ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 12:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,67
113.613
6,816
16,65
16,75
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko se riješio 36.000 komada odjednom

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

klackalica, 07.03.2024. u 15:33

Netko se riješio 36.000 komada odjednom

Netko se riješio?? Ispada se je neka naivčina bacio 650000 €.  Možda da pomnožiš 36000 sa 1,4 € divke ???  Nekih 50000 € od divke.  Loše loše…..

Zašto svi pišete da je divka 1,4 kad je zapravo 1,23. Jedino banka mora dati 1,4, a mi ostali ćemo dobiti 1,23.

Također,  čitam i po stranim medijima svi pišu postotne prinose dividendi prije poreza, a kad se tamo odbije porez prinos padne za nekoliko postotnih poena. Uglavnom se i vani dividenda plaća na izvoru.

pocetnikzg, 07.03.2024. u 20:29

Zašto svi pišete da je divka 1,4 kad je zapravo 1,23. Jedino banka mora dati 1,4, a mi ostali ćemo dobiti 1,23.

Također,  čitam i po stranim medijima svi pišu postotne prinose dividendi prije poreza, a kad se tamo odbije porez prinos padne za nekoliko postotnih poena. Uglavnom se i vani dividenda plaća na izvoru.

To sam i ja govorio pa su me popljuvali 😢, ali ja sam tvrdoglav pa i ja dalje računam neto😁

A gle. Kada se govori o povećanju plaće, uvijek se spominje bruto. Kada netko dobije Jackpot ili malo veći zgoditak, govori se o cifri prije oporezivanja. Tako je i ovo, jer bolje i lijepše izgleda. Samo ovih 1,4€ je odavno pojala inflacija.

Tomcat, 19.03.2024. u 09:20

A gle. Kada se govori o povećanju plaće, uvijek se spominje bruto. Kada netko dobije Jackpot ili malo veći zgoditak, govori se o cifri prije oporezivanja. Tako je i ovo, jer bolje i lijepše izgleda. Samo ovih 1,4€ je odavno pojala inflacija.

To govori samo AP i njegovi ministri bruto..i to najčešće preuveličaju iznos u odnosu na stvarni iznos. A svatko gleda koliko neto dobije.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/nema-kraja-zaduzivanju-hrvatskih-gradana-evo-sto-se-najcesce-kupuje-na-kredit-foto-20240325

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Na silu se ruši cijena, s nalogom od 10000 komada!

 

Je li to za Hanfu?

Objava čeka odobrenje
Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close