuu

Ups

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/kasne-place-za-oko-500-radnika-u-nekadasnjem-hrvatskom-gradevinskom-gigantu/8405732/

Isplatili plaću jučer -6 dana je kasnila

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/kasne-place-za-oko-500-radnika-u-nekadasnjem-hrvatskom-gradevinskom-gigantu/8405732/

U Hrvatskoj treba svu industruiju pogasit..samo otvarat banke i osiguravajuca drustva..Kad vidis FI i kako zive “radnici” u bankarskoj i osiguravajucoj bransi a kako u metalnoj onda stvarno nema smisla se icim drugim bavit..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Znači zato taj pad ispod 7,50 kn. Plaće kasne. Srećom menadžmentu ne kasne.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

matovilka, 22.02.2019. u 09:47
Isplatili plaću jučer -6 dana je kasnila

VL ne prvi put tendenciozno piše članak, i moguće sad već neistinitim podacima.

Masu je dioničkih društava izbacilo dobra izvješća no cijena ne mrda.
Isto je s lošima.
U svim dionicamakao da je neki lebdeći kapital koji net treba nikome, a novi ne ulazi.

Dalekovod je zadnji kargo kult građevine, pa je red da ga dostojno ispratimo :).

Možemo jedino nagađati po kojem modelu ga buju zgasnuli, primjera u građevini imate pregršt.

Najmanje bi volio koprcanje ko na Hidroelektri, ja sam više za ono, coup de grace, i nema te 🙂

Čini mi se da još uvijek nisu dobili lovu za vjetroelektrane…odnosno da posao po ugovoru još uvijek nije realiziran…14.02. su iskupili obveznice za nešto više od 2 milijuna kuna pa vjerojatno zbog toga i kašnjenje plaća…očigledno je likvidnost još uvijek problem stoga mislim da još nije realiziran ugovor o prodaji vjetroelektrana…daj Bože da DLKV dobije bolju i sposobniju upravu…ima tu puno prostora za bolje i učinkovitije poslovanje ali i puno dubioza koje treba počistiti.

New Report

Close