RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 09:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

takamina, očito je došao preokret.
očito se umjetno drži cijena i preslaguje.
koliko još ‘?

@Barikb
Ja vam ovo nista ne kuzim, mislim na te milijune i kvadrate… kako to, posto to??? Kod mene na selu na moru kvadrat 500€ barem…😳

@Pongo
Ne znam ako je sarkazam ili ne, ali evo u Rapcu nema ispod 200 eura m2 gradevinskog. I kad dode na trziste odmah se proda. S time da nije bas prvi red do mora..
Zemljista samo s pogledom na more u Istri idu po preko 100 eura m2…


Ja stvarno rijetko pišem, ali malo mi ide na živce čitati postove sa drukanjem na rast cijene.

Drukanje na RIVP? To je kao da kažeš da netko druka na HT-u ili ADRS. Na ZSE ima par dionica na kojima se ne druka jer to nema nikakvog efekta budući da su to igračke velikih igrača. A to što “svaki cigo svoga konja hvali”, to je razumljivo.

Ignore: KressoM, delux



@Pongo

Ne znam ako je sarkazam ili ne, ali evo u Rapcu nema ispod 200 eura m2 gradevinskog. I kad dode na trziste odmah se proda. S time da nije bas prvi red do mora..
Zemljista samo s pogledom na more u Istri idu po preko 100 eura m2…

Mislim da je glavna informacija iz ovog dokumenta spomen novog hotela na mjestu sadašnje Riviere, Valamar Collection Rivijera Resort 4/5*, gdje je ulaganje od 97 do 533 milijuna. S ovim zemljištem, vrijednost se sigurno pomiče prema 533. Tih 258 soba će se vjerojatno poduplati.

Zna li se koje je to zemljište? Katastar i zemljišne knjige nisu povezane pa ne mogu pronaći na Geoportalu.


Zna li se koje je to zemljište? Katastar i zemljišne knjige nisu povezane pa ne mogu pronaći na Geoportalu.

Imaš dolje dvije slike.
Prvu treba zarotirati CCW i to je hotel Dalmacija
Drugu treba zarotirati CW i to je Rivijera.



@Pongo

Ne znam ako je sarkazam ili ne, ali evo u Rapcu nema ispod 200 eura m2 gradevinskog. I kad dode na trziste odmah se proda. S time da nije bas prvi red do mora..
Zemljista samo s pogledom na more u Istri idu po preko 100 eura m2…

Nije sarkazam… evo prosle godine neka “baba” prodala plac prvi red do mora, plaze… i to za nevjerojatnih 750€/m2, sada vec Cesi zavrsavaju vilu-apartmane😳

Riviera je derutan kompleks na jednoj od najljepsih lokacija u mak, to treba poravnat sa zemljom sta prije i sagraditi hotel kakvi dolikuje toj poziciji




@Pongo

Ne znam ako je sarkazam ili ne, ali evo u Rapcu nema ispod 200 eura m2 gradevinskog. I kad dode na trziste odmah se proda. S time da nije bas prvi red do mora..
Zemljista samo s pogledom na more u Istri idu po preko 100 eura m2…

Mislim da je glavna informacija iz ovog dokumenta spomen novog hotela na mjestu sadašnje Riviere, Valamar Collection Rivijera Resort 4/5*, gdje je ulaganje od 97 do 533 milijuna. S ovim zemljištem, vrijednost se sigurno pomiče prema 533. Tih 258 soba će se vjerojatno poduplati.
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

@Juka
Upravo tako, hoteli sa dvije zvjezdice nemaju što raditi u portfelju Valamara. A ovo rjesavanje knjiga je vjerojatno bio preduvjet da se moze na miru graditi i dobiti kredit u kojem bi taj buduci hotel sa zemljistem bio hipoteka…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Svaka čast…
https://www.glasistre.hr/istra/valamar-prvi-u-hrvatskoj-zaposlenicima-osigurao-smjestaj-u-hotelu-s-bazenom-584337

Ignore: KressoM, delux

netko je malo prije počistio cca 10.000 dionica do 34,40 kn. vrijeme bi bilo da se probije i tih smiješno niskih 35 kn

Ovaj majstor na kraju sa 17000 kom je bio spreman prodat sve do 32,50. A onda se brzo pojavila kupnja na 33,50 i 33,70. I još nešto prodaje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vaš link …[/url]

Ako je vjerovati ovom članku (lista je na kraju članka), niti jedan Valamarov objekt nije među 10 najskupljih na Jadranu … nekako sam se nadao da je ipak Izabela ili President, ali nije ….
https://novac.jutarnji.hr/novcanik/najveca-ovogodisnja-investicija-cini-perjanicu-raskosnih-hotela-u-uvali-luksuza/8677331/

New Report

Close