ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.09.2024. u 04:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,13
6.776
420
15,80
16,10
1,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dobar dan! Nakrcao sam se ovo dionicom i dugo ostajem u njoj,tj. ona sa mnom.Ako netko zna kada će sljedeći dokap neka mi pošalje na PM ili neka javno kaže što misli kada će dokap.

Ako se nastavi ovim tempom prije Nove godine…

you think your special you do, i can see it in your eyes

i usput imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… planiram i dalje…

you think your special you do, i can see it in your eyes


kad će nova dokapitalizacije? oktobar?[huh]

decembar?
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


navigare: ” kad će nova dokapitalizacije? oktobar?[huh] ” decembar? [yawn]

sve OK, neka bude

samo što nije...


i usput imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… planiram i dalje…

Isto imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… i.[thumbsup] usput febo – decembar?[wink]


lula: ” i usput imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… planiram i dalje… ” Isto imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… i.[thumbsup] usput febo – decembar?[wink]

tako bar pričaju po birtijama diljem Lijepe naše…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

KNECHT19:

lula: ” i usput imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… planiram i dalje… ” Isto imam je oko 1 g i sudjelovao sam u 2 dokapa… i.[thumbsup] usput febo – decembar?[wink]

tako bar pričaju po birtijama diljem Lijepe naše…


…zgodne konobarice…[lol]

Trebam više hodati po birtijama umjesto da surfam po forumima ali kada ti kažeš [shocked]

naše je da čekamo… piće[yawn]

samo što nije...


SEILON: ” Dobar dan! Nakrcao sam se ovo dionicom i dugo ostajem u njoj,tj. ona sa mnom.Ako netko zna kada će sljedeći dokap neka mi pošalje na PM ili neka javno kaže što misli kada će dokap. ” Zašto ti je to bitno ako namjeravaš duuugo ostati?[shocked]Ako budeš duuugo ostao neće ti promaknuti vijest o sljedečem dokapu ako ga bude.Osim ako pod duuugo misliš tjedan – dva.[rolleyes]

Namjeravam u dogledno vrijeme koristit financijske poluge (čitaj kredit) kada osjetim potrebu da je vrijeme za to kako bih mogao oplemeniti svoj fundus lijepih dionica i novčanica,a u njemu bi se našla i ULPL-R-A.Tako da me zanima ako netko zna ili promišlja kada bi mogao biti sljedeći dokap.


darkus: ” pitanje je bilo je li moguče da prihodi iz ino. podružnica jesu prikazani u dobiti pod ostali prihodi(a ne samo prodaje 3 broda- 199mil.) jer u fin tablici F pod 6 reče….Rezultati poslovanja bolji su u odnosu na isto razdoblje protekle godine zbog osvarenih ostalih prihoda s temelja prodaje brodova i financijskih prihoda od unosa zadržane dobiti inozemne podružnice iz proteklih razdoblja., dok u dr. fin tablici reče- stjecanje podružnica i manjinski interesi = 0….kontradiktorno. dakle jesu li ili nisu prikazana dobit NY podružnica u ” Ja mislim, da nisu – evo argumenata: ” Decki sakrili dobit u 4q, pa ce prikazat u 1q. U zadnjem kvartalu tako dobiti iznosi samo 2.611.000 kn /580 000 dionica = 4,5 kn dobiti po dionici, a razlog tako male dobiti je sve zbog razloga zadržane dobiti inozemne podružnice. http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1128&pg=434 Zadnji kvartal je loš baš zbog zadržane dobiti, kada će ULPL to prenositi (tko zna.. ali ove godine sigurno) a radi se sigurno cca. 40 mil kn tako da u 1q2008 po mome dodatno ulazi: zadržana dobit inozemne podružnice proteklih razdoblja – najmanje 40 mil kn.; (zbog izmjene zakona o trgovačkim društvima, koji stupa na snagu prvog travnja 2008 možda ovo ulazi tek konsolidirano godišnje izvješće za 2008); Volme na osnovu navoga T/C zarađuje 110 % više odnosno više 33.000 $; Marlera, koja radi od 11.10.2007 po 75.000 $ daily a novi TC bi bio moguć oko 100.000 $ daily; 72 mil . kn iz dokap.

treba uvesti dežurstvo i ovaj post svakodnevno ponoviti na vrhu stranice


Tako da me zanima ako netko zna ili promišlja kada bi mogao biti sljedeći dokap.

at the end of this year my friend [cool]

DOKUP!

New Report

Close