RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 21:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,03
12.909
2,567
5,00
5,04
-0,40%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A kad nakupe dovoljno na 39,xx-40kn, ako je suditi po prethodnom ponasanju, mogao bi se vrlo brzo, mozda vec od spice sezone pa nadalje, ponoviti scenarij kojeg smo gledali sa 33 na 40kn, ali ovaj put sa 39,xx na 45-5x kn.
Tome u prilog debelo ide cinjenica da je ovosezonski interes i booking za valamarovim kapacitetima izniman, a osobito se i prvo popunjavaju i bookiraju novoinvestirani luksuzni objekti, sa najvisim cijenama smjestaja.

Da li je netko iz Udruge danas na Valamarovim ID? Malo bacih oko sporadično na live stream, pa je bilo svega jedno pitanje. Čudno, s obziorm da je Udruga do sada bila prilično pitljiva.
Neto dug/EBITDA 3,1. Nadam se da će Uprava to održati ispod 3 i da će imati uspjeha sa realizacijom najavljenih projekata. Sljedeće 3 godine je pritisak duga prilično jak.

vidi ovih što s e iskrcavaju ko da prodaju dionice hotela haludovo u raspadu a ne top kompanije valamar!?

...from Doboj!

Nadzorni odbor Valamar Riviere d.d. dao je prethodnu suglasnost za nadolazeći godišnji investicijski ciklus u iznosu od 599 milijuna kuna, čime Valamar nastavlja strategiju intenzivnih ulaganja u podizanje kvalitete portfelja i usluga prema turizmu visoke dodane vrijednosti. Iako značajan, investicijski ciklus za 2020-tu godinu manji je nego prethodnih godina s obzirom na globalno usporavanje potražnje na tržištu i rastuće troškove poslovanja.

FOTO: Valamar kreće u izgradnju najvećeg ljetovališta u Hrvatskoj

Inače, CFO Čižmek je prilikom svog dijela izlaganja naglasio citiram:: “bitnu činjenicu koju investitori ne vide u bilanci, a to je revalorizacija imovine”. I tom prilikom izjavio kako se to pitanje često spominje, pa ga očekuje i danas, te će rado na njega odgovoriti. Iznio je to na način skrivenog asa iz rukava za investitore i zvučao kao da želi da ga se to u dijelu Q&A pita. Ipak, pitanje je izostalo. Pa me eto zanima gdje je Udruga?

Čemu takav pad danas….valjda su svi institucionalci na prezentaciji pa nema supporta na bidu 🙂


Čemu takav pad danas….valjda su svi institucionalci na prezentaciji pa nema supporta na bidu 🙂

a čuj to je ZSE apsurdistan, kompanija najavljuje nove razvojne planove, pa to treba nagraditi sa bar 2-3 % pada vrijednosti… 🙂
ali dobro nek pada i to je dobro za nekoga :))) baš se mislim da pokupim nešto, ali ipak neke druge pozicije mi se čine atraktivnije sa puno većim potencijalom rasta nego ovdje, pa da vidimo šta će da uleti

Ima li netko od vas link danasnje prezentacije, please? Hvala!

U prilogu.


Čemu takav pad danas….valjda su svi institucionalci na prezentaciji pa nema supporta na bidu 🙂

čudi me ovakav pritisak na prodaji, a kupnja pametno čeka da se iskrcaju po njima.
što se mene tiče samo neka ruše, kamo sreće da nam opet omoguće dokup po 33-35 kn kao pred pola godine

Hvala, ali mislio sam na link za pogledati video danasnje prezentacije. 🙂

Taj novi hotel bit će čista senzacija, upravo to što je nedostajalo na Jadranu.


Inače, CFO Čižmek je prilikom svog dijela izlaganja naglasio citiram:: "bitnu činjenicu koju investitori ne vide u bilanci, a to je revalorizacija imovine". I tom prilikom izjavio kako se to pitanje često spominje, pa ga očekuje i danas, te će rado na njega odgovoriti. Iznio je to na način skrivenog asa iz rukava za investitore i zvučao kao da želi da ga se to u dijelu Q&A pita. Ipak, pitanje je izostalo. Pa me eto zanima gdje je Udruga?

Zna li netko vise sto stoji iza ovog znakovitog poticaja clana Uprave da bude upitan o revalorizaciji imovine? 😉



Inače, CFO Čižmek je prilikom svog dijela izlaganja naglasio citiram:: "bitnu činjenicu koju investitori ne vide u bilanci, a to je revalorizacija imovine". I tom prilikom izjavio kako se to pitanje često spominje, pa ga očekuje i danas, te će rado na njega odgovoriti. Iznio je to na način skrivenog asa iz rukava za investitore i zvučao kao da želi da ga se to u dijelu Q&A pita. Ipak, pitanje je izostalo. Pa me eto zanima gdje je Udruga?

Zna li netko vise sto stoji iza ovog znakovitog poticaja clana Uprave da bude upitan o revalorizaciji imovine? 😉
[/quote]
Pa s obzirom na Zakon o turistickom zemljistu koji stize ne bi bilo nista cudno da turisticka trgovacka drustva revaloriziraju svoju imovinu.

U lipnju je jedan pbz fond kupio preko 170 tisuca dionica, drugi pbz fond daljnjih 33 tisuce, a kapitalni fond jos 11 tisuca. Svi u Top10.

New Report

Close