LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 18:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,85
1.248
159
7,80
8,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ptahotep, 25.06.2020. u 09:46

To sam i ja pretpostavio (20kn)…..

 

A sto ako je 10 kn?

Oba erste prodaju, mafija sve kupuje. Dogovoreno rušenje .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Premali su to volumeni za ozbiljniju zaradu( ili su i fondovi spali na te grane).

Dobivamo dividendu?

Nema ovdje zarade. Ovi sto su se krcali po 24-26kn ce uskoro prodavati po 18-19kn.

Dionica je vecini nezanimljiva jer slijedi dokap i razvodnjavanje. Na 10kn bit ce ajkula…dotle promatranje.

Poljaci neće prodavati dionice. Moglo bi ovdje biti zanimljivo.

Gdje ste to procitali? I dalje visi dokap u zraku.

Seebiz 15.8

Mislim da je svaki ulaz 18-22kn dobar. I sam vrebam al ne ide. Prodaja nekako preumjetna. Umjesto da se postebo istresu. Fali to jedno posteno istresanje.

lojtra, 18.08.2020. u 15:40

Poljaci neće prodavati dionice. Moglo bi ovdje biti zanimljivo.

to je loše, a ne dobro! jedina dobra stvar ovdje je za male mogla biti da poljaci prodaju svoje, no ovako….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nekako mi se cini ovo vise kao bull trap nego kao novi pad. I dalje mislim da je ulaz 18-22kn dugorocno dobar.

2007. dionica je bila 1000 kn a samo se obećavalo. Sad kad je u dva dana uloženo skoro 500 mil kn plus počela gradnja pruge Rijeka Mađarska, dionica 24 kn. Smiješno…

Do petka smo na zasluženih 40 kn.

LP

Vidim sad, uopće nema linkova sa poslovnog, Seebiza, ni sa ZSE. Znači, čuči se na bidu.

Ispada da je ovo bb

New Report

Close