ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@guvernor – isplata dividende će se izvršiti 16. rujna 2008. godine. Dokapitalizirane dionice se ne broje već samo one, koje si imao 31.3.

Knecht, jesi siguran da se ne broje one iz dokapa? Sjećam se, u magli doduše, da sam bio računao dividendu kao 10% na ove koje sam plačao po 400kn. Mislim da mi je to i bio ralog više da idem u dokap. A možda sam promašio ceo fudbal. Ma kako god.. ak je po tvome onda imam 100 ojra manje za ulupat u proteine. Manje štete [smiley]

I'LL BE BACK

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/460-08-ULPL_odluke_Glavna_skupština.doc
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=52903

mene interesuje gdje je nestalo 5 milja za dividende???
[sad]

@ guvernor – Isplatit će ukupno 17.000.000 kn. dividende. 31.3. ULPL je imao 400.000 dionica, dividenda iznosi 42,5 kn. Nakon dokap. (od 1.4) ULPL posjeduje 580.000 dionica pa računaj.

@ vilma – Nije prvi put, da u Lideru pričaju gluposti.

U odluci skupštine 31. 3.2008 stoji:
3. Dobit Društva ULJANIK PLOVIDBA za 2007. godinu u iznosu od
29.511.575,54 kuna se raspoređuje kako slijedi:
– iznos od 4.250.080,00 kuna u zakonske rezerve,
– iznos od 1.000.000,00 kn radnicima Društva jednokratnom podjelom
trezorskih dionica;
– iznos od 295.115,75 kn za isplatu udjela u dobiti Upravi Društva jednokratnom podjelom trezorskih dionica;
iznos od 17.000.000,00 kn raspoređuje se na ime dividende dioničarima Društva;
– 6.966.379,79 kuna u neraspoređenu dobit.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=19219

Pozdrav

tako sam i mislio… [cool]
ali si izgleda jedini, koji pratiš, kako treba….za razliku od nekih
pozdrav i tebi
[thumbsup]

logično je da ako se na glavnoj skupšitni 31.3 odlučivalo o dividendi da se onda gleda i tadašnje stanje dioničara…neznam čemu to lupetanje da ćemo možda dobit i dividendu od dionica iz dokapa jer to nema smisla….

p.s. kupujte sada ULPL jer za koj mjesec ćete požalit…

DOKUP!

Ako se potvrde ove novogradnje u 3.maju, kako uprava misli financirati ove gradnje.
Kupnja se gomila, promet se povećava zadnjih dana.
Da li ja to slutim jednu novu dokapitalizaciju ili?

Molim vaše komentare, kolege.

Pozdrav. Možda bi jedan vrstan poznavatelj ove dionice kao SLK moga nešto reći. [rolleyes] [smiley]

Pessimism Is Your Friend

Trebam novi val na ovoj dionici. Nadam se dokapu, no izlazim prije dana D. Moram. Dugo sam ovdje u minusu. Sretno svima koji ostanu.

Dobro, onda sačekaj još koji mjesec do dana D…


Da li ja to slutim jednu novu dokapitalizaciju ili?

kolege, ako se ne varam, a nemam vremena sada tražit tu informaciju….od 1.1.2009. više neće bit moguće radit dokapitalizacije po nominali nego po tržišnoj cijeni….jel se varam ili se dobro sjećam? negdje sam to pročitao davno…to je povezano sa ovim pitanjem šta je postavio kolega alamo..

DOKUP!

alan_poh, potpuno si u pravu, od 1.1.2009 više neće biti dokapa po nominali. Nebi me iznenedilo da se provede još jedan dokap u ovoj godini na dosadašnji način.

Zna li netko približno koliko ovaj što se danima iskrcava ima još municije?
Gledam top 10 i ne vidim promjena. Znači moguće je da izlazi onaj koji je prije koji mjesec onako agresivno kupovao a sad je u problemima!? [undecid]


alan_poh, potpuno si u pravu, od 1.1.2009 više neće biti dokapa po nominali. Nebi me iznenedilo da se provede još jedan dokap u ovoj godini na dosadašnji način.

eto…takvu informaciju imam i ja….eto ti odgovora kolega Alamo…

DOKUP!

dajte ljudi dosta više s tim dokapom. izgleda da se ovdje sve svodi kad će biti dokap i tko će više u mutnom ulovit. hoću reći to sve baca krivu sliku na ovu dionicu. dokapa je bilo dosta i ne treba nam više. nek firma pošteno radi i zarađuje, nek kupuje nove brodove i pokazuje prave rezultate u FI. meni dovoljno


dajte ljudi dosta više s tim dokapom. izgleda da se ovdje sve svodi kad će biti dokap i tko će više u mutnom ulovit. hoću reći to sve baca krivu sliku na ovu dionicu. dokapa je bilo dosta i ne treba nam više. nek firma pošteno radi i zarađuje, nek kupuje nove brodove i pokazuje prave rezultate u FI. meni dovoljno

istina…ali sve to što si rekao kolega neće pomoć u tome da ljudi iz ULPL-a ne naprave još jedan dokap….bit će sigurno…

DOKUP!

New Report

Close