RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 19:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,22
88.651
16,979
5,22
5,24
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



daj ne lazi ljude, ja sam iz Poreca vec 17.10 grad je bio prazan, duse nije bilo! Od Valamarovih hotela radio je samo Diamant i Crystal s time da se zatvarao i otvarao na par dana. Od Plave Lagune radio je Parentium i Molindrio…uglavnom 1. tjedan u 10.mjesecu je bio super i onda razocaravajuce..tako da ne lazi ljude, bilo je nesto domacih ali sta oni mogu..popit kavu potrosit 10-15 kn i to je to.

Dubrovnik pun ko šipak
[/quote]

Nemam interesa u RIVP, ali mogu potvrditi da sam bio u Rovinju do jučer, u Maistrinim hotelima, neki hoteli su doslovno puni. Pretpostavljam da ništa lošije nije niti u Rivijerinim hotelima.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sada je već psihologija počela dominirati.
Kupio sam po prosječnoj cijeni 30,70 kn danas. Jučer skuplje.
Vidjet ćemo , zasad zadovoljan.

psiho na 30 kn

Raslo s 20 na 36 neki dan i svi se cudite sta pada na 31 kn




daj ne lazi ljude, ja sam iz Poreca vec 17.10 grad je bio prazan, duse nije bilo! Od Valamarovih hotela radio je samo Diamant i Crystal s time da se zatvarao i otvarao na par dana. Od Plave Lagune radio je Parentium i Molindrio…uglavnom 1. tjedan u 10.mjesecu je bio super i onda razocaravajuce..tako da ne lazi ljude, bilo je nesto domacih ali sta oni mogu..popit kavu potrosit 10-15 kn i to je to.

Dubrovnik pun ko šipak
[/quote]

Nemam interesa u RIVP, ali mogu potvrditi da sam bio u Rovinju do jučer, u Maistrinim hotelima, neki hoteli su doslovno puni. Pretpostavljam da ništa lošije nije niti u Rivijerinim hotelima.

Tako je..iz Rovinja sam i mogu potvrdit da su hoteli puni a u Duborvniku bio do prrkjučer poslovno i vrvi turistima.
Napokon su podsezone počele se duljit.
lp
[/quote]

Maratonac, hvala što brinete za moj portfelj, ali mislim
da vi samo mislite da znate kamo će cijena RIVP-a.

Nisam planirao tolike novce uložiti ovdje, ali ipak povoljna
cijena prema mojoj računici, je bila presudna.
Sve najbolje sa DLKV.

Nevjerojatni su mi ti znanstvenici kojima je RIVP prije nekoliko dana.- tjedana vrijediila 35 kuna po koliko se kupovalo a sada prodaju za manje od 31 kn. Nakon ovako uspješne turističke sezone nema niti jednog opravdanog razloga koji bi opravdavao ovakav pad cijene u zadnja 2 dana. Ali želim svu sreću prodavateljima i zahvaljujem im na povoljnoj prilici da se podeblja RIVP udjel u portfelju. Dajte srušite i na 29 molim vas. Puno se zhvaljujem.

Barikb 3.11.2016 10:59
Korisnik s iskustvomVeliki krug prijateljaDobar prosjek ocjena –
Sada je već psihologija počela dominirati.
Kupio sam po prosječnoj cijeni 30,70 kn danas. Jučer skuplje.
Vidjet ćemo , zasad zadovoljan.

Trebao si kupiti prije 3-5 godina


Raslo s 20 na 36 neki dan i svi se cudite sta pada na 31 kn

Daj mi molim te javi koliko su se fundamenti promijenili u meduvremenu, ulaganja, dobit, prihodi itd.
Jedan od rijetkih razloga za pad jest povecanje poreza ugostiteljima, ali ne i poreza na smjestaj, a sto mi se cini da nije dobro iskomunicirano s javnoscu!


Nevjerojatni su mi ti znanstvenici kojima je RIVP prije nekoliko dana.- tjedana vrijediila 35 kuna po koliko se kupovalo a sada prodaju za manje od 31 kn. Nakon ovako uspješne turističke sezone nema niti jednog opravdanog razloga koji bi opravdavao ovakav pad cijene u zadnja 2 dana. Ali želim svu sreću prodavateljima i zahvaljujem im na povoljnoj prilici da se podeblja RIVP udjel u portfelju. Dajte srušite i na 29 molim vas. Puno se zhvaljujem.

Ti buš se vrlo brzo pozdravil sa svojim novcima, ako ćeš na burzi gledati u retrovizor!



Raslo s 20 na 36 neki dan i svi se cudite sta pada na 31 kn

Daj mi molim te javi koliko su se fundamenti promijenili u meduvremenu, ulaganja, dobit, prihodi itd.
Jedan od rijetkih razloga za pad jest povecanje poreza ugostiteljima, ali ne i poreza na smjestaj, a sto mi se cini da nije dobro iskomunicirano s javnoscu!
[/quote]

Pogledaj fundamente od dlkv pa vidi di je cijena!!

Malo strašilo na asku

zpongy zpongy, pa nije mi to prva kupnja,
nego dokup kad je pala za 15-ak posto.




Raslo s 20 na 36 neki dan i svi se cudite sta pada na 31 kn

Daj mi molim te javi koliko su se fundamenti promijenili u meduvremenu, ulaganja, dobit, prihodi itd.
Jedan od rijetkih razloga za pad jest povecanje poreza ugostiteljima, ali ne i poreza na smjestaj, a sto mi se cini da nije dobro iskomunicirano s javnoscu!
[/quote]

Pogledaj fundamente od dlkv pa vidi di je cijena!!
[/quote]
Mogu gledati i fundamente od npr Podravke, T-coma itd i usporedivati..jedino je pitanje zasto to nikada necu napraviti, a odgovor je podosta jasan..
Kada budes bio spreman dati usporedbu fundamenata turistickih dionica, a pogotovo promjena fundamenata koje su se dogodile kod RIVP-a tijekom rasta cijene..do tad sretno, slobodno usporeduj kruske i jabuke i navijaj

Dovršio sam dokup po 31 kn.
Mislim da je rasprodaja gotova.

Nije nagovor na ništa.
Umjesto foruma, slušajte licencirane službene financijske stručnjake.

New Report

Close