ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.04.2024. u 18:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,99
4.158
320
13,00
13,10
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

trebat će nekako preživjeti narednih 6-9 mjeseci..kolika je zaduženost AD plastika tj. kako upravljaju dugom?

Renault nastavlja s daljnjim gašenjem proizvodnje. Ovaj put je na redu Južna Amerika.

https://www.just-auto.com/news/renault-shuts-down-latin-america-production_id194482.aspx

Koliko sam pratio, Renult je najviše i pogođen koronom. Najviše proizvodnje sa zaustavili. Zbog toga su im dionice i pale najviše (oko 59%).

Usporedbe radi, ADPL je pao “samo” 46%, dok Nissan recimo nije niti 30%.

Ad plastik proizvodi maske za lice

Večeras na tv

harpun, 25.03.2020. u 19:56

Ad plastik proizvodi maske za lice

Večeras na tv

realno je to samo trošak jer više će ih koštati rad strojeva i materijal nego što će na tome zaraditi jer oni to ne mogu prodavati po nebuloznim cijenama kao neki pojedinci..ali OK,bolje i to nego da ljudi sjede 30 dana doma i gledaju u zid

Seeker, 25.03.2020. u 16:28

Renault nastavlja s daljnjim gašenjem proizvodnje. Ovaj put je na redu Južna Amerika.

https://www.just-auto.com/news/renault-shuts-down-latin-america-production_id194482.aspx

Koliko sam pratio, Renult je najviše i pogođen koronom. Najviše proizvodnje sa zaustavili. Zbog toga su im dionice i pale najviše (oko 59%).

Usporedbe radi, ADPL je pao “samo” 46%, dok Nissan recimo nije niti 30%.

 

Nije samo Renault. I ostali su pogasili tvornice. Pogledajte situaciju sa njemačkim tvornicama. Sve je stalo.

Tako je. Sve je stalo. Vidjet ćemo do kada. Ako bude “stajalo” još 30-45 dana, uz dobre gospodarske mjere, neće se ništa tragično desiti. Bitno da stane brzo, da nema srednjeročnih posljedica, pa će mnoge branše solidno brzo sve nadoknaditi.

Ako ne stane, e onda je sve jasno.

 

U dosadašnjem padu cijena, rekao bi da su ukalkulirana barem dva mjeseca “stajanja” svega.

Nisu problem 2 mjeseca. Već glupi Ameri kojima je ovo sprdačina i nisu poduzeli neke ozbiljnije mjere. Gledao sam prije par dana New York. Imali su 10.000 zaraženih, sada oko 30.000. Nemaju javno zdravstvo niti sustav civilne zaštite. Kazao je sam gradonačelnik New Yorka da bi mogli potrajati 4-9 mjeseci. E to je već problem.

Kad se rješe oni i Indijci, mislim da nas tek onda čeka rast. Do tada ovako malo pomalo. Patnja

starigrac, 26.03.2020. u 11:17

U dosadašnjem padu cijena, rekao bi da su ukalkulirana barem dva mjeseca “stajanja” svega.

bit će stajanja vjerojatno do jeseni, a to nigdje nije ukalkulirano, tek će biti….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Do jeseni stajanja?

Ako imate takvo mišljenje, onda sam siguran da ste počeli raditi podzemni bunker i da sav cash ulažete u konzerve i vodu.

Stvarno ovdje onda gubite vrijeme.

 

 

Da, da.

Zatvorit ćemo se u bunker ako ne bude jeftinih plastičnih dijelova za automobile do jeseni.

Strašno bitna stvar bez koje se ne može.

Od egzistencijlanie važnosti. Jednostavno ne mogu zamisliti život bez branika za novi Twingo. Možda ne bude posla i što za jesti ali branik je tu.

Imate zanimljive prioritete u životu.

počeli su i rusi zatvarati kafiće, restorane, pogone…i tamo sada sve staje…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Seeker, 26.03.2020. u 13:44

Da, da.

Zatvorit ćemo se u bunker ako ne bude jeftinih plastičnih dijelova za automobile do jeseni.

Strašno bitna stvar bez koje se ne može.

Od egzistencijlanie važnosti. Jednostavno ne mogu zamisliti život bez branika za novi Twingo. Možda ne bude posla i što za jesti ali branik je tu.

Imate zanimljive prioritete u životu.

Ma nisam kolega mislio samo na Ad plastik.

Ako bude stajanja do jeseni, onda će stajati svi. A onda vam/nam će bunker, konzerve i voda biti jedino što će trebati.

 

 

Cijela Rusija stoji slijedeći tjedan. Avtovaz bi trebao sutra objaviti koliko dugo će stajati.

Sudeci po Kini poslovanje staje na 2mj pa nastavak.

Ameri ubrizgavaju novi paket od 5000 milijardi dolara.

New Report

Close