ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 05:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,75
11.993
716
16,70
16,75
0,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HT podnio dokumentaciju o pripremi postupka prodaje Optima telekoma

Znači Zaba ima 36,9% u Optimi,možda netko zna koliko bi to bilo kešovine po dionici Zabe kad se proda?


0,43

Bit ce mnogo ovakvih a troskovi samo rastu…

https://www.vecernji.hr/biznis/karlovacki-sud-ukinuo-presudu-kojom-je-odbijena-tuzba-da-se-chf-ugovor-proglasi-nistetnim-1328978


Ne znam ako si zelio reci da je to pozitivno ili negativno za banke, ali svakako procitaj presudu. Do sada najbolje obrazlozena presuda nekog Zupanijskog suda koja po praksi EU suda, Vrhovnog i VTS objasnjava kako i sto treba primijeniti. Nimalo povoljna presuda za banke, a veoma za potrosace.
Inace je navodno samo u Istri dosta preko 1000 tuzbi. Dakle dosli smo sigurno preko 10 000. Nemamo jos tocan podatak nazalost. Vjerovao sam da ce se ranije doci do njega.

Za banke je to ništa, a kad se podijeli na sve banke, za Zabu je to tek mali komadić dobiti.
NIje ni vrijedno spomena, samo što neki na osnovu toga dođu jeftinije do dionica.
Samo je pitanje časa kad će se preskočiti 60.

Covjek prospe po bidu, ne znam zasto nije htio kunu vise na 20k komada, vjerojatno je taj “gubitak” za njega statisticka pogreska


Bit ce mnogo ovakvih a troskovi samo rastu…

https://www.vecernji.hr/biznis/karlovacki-sud-ukinuo-presudu-kojom-je-odbijena-tuzba-da-se-chf-ugovor-proglasi-nistetnim-1328978


Ne znam ako si zelio reci da je to pozitivno ili negativno za banke, ali svakako procitaj presudu. Do sada najbolje obrazlozena presuda nekog Zupanijskog suda koja po praksi EU suda, Vrhovnog i VTS objasnjava kako i sto treba primijeniti. Nimalo povoljna presuda za banke, a veoma za potrosace.
Inace je navodno samo u Istri dosta preko 1000 tuzbi. Dakle dosli smo sigurno preko 10 000. Nemamo jos tocan podatak nazalost. Vjerovao sam da ce se ranije doci do njega.
[/quote]

Jel te nije sram ovako besramno izmisljati i lagati?

@kresobljak
Pripazi malo na rjecnik i nastup. Veoma lagano se danas preko IP adrese dode do osobnih podataka pa se onda lako i odgovora za narusavanje ugleda i casti. Ne znam koliko si cesto po sudu, ali ne treba ti to.

Nemam ja problema da ti meni pošalješ gdje se hoćeš naći sa mnom na privat. Sve rijesimo u 4 oka.

Serem ti se na IP i tvoje besramne laži.

@kresobljak
Ako nastavis u ovom smjeru na sudu. Lp

Samo ti mene tuzi, al prije toga ćemo saznati tko si, sto si i zašto dezinformiras forum i investitorski zajednicu. Ide ti moja, osobno potpisana, prijava Hanfi. Za početak.

Ako se želiš baviti PR-om u korist neke udruge onda lijepo otvori internet stranicu i tamo pisi sto god hoćeš. A ne da ovdje insinuiraš sudske presude i piskaraš gluposti o sudskim postupcima i ostalom.

Ne znam kako moderator pušta ovakve postove prepirke.
Bitno je da su svi ti iznosi kojima se licitira beznačajni za Zabu. Dakle utjecaj na profit bi bio minimalan.


@kresobljak
Veoma lagano se danas preko IP adrese dode do osobnih podataka pa se onda lako i odgovora za narusavanje ugleda i casti. Ne znam koliko si cesto po sudu, ali ne treba ti to.

Veoma teško se dođe. To Vam govorim iz prakse.

@kreso
Od vrijedanja kojim se sluzis od vece bi ti koristi bilo doci do informacije kakvo je misljenje kod Vrhovnih sudaca o zastari nistetnosti tj razmisljaju li o promjeni stajalista i sto bi takva promjena znacila za prava potrosaca, ali sada i trg drustva, koji su dizali kredite u eurima, kunama..pa i pitanje ulaznih, izlaznih naknada..ako mislis da su samo svicarci eventualno opterecenje podosta se varas..ima jako puno pitanja na koja cekamo odgovore “od gore”..pozz

koje gluposti..neko se trese i prodaje da bi drugi mogao kupiti i profitirati ili izgubiti, jednostavno ako se bojis za zabu prodaj drugome i vozi dalje.. sta se svađati “hoce_nece”

ovo ide sutra na 60

Mozda 60, ali kada se objave rezultati za nekih 2 tjedna onda i 64, to je neki target

New Report

Close