DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 16:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,48
85.497
34,416
2,50
2,52
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje je raspad sistema, šta prijeti stečaj?

Izlazi se iz VLEN da se ovdje udje…..

Koje majstorije……:)

bogme ga jeee iiiiiiii presušio

moglo bi to na 10 do kraja tjedna….

Da li može netko pretpostaviti kad će ovdje biti dividenda?


Da li može netko pretpostaviti kad će ovdje biti dividenda?

Ja ne znam, ali sigurno zna onaj kolega što je nedavno govorio da će ubrzo 3 znamenke od koji prva nije 1…

Žao mi je malih investitora jer znam da je ovo jedna od omiljenih dionica, ali tako je to kad se umjesto svojim očima i izvještajima vjeruje drukerima i navijačima.

Sad će opet krenuti navijanje:
– novi poslovi
– otplaćeni dobavljači iz PSN
– europa će puno uložiti u obnovu mreže
itd… trlababa lan…

Nema za Dalekovod sreće uz ovu upravu, pisao sam već nekoliko puta!

rasprodajte što prije i ovdje će se dogoditi agrokor jer znase koje su gazde ovdje bile i ostale


možemo se šaliti, ali novi dokap po 10 bi dobro došao, samo je pitanje hoće li i ovdje primjeniti novi model spajanja dionica 3 u 1, 5 u 1………….

Bogami ovo sve gore izgleda. Poslovi idu na kapaljku, uprava zakopčana do grlo,a cijena tone….

Ignore: KressoM, delux

Mnogi su izgubili vikendice ulagajuci u Dalekovod, bas ih zalim, jako los izbor.

@matrix90
“Kad će dividenda “, nadam se da se šalite, još za vrijeme štrajka sam pisao da je uprava ne sposobna, biti će ovdje spašavaj se tko može, a ne dividenda.

pitajte razne djelatnike koji uzmaju privatni smještaj na raznim mjestima za održavanja kako rade i koliko novaca peru preko privatnog smještaja jednu cjenu dogovore a drugu traže od vlasnika da izda račun i to se radi već godinama tako da tu nema prosperiteta jlep pozz

Nisam ni gledao trgovanje, o čemu se radi da je toliko palo?
(edit naknadno: očito panika ili manipulacija na kraju dana)

Da se razumijemo, nije moja poruka da se radi o raspadu sistema. Jako vjerujem u ono što rade i mislim da su u odličnoj prosperitetnoj branši pri čemu imaju 80% izvoza. Samo mislim da je trenutno jako puno nepoznanica vezano za vlasničku strukturu i da je teško znati što ovdje slijedi. Najgori scenarij po meni je okrupnjavanje udjela od struja koje nemaju dovoljno kapitala ali imaju upravljačku moć pa da ne krenu na račun ostalih dioničara sredstvima društva financirati svoje ideje. Ne bi bilo prvi put…

Poz

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Teško je povezati zadnje potpisivanje ugovora u Švedskoj s padom cijene.
———————————————————————————————————————-

Zagreb, 08. lipanj 2018.

Potpisan ugovor s kompanijom Svenska kraftnät

Nakon ponovnog ulaska na švedsko tržište 2017. godine i otvaranja suradnje s investitorom
Markbygden Net AB, Dalekovod d.d. je potpisao prvi ugovor sa švedskom nacionalnom
energetskom kompanijom Svenska kraftnät. Ugovor vrijedan više od 10 milijuna eura,
uključuje obnovu 400 kV i 220 kV vodova oko trafostanice 400/220/110 kV blizu grada
Östersunda i ima predviđeno trajanje od dvije godine.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti…lgiMWt0Q==.pdf

Nema nijedne negativne stvari (vijesti) oko ove firme, osim da netko namjerno ruši cijenu.
Nije danas tek tako bio prekrcaj od 20.000 kom po 13 kn s obzirom da je uobičajen promet 10 puta manji.
A onda rušenje do 12 s par tisuća.
Kakva usporedba s Agrokorom je neke tu uhvatila??
Pa firma ima realni book iznad 13 kn, sve obveze otplaćuje glatko, dobavljači iz Psn već potpuno isplaćeni.
Prije bi se reklo da netko tu lovi u mutnom rušeći cijenu.
Ali kako je to bivalo i s nekim drugim dionicama, sad je kao neće po 13, a kad pređe 15 onda će se svi otimati.

Mozda situacija kao sa uljanikom u lencu, doslo im do grla pa ekipa iskoristila priliku preuzeti…. tako i ovdje ako je agrokor u suvlasništvu, da ga se izbaci ?

New Report

Close