DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 01:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,46
246
100
2,40
2,46
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pitanje je da li ovo ide niže ili je dno…po mom mišljenju je blizu, ali možda još zaroni do desetke..
Pametni fondovi rasprodaju dok je iznad cijene dokapa, jer su ulazili po 10, ali nema likvidnosti za tako velike ribe u ovoj bari…


Nemojte kupovati po 12, ovi će prodavati i po 10, zašto im davati lovu bezveze…

Lako moguće i da hoće. Zato sam povukao nalog i čekam da se cijena još spusti jer na ovakvom trulom tržištu puno su veće šanse da će još pasti nego rasti.

Ignore: KressoM, delux



Nemojte kupovati po 12, ovi će prodavati i po 10, zašto im davati lovu bezveze…

Lako moguće i da hoće. Zato sam povukao nalog i čekam da se cijena još spusti jer na ovakvom trulom tržištu puno su veće šanse da će još pasti nego rasti.
[/quote]

Slažem se. Moji počinju od 11, ali razmišljam da i to maknem na 10-10.50. Ne znam, vidjet ću kako će se cijena dalje kretati…

Axelrod,
nekada se pokaže da nabavna ispadne dobra prodajna, mnogo ih je na ovoj burzi ošlo ispod nabavne, evo moje na londonskoj monopoly igri ošle na 0

Ekipa pa sta ne krenete prodavati onda kad vjerujete u 10kn pa i manje..cak i 0..istresite sto imate dok jos ima bida! i manje kokodakanja! 🙂

Netko u tisini otpusta,netko u tisini prikuplja..


Nema nijedne negativne stvari (vijesti) oko ove firme, osim da netko namjerno ruši cijenu.
Nije danas tek tako bio prekrcaj od 20.000 kom po 13 kn s obzirom da je uobičajen promet 10 puta manji.
A onda rušenje do 12 s par tisuća.
Kakva usporedba s Agrokorom je neke tu uhvatila??
Pa firma ima realni book iznad 13 kn, sve obveze otplaćuje glatko, dobavljači iz Psn već potpuno isplaćeni.
Prije bi se reklo da netko tu lovi u mutnom rušeći cijenu.
Ali kako je to bivalo i s nekim drugim dionicama, sad je kao neće po 13, a kad pređe 15 onda će se svi otimati.

kad se sazna zašto netko mjesecima rasprodaje, pitanje je hoće li tada cijena još biti iznad 10 kn ili ćemo dokupljivati po 7-8 kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja sam poceo prikupljati dok je jeftino. He he.. Prosjek 12.22 kn zadnja 3 dana. Opet van uvaljao po 13kn. Al budem na 10kn

Pljackasi i otimaci, otpustaju i prikupljaju.

Ovdje jednostavno nema ozbiljnijih kupaca, sve sama sitnež, tako da kad netko veći želi van, mora srušiti cijenu skoro 50%. Ovo smo vidjeli već na puno dionica, likvidnost ne postoji na ZSE. Ali i ovakva situacija pruža prilike. Ako ovaj želi van, ne dajte mu više nego je potrebno. Prodavat će vam i po 10, ako mu je dobro po 12. Nije isto rasti od 10 do 13 ili od 12 do 13. Ali na kraju svako najbolje zna kako upravljati svojom lovom, moji nalozi su na 10-10,5, vidimo se tamo!


Ovdje jednostavno nema ozbiljnijih kupaca, sve sama sitnež, tako da kad netko veći želi van, mora srušiti cijenu skoro 50%. Ovo smo vidjeli već na puno dionica, likvidnost ne postoji na ZSE. Ali i ovakva situacija pruža prilike. Ako ovaj želi van, ne dajte mu više nego je potrebno. Prodavat će vam i po 10, ako mu je dobro po 12. Nije isto rasti od 10 do 13 ili od 12 do 13. Ali na kraju svako najbolje zna kako upravljati svojom lovom, moji nalozi su na 10-10,5, vidimo se tamo!

Nema ozbiljnih kupaca jer ipak ova dionica spada u spekulantsku klasu pa su takvi najvise i prisutni tu, sta znaci da ili udaraju po asku kad raste i samo nebo im je granica ili po bidu kad pada cim im se gace malo zatresu.

Ignore : renči

Opet igra i rušenje s 300 kom u minus 10% .
Vidjet ćemo dokle će izdržati to rušenje, jer zainteresiranih kupaca tu itekako ima, samo se čeka znak za start.


Ja sam poceo prikupljati dok je jeftino. He he.. Prosjek 12.22 kn zadnja 3 dana. Opet van uvaljao po 13kn. Al budem na 10kn

i jesi zaradio za burek? ili samo jogurt, s obzirom na promete jučer i prekjučer :))

Kazete nista se nije desilo osim sto su po kolektivnim ugovorima morali dici place a pola radnika koje im radi vanka po Svedskoj i Norveskoj oslo u druge firme

Pa i potrebno je da se plaće dižu (svi poslodavci u HR), jer jedino tako će zadržati radnike.
Tako da je to logična stvar i uopće nisu trebali ići u prepirku s radnicima prošle godine već im i sami podići plaće.

New Report

Close