RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 20:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,22
88.651
16,979
5,22
5,24
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


čudi me da valamar nije zainteresiran za opatiju jer austrija je blizu a trakavica sa http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/POJAVIO-SE-OZBILJAN-KUPAC-Opatija-se-sprema-za-promjenu-vlasnika-Liburnia-Riviera-Hotela
liburnia hotelima traje poprilično dugo pa su vjerojatno mjerodavni shvatili da bi bilo pametno riješiti tu trakavicu i da se ove godine završi privatizacija ne samo u opatiji nego i u drugim hotelima u CRO jer valamar/adris imaju financija za realizaciju

Ne mora značiti da nisu zainteresirani, samo ne po toj cijeni. I dobro da nisu zainteresirani po toj cijeni. 🙂

Umrtvilo se komentiranje na dionici?
Ocekivanja glede cijene dionice do pocetka sezone?

pa mjerodavni u opatiji su vjerojatno shvatili/znaju u čemu je problem

a sa cime bi oni to kupili?, sa kojim novcima?


a sa cime bi oni to kupili?, sa kojim novcima?

Partner (mirovinci), kredit, dokapitalizacija… našlo bi se načina.

Rasprodaja RIVP potpuno stala. Promet mali. Hibernacija.
https://www.turizmoteka.hr/hoteli/zeljku-kukurinu-produzen-mandat/

Od 2003. do 2009. obnašao je različite menadžerske poslove u prodaji i marketingu Valamara te je bio zadužen za razvoj niza strateških projekata u grupi. Od 2010. do 2014., predsjednik je Uprave umaškog Istraturista, da bi se 2015. ponovno priključio Valamaru čije je poslovanje kvalitetno reorganizirao. Povjerenje u kompaniju iskazao je i kupivši Valamarove dionice koje posjeduje i više od 21.000 malih dioničara u Hrvatskoj.

Svaka čast njemu, ali zašto hvalospjevi? Čovjek radi posao i plaćen je. I ja bi kupovao da imam. Da mi titranje i drukanje ekipe iz uprave ili većinaca diže vrijednost ili divku, postavio bi ih u večernjak na cijelu stranicu. Ovako. I do not give a sh.t

Nisu hvalospjevi nego poslovni rezultati u kunama. Umjesto psovki, show me your numbers. Kukurin daje svoje brojke svaka 3 mjeseca bez nervoze. Kukurin je veci pakwt kupio ranije po 44 kn i nedavno oko 34-35 kn.

Kao dioničar i ulagač normalno da očekujem da uprava dobro radi i da zarađuje sebi i meni. Ali nemam potrebe stavljati i stalno ponavljati činjenice ili copy paste linkove. Informacije koje su dostupne su i tako javne. Navijanje za dionicu ili stavljanje bilo kojeg na naslovnicu meni neće donijeti ništa bolje. Vidjeti ćemo uskoro kako će se odraziti na vrijednost ili povećanje dividende.Ovako ličimo na malu zaigranu djecu. Kažete show me the numbers; ja kažem nakon desetljeća i skoro pol u dionici; Valamar, show me the money!

Zašto bi vidjeli uskoro povećanje vrijednosti ? Moguće da se otključa vrijednost u srednjem roku i isplati se ova hibernacija. Ako vam se žuri možete razmišljati o drugim vrstama ulaganja umjesto da stvarate jaku nervozu, jer ona ne stvara money.

Ooo gosin Bariq, ova hibernacija vam je dobar znak za nešto, no da biste znali što,morate vladati emocionalnom inteligencijom. Feel the rythm of the nation..

No pain no Game

Ako vam ja stvaram nervozu, onda ste zaista veliki igrač u rivp

Ono sto moze “privuci ” vece kupce i investitore je bila velika likvidnost u trgovanju ove dionice ,kako je i bilo ranije.
Bez te likvidnosti,a sada je nema , bojim se ,nece biti ni veceg interesa za ovu dionicu.

Obavijest o reviziji očekivanih poslovnih prihoda u 2018.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/8OwQbIGBdsLFbYWHKOMafg==.pdf

OPTIMIZAM Valamar Riviera revidirala naviše visinu očekivanih prihoda Autor/izvor: Siniša Malus, sinisamalus@seebiz.eu
Datum objave: 24.01.2019. – 14:46:03
ZAGREB – Valamar Riviera danas je servirala optimističnu prognozu glede vlastitih poslovnih rezultata.
Očekivani poslovni prihodi Grupe Valamar u 2018. godini kretat će se u rasponu od 1.985 do 1.995 milijuna kuna što je iznad prethodno objavljenog očekivanog raspona od 1.960 do 1.980 milijuna kuna. Očekivana razina EBIDTA-e kretat će se u okviru objavljenog raspona od 690 do 700 milijuna kuna.
– Valamar će propisana revidirana konsolidirana izvješća za 2018. godinu objaviti u roku propisanom relevantnim propisima, priopćeno je iz kompanije.

Valamar Riviera, u prvih je devet mjeseci prošle godine ostvarila dvoznamenkasti rast poslovnih rezultata, unatoč usporavanju turističke potražnje u glavnoj sezoni, objavili su iz te kompanije. EBITDA, dobit prije oporezivanja, kamata i amortizacije, iznosi 857 milijuna kuna, što je u odnosu na lanjskih 772 milijuna kuna porast od 11 posto. Ukupni prihodi Valamara iznose oko 1,9 milijardi kuna, što je rast od 10 posto u odnosu na usporedno razdoblje prošle godine.
Valamar Riviera ove će godine u u svojim hotelima, ljetovalištima i kampovima od Istre i Kvarnera do Dubrovnika tijekom špice sezone zapošljavati gotovo 7.000 djelatnika, najavljeno je jučer. Uvjete i prednosti rada u svojoj hotelskoj kompaniji predstavit će u petak, 25. siječnja, u Kongresnoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu, od 10 do 15 sati u sklopu sajma Dani poslova u turizmu.

New Report

Close