RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 09:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kao što sam i napisao prije tjedan dana. I dalje neće biti veće
likvidnost bez dodatnog dizanja cijene ove dionice.
Čista ponuda i potražnja.


Kao što sam i napisao prije tjedan dana. I dalje neće biti veće
likvidnost bez dodatnog dizanja cijene ove dionice.
Čista ponuda i potražnja.
svaka čast, proročanski..

No pain no Game

Da.
Likvidnost je značajno obilježje ove dionice. Zamislite Valamar a da nije
među prve 3 najtrgovanije dionice ili često prvi, vrlo rjetko tako biva.
Naravno da i dalje po mome mišljenju možemo računati na visoku
likvidnost. Mislim da je to dobro i za male i velike ulagače, nekada i
odlučni faktor.

Izgleda da je prodaja trenutno posustala, a na kupnji se gomilaju nalozi …. -:)

Ciljana cijena jedne banke za rivp je oko 47-48 kn…i to konzervativnom metodom te je burzovna cijena dionice do sad bila poprilično viša nekoliko godina unazad. Bit ću subjektivan(bome već sedam godina na leđima rivp) pa slobodno očekujem do kraja godine cijenu od 50 kn. Uslijed velike likvidnosti uvijek je mogućnost(jesen) da se malo “pretjera” pa potegne do cc.55 kn.

Kakva je ovo zajebancija. Pa ne kupuje se RIVP po 1 komad

Ovdje nešto ne valja.

Pa jel znate vi kolki je MCAP? 5 milijardi i 100 milijuna eura. Mora to dolje!!!
🙂

A gdje je onaj što je prodao na all-time high na 44.48. Sad je dugoročni vani ili?

P.S.
Ne kažem da neće sutra na 40, ali liječi me vadit mast trolovima.


Ovdje nešto ne valja.

Pa jel znate vi kolki je MCAP? 5 milijardi i 100 milijuna eura. Mora to dolje!!!
🙂

A gdje je onaj što je prodao na all-time high na 44.48. Sad je dugoročni vani ili?

P.S.
Ne kažem da neće sutra na 40, ali liječi me vadit mast trolovima.

Potpisujem. Kratko i jasno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Da mirovinski fondovi uđu i do 50 kn u Valamar pokrili bi se dobro zaradili i izvukli
bi se svih kritika. Kažu u gubitku su. Kako neće biti u gubitku kada ulažu
u smeće državne obveznice ispod investicijskog rejtinga. Zbilja užasno,
a zadatak im je zaraditi na mirovine, dakle horizonst ulaganja 10 20 ili 30
godina prije isplate tih novaca. Valamar je tek u punom ciklusu razvoja i pitanje
je da li će kupiti Jadran Crikvenicu što smatram vrlo izglednim i mogućim scenarijem.
Crikvenica ima povoljnu klimu, nema toliko bure i etablirana je destinacija lako dostupna
svim vrstama prijevoza. Ostaju Hoteli Maestral. Dubrovnik je Dubrovnik.
Ipak, izgleda da od mirovinskih fondova u Hrvatskoj možemo očekivati samo loša
ulaganja. Na kraju ispada, uzdaj se u se i u svoje kljuse. Strašno je koliko milijardi kn
oni tako jadno i bijedno vrte i zato su izvrsno plaćeni što je isto porazna činjenica.
Država im je dozvolila ogromne naknade.


Ovdje nešto ne valja.

Pa jel znate vi kolki je MCAP? 5 milijardi i 100 milijuna eura. Mora to dolje!!!
🙂

A gdje je onaj što je prodao na all-time high na 44.48. Sad je dugoročni vani ili?

P.S.
Ne kažem da neće sutra na 40, ali liječi me vadit mast trolovima.

MCAP je cca 5.7B HRK.


Ovdje nešto ne valja.

Pa jel znate vi kolki je MCAP? 5 milijardi i 100 milijuna eura. Mora to dolje!!!
🙂

A gdje je onaj što je prodao na all-time high na 44.48. Sad je dugoročni vani ili?

P.S.
Ne kažem da neće sutra na 40, ali liječi me vadit mast trolovima.

Neće dolje jer je puno ljudi za radilo i vole i dalje zarađivati.
Osim toga širenja su tu kao i rast prihoda i volumena gos

http://100posto.hr/news/nijemci-od-svog-ministra-vanjskih-poslova-dobili-preporuku-da-ne-putuju-u-tursku?utm_campaign=interal&utm_medium=floater&utm_source=jutarnji.hr

Ulažemo, razvijamo se turistički ( ne samo Valamar, ali Valamar najviše).
Rado cemo ugostiti Njemce i Njemice širom Jadrana cijele godine.
Nismo više jeftini, ali su cijene trenutno niže nego što će biti idućih godina.
Prostora za rast cijena ima, ali mora se paziti na kvalitetu i sadržaje.
Menadžeri Valamara to rade odlično.



Ovdje nešto ne valja.

Pa jel znate vi kolki je MCAP? 5 milijardi i 100 milijuna eura. Mora to dolje!!!
🙂

A gdje je onaj što je prodao na all-time high na 44.48. Sad je dugoročni vani ili?

P.S.
Ne kažem da neće sutra na 40, ali liječi me vadit mast trolovima.

MCAP je cca 5.7B HRK.
[/quote]

Nije, nego 5 milijardi kuna i 100 milijuna eura 🙂

Opet cu ponoviti tezu da ce se hrvatski mirovinci ukljuciti kad vide vecu cijenu. Nadajmo se vec ove jeseni jer stvarno bih htio da kupe ranije. Sto prije kupe moja ce mirovina biti veca.

P.S.
Jucer je u emisiji turizam.hr na HRT-u bila odlicna reportaza o turizmu, Valamaru i ZSE. Gazicka se sva rascvjetala. Uglavnom krasan poziv novim ulagacima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Opet cu ponoviti tezu da ce se hrvatski mirovinci ukljuciti kad vide vecu cijenu. Nadajmo se vec ove jeseni jer stvarno bih htio da kupe ranije. Sto prije kupe moja ce mirovina biti veca.

P.S.
Jucer je u emisiji turizam.hr na HRT-u bila odlicna reportaza o turizmu, Valamaru i ZSE. Gazicka se sva rascvjetala. Uglavnom krasan poziv novim ulagacima.

može li nešto konkretnije

New Report

Close