ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 10:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,50
490
28
17,00
17,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nije greška, to je peti val. [tongue]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ako se dobro sijećam ovakava situacija je bila s Virom 2008g kad ga je netko zakucao s 6xx na 4xxkn prije velikog potopa.
Ljudi su nervozni greške se događaju!

pa likvidno je, to je dobro [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

U Americi kada se to dogodilo nije bilo samo po jednoj dionici,
ovdje samo po ULPL. Griješka. Nadam se …

...

šta je ovo o čemu se radi-u svakom slučaju moje saučešće

Čak nema ni obavjesti o prekidu trgovanja na ZSE

...

ZSE nema nikakve obavijesti!!?

Što su svi brodovi potonuli!? 100% je neka greška!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Očito je da je netko zamijenio ULPL s JDPl. Ove transakcije će se sigurno poništiti tako da se uzalud raduju oni koji su ga dobili po 400. Nema nikakvog potopa.

na ZSE nisu objavili obustavu trgovanja;

vjerojatno je greška kod brokera, umjesto VLDS ?

Il je možda Mate Granić naslijedio nešto dionica pa se krenuo igrati burze. Pola meni, pola tebi i pola Bagi, njegova je čuvena teorija o podjeli provizije u polovinama na tri dijela.

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.



Ma greška je neka ziher, neko je "cevapom" maznuo po tipkovnici

Kompa da je na Atlanskoj onda bi to bilo Oke ovako je greška ili se tješite da je greška. Cijena je padala u malo većim razmacima i ovo nije greška jer nije pala odjednom od 580 na 400. A što ako netko ima neku informaciju koju nitko nezna. U svakom slučaju nije lijepo vidjeti.
[/quote]
Višeglavi

Što se mene tiće može i u stecaj odavno sam izisao van , na 630, imaš sve dokumentirano..
Ali ovo je greška, zajenili su bid i cijenu, jedna od najcescih pogrešaka kod zadavanja naloga

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close