RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 12:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bit će velikih problema sa pronalaskom personala za sezonu 2017/2018, puno njih je otišlo iz firme.
Konobari,rezervacijski centar, recepcionari kolega mi priča nema personala nema tko radit, Valamar će morat kao lani tražit ljude po selima i ulicama, mjera stalnog sezonca nije se baš pokazala dobrom.


Odlično! Možda promijenim posa!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]





Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

Kupio KORF po 20 kn…prodao na 44 kn…….
I dandanas mi suze same krenu…😢😧😧😧
[/quote]

Hm, hm…., biti će da si nešto pogriješio, obzirom da KORF nikada nije bio 20,00 kn.
[/quote]
KORF-R-A : Povijest cijena
[/quote]

Hvala Krešo, nadam se da time želiš potvrditi moju konstataciju da KORF nikada nije bio 20,00 kn, znam ove cijene iz privitka jer sam ga po njima kupovao.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

KORF je bio i ispod 20 kn, isto kao i VLHO 😉

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ako netko hoće radit u Valamaru, nek se javi ljuckim resursima.

U Rapcu više od 300 novih radnih mjesta



Bit će velikih problema sa pronalaskom personala za sezonu 2017/2018, puno njih je otišlo iz firme.
Konobari,rezervacijski centar, recepcionari kolega mi priča nema personala nema tko radit, Valamar će morat kao lani tražit ljude po selima i ulicama, mjera stalnog sezonca nije se baš pokazala dobrom.


Odlično! Možda promijenim posa!
[/quote]

mislim da se ne bi previše usrečio, kao ni kod većine drugih.


KORF je bio i ispod 20 kn, isto kao i VLHO 😉

Naravno da nije i to niti u jednom trenutku, a kamoli zadnja cijena. Najniže ikada 20,22 kn samo radi preciznosti, a ionako je nevažan podatak većini ulagača, jer tada nisu niti znali da će nekada to kupovati., a kamoli po preračunatoj današnjoj cijeni od cca 490 kuna.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Stradalnicki paket KORF se nakon kuponske privatizacije prodavao po 1500 kn, paket od 111 kom.
Za VLHO mozda nije ispod 20 ali jako blizu 20.
I u jednom trenu je bila dokapitalizacija VLHO po 10 kn. Pa nakon toga isplacena dividenda.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nije bitno ono što je bilo, nego što će biti.
Sve raspoložive resurse + dodatne sam praktički sam iskoristio ovdje prošle godine
i to dugoročno. Zanima me kolika će biti dividenda
za 2016. a cijena danas, sutra ili prekosutra samo usput.
Svi se prave grbavi, a konzervativno istraživanje br. kuće
FIMA je 42 kn objavljeno prije par mjeseci. A di smo još?
Ne da mi se brljavit sa puno dionica, uzmeš najbolje i gotovo.
Više od 4-5 dionica je smješno, a nekad je i 1 dovoljna ali moraš pogodit.
Idem na put, zima je za p…….
Samo veselo danas, pozdrav svima.


Stradalnicki paket KORF se nakon kuponske privatizacije prodavao po 1500 kn, paket od 111 kom.
Za VLHO mozda nije ispod 20 ali jako blizu 20.
I u jednom trenu je bila dokapitalizacija VLHO po 10 kn. Pa nakon toga isplacena dividenda.

Ponovno samo radi preciznosti KORF nije bio iapod 20,00 kn nikada. Ono o čemu govotiš je Pif DOM HOLDING i bio je na 9,00 kn. U svakom slučaju jedna od 2 najljepše priče na ZSE koja se dogodila, ili će se dogoditi.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Imena su se mijenjala i oblici drustva. Ali to je to. Iz Doma je nastao KORF.
Ali slazem se, jedna od najljepsih prica na ZSE.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

39 kn, ovo je već postalo prilično precijenjeno, no onome koji kupuje cijena očito nije bitna

Ignore: KressoM, delux

A ja mislim, da ovo nije precijenjeno i da treba još dosta gore, pa živi bili i vidjeli, lp

Fima analiza, konzervativna procijena 42 Kn, prije kojih 10 dana….


Fima analiza, konzervativna procijena 42 Kn, prije kojih 10 dana….

Prije desetak dana je objavljen link na ovom forumu. Inače analiza je dosta starija (u mjesecima) i ne obuhvaća sve zadnje novosti, a po mom skromnom mišljenju i iznimno konzervativno je izrađena, a mislim i da ima neke vrlo nelogične postavke u modelu kao da su se bojali prave vrijednosti ukoliko stave realne podatke. Inače je dostupna ako ste klijent FIME.
Pozdrav svima!


Trebalo je 2011."imati jaja" te biti "stručnjak" i kupiti tadašnji KORF po cc.80kn odnosno preračunato u RIVP oko 6.30kn i to 70% portfelja…sjećam se ko da je bilo jučer. Malo nas je al nas ima… :-)))

Bilo je pošetkom 2011. i po 45 kuna, pa malo kasnije po 60… sve do svibnja. Znam… Kupovao … 🙂 Nakratko palo u kolovozu, pa se i onda moglo kupiti po 60 …

New Report

Close