RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 10:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,22
88.651
16,979
5,22
5,24
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Koliki ev računate da će biti nakon iduće sezone?
Komentar o valuacijama ev/ebitda niste dali?
Gledao sam malo u prošlost. RIVP se 2012. do 2014.tržio na ev/ebitda 6, a 2016. na 9.

Ekipa koji dan se gleda po kojoj cijeni ce se davat dionice u zamjenu za dividendu? je 8.5?poz


Koliki ev računate da će biti nakon iduće sezone?
Komentar o valuacijama ev/ebitda niste dali?
Gledao sam malo u prošlost. RIVP se 2012. do 2014.tržio na ev/ebitda 6, a 2016. na 9.

Iz podataka koje sam iznio može se izračunati EV.
Ako prodajem onda mi je ev/e 15 malo, ako kupujem onda mi je ev/e 5 puno.
’12. – ‘ 14. nema veze s ovim danas. Tad je još bio korf, vlho i drugih spv-a i stvarno ne znam što bi to bilo usporedivo s ovim sada.

Kolega Investor77, evo, kopirano iz poziva na GS:
Dioničarima Društva koji to žele četvrtina pripadajuće dividende može biti isplaćena u pravima – dionicama Društva. Četvrtina ukupne dividende koja pripada dioničaru utvrditi će se na način da će se broj njegovih dionica pomnožen sa svotom dividende po dionici prvo umanjiti za porez na dividendu i prirez (ako je primjenjiv na dioničara) te potom podijeliti s prosječnom dnevnom cijenom dionice Društva ostvarenom na službenom tržištu Zagrebačke burze na dan donošenja ove odluke, potom podijeliti s četiri i utvrditi ¼ prava (dionica ) zaokruženo na prvi niži cijeli broj. Ostatak bit će isplaćen u novcu. Za isplatu dividende u pravima – dionicama Društva, koristit će se vlastite dionice

Znači cijena na dan 8.5.2018 godine …

Hvala mjanko5

ZABAVA ZA SVE Još jedno nezaboravno ‘Ljeto u Valamaru’

za kolegu štefeka:
http://www.glasistre.hr/c62ff498-e046-4bdc-94ed-4ef7d30ca9bb

Hvala.

Evo i od mene

Testiranje bazena

Activity zona

Valamar Girandela Maro Suites
http://www.glasistre.hr/c62ff498-e046-4bdc-94ed-4ef7d30ca9bb

Sve su slike krasne i lijepe, međutim to nitko ne valorizira jer dionica i dalje pada.
Hoće doći do 35,00 jer tu je čekam, pa makar i dalje kasnije padala.


Sve su slike krasne i lijepe, međutim to nitko ne valorizira jer dionica i dalje pada.
Hoće doći do 35,00 jer tu je čekam, pa makar i dalje kasnije padala.

Najvjerojatnije neće,međutim uz ovakav rast i vrijedost same firme to bi značilo samo povoljniju kupnju.
U svijetu vlada nemir i to se odražava na cijelo tržište ,dugoročno ovo gledam kao dobru priliku.

Ovo šta se dešava na burzi je čista špekulacija. Fond menađerčići ruše cijenu kako bi se što jeftinije ukrcali. Argumenata za pad cijene nema, dapače argumenti su da bi dionica lagano trebala rasti. Objašnjeno u predhodnim postovima od kolega, pa ne bi trošio riječi.


Sve su slike krasne i lijepe, međutim to nitko ne valorizira jer dionica i dalje pada.
Hoće doći do 35,00 jer tu je čekam, pa makar i dalje kasnije padala.

Tako nesto ce i bit.

Bilbija -50 000 komada.

Nisu fond menadžerčići nego jedan veliki investitor (za kojeg svi znamo kako se zove) koji iz nekog razloga treba gotovinu. Da li samo ujednačava portfelj ili pokriva dokapitalizacije koje je radio u zadnjih godinu dana, to samo on zna.

Dosada nije prodavao dionice na tržištu ako je izlazio iz neke pozicije tako da ta opcija vjerojatno nije u igri.

U svakom slučaju, svi znaju o kome je riječ i znaju da ima puno dionica i da može prodavati još mjesecima.

New Report

Close