DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 18:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,40
26.722
11,121
2,38
2,42
-3,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dalmarina ima u Konsolidatoru 33%, Agrokor u Dalmarini 80%

Bravo, hvala na ispravku.

I što s tim?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Za sad kupci drže cijenu na 13,x kuna, ali i dalje se netko ovdje iskrcava (3000 komada po bidu).

Ignore: KressoM, delux

Jel bio netko na GS?


Jel bio netko na GS?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/IflvaMdcSbig1Gjvwm9YIA==.pdf

Ignore: KressoM, delux



Jel bio netko na GS?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/IflvaMdcSbig1Gjvwm9YIA==.pdf
[/quote]

Da i? Pa svi objave odluge GS-a na burzi. Bravo Sherlock!!

@ibro10
ispričavam se što sam želio pomoći….

Ignore: KressoM, delux

možemo se šaliti, ali novi dokap po 10 bi dobro došao, samo je pitanje hoće li i ovdje primjeniti novi model spajanja dionica 3 u 1, 5 u 1………….

Ma kakvih 9 i 10 kn??
A čemu bi bio dokap??
Pa novaca imaju, otplaćuju obveze kao po loju, posluju s dobiti, posla imaju kao u priči! A ni vjetroelektrane ne žele prodati jer im novci ne trebaju.
Prije će opet na 27 nego na 10, tako da kupujte dok se nudi!


Dalmarina ima u Konsolidatoru 33%, Agrokor u Dalmarini 80%

To je samo jako mali dijelić komplicirane vlasničke strukture, a otkada se pojavio novi upravitelj umjesto Nexusa još manje inofrmacija je dostupno. Tko nije upućen u sve te zavrlame jako puno riskira s ulaskom na slijepo, čak i po ovoj cijeni.

Konsolidator ima 60,68% Dalekovoda.

U Konsolidatoru su Dalmarina 1/3 i Nexus FGS 2/3.

U Dalmarini 80% Agrokor i 20% ZG montaža. Dalje u ZG montaži 51% Nexus ulaganja u kojima Nexus FGS ima 100% a kojem je vlasnik Nexus Private equity društvo za upravljanje.

U Nexus FGS-u (po modelu sveprisutnog Škegre 1kn fond, 1 kn država) je grupa investitora Konzum, RH, HBOR…

Na to sve pitanje je tko još stoji iza toga a da nije poznato, šta je kome davano u zalog…

Nadao sam se da bi Agrokor mogao biti prilika za otključavanje, ali je ispalo upravo suprotno i sada se to reflektira i na cijenu. Kome se da kopati može prolistati i prilog 16. Agrokorove nagodbe. Meni osobno ne sviđa se niti ekipa koja je to dobila, kada se malo dublje zagrebe nisu nigdje ništa konkretno napravili, a ostavili su nekoliko konkretnih zgarišta za sobom.

Šteta za Dalekovod ako se završi kako je krenulo, biti će to iz perspektive malih dioničara još jedan Pevec, Proficio i sl.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



Dalmarina ima u Konsolidatoru 33%, Agrokor u Dalmarini 80%

To je samo jako mali dijelić komplicirane vlasničke strukture, a otkada se pojavio novi upravitelj umjesto Nexusa još manje inofrmacija je dostupno. Tko nije upućen u sve te zavrlame jako puno riskira s ulaskom na slijepo, čak i po ovoj cijeni.

Konsolidator ima 60,68% Dalekovoda.

U Konsolidatoru su Dalmarina 1/3 i Nexus FGS 2/3.

U Dalmarini 80% Agrokor i 20% ZG montaža. Dalje u ZG montaži 51% Nexus ulaganja u kojima Nexus FGS ima 100% a kojem je vlasnik Nexus Private equity društvo za upravljanje.

U Nexus FGS-u (po modelu sveprisutnog Škegre 1kn fond, 1 kn država) je grupa investitora Konzum, RH, HBOR…

Na to sve pitanje je tko još stoji iza toga a da nije poznato, šta je kome davano u zalog…

Nadao sam se da bi Agrokor mogao biti prilika za otključavanje, ali je ispalo upravo suprotno i sada se to reflektira i na cijenu. Kome se da kopati može prolistati i prilog 16. Agrokorove nagodbe. Meni osobno ne sviđa se niti ekipa koja je to dobila, kada se malo dublje zagrebe nisu nigdje ništa konkretno napravili, a ostavili su nekoliko konkretnih zgarišta za sobom.

Šteta za Dalekovod ako se završi kako je krenulo, biti će to iz perspektive malih dioničara još jedan Pevec, Proficio i sl.
[/quote]
Kad se ovdje sve raspetlja i 10 će nam se činiti dobrom cijenom. Tek sada mi je jasno zašto se glavna bankarica u Zabi smijala kad sam uplaćivao prije 3 godine novac u dokap Dalekovoda. Njen komentar je bio – citiram: “Pa Vi se usudite i dalje ovdje ulagati!”

Nema veze tko je vlasnik ako firma ide naprijed što je ovdje slučaj.
Dlkv se širi vani sve više i ništa to neće spriječiti.
A sa porastom prihoda doći će i sve veća dobit, tako da…

moglo se u te tri godine nešto i zaraditi, bilo je ovo blizu 30, sada više nema izgleda ni 15

Odeeeee sve u PM… 🙁

A kako će tek bit kad izletimo s svjetskog prvenstva……..

Vjerojatno -9%……

Osim ako ne budemo svjetski prvaci……

Onda samo -2%…..:):)

New Report

Close