LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će objaviti Q3 ?

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

objavljeno. zse financijska izvješča

jos sitno kupnje iznad 100 kn [emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

cudno, vrlo cudno, lose izvijesce I cijena pada? Obicno ova dionica pada na dobre vijesti kad ono gle cuda pada I na lose.Mora da se ovdje radi o promjeni trenda[emo_palacg]


cudno, vrlo cudno, lose izvijesce I cijena pada? Obicno ova dionica pada na dobre vijesti kad ono gle cuda pada I na lose.Mora da se ovdje radi o promjeni trenda[emo_palacg]

dobro kažete, dođe mi da i ja prodam svojih 14 komada [emo_smijesak]

Tu je komedija prava, hahaha !

Mislim da ću se ove godine pohvaliti jednim minusom od 20 % ukupno što i nije tako loše a u toj brojci mi je uvelike pomogla i ova naša LKRI 🙂

Strašno

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

I dalje vjerujemo u europsku luku.

Minus je minimalistički, sve pozitivne stvari kada se dogode ili samo dio njih, popraviti će završnu bilancu.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

..za mene LKRI najperspektivnija dionica…..

Kaj je luka ostala bez mora da cijena tak konstantno pada?
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

nije baš pozitivan ovaj pad….oprez…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Pusic-stigla-u-posjet-Kini

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

mnogo sijedih vlasi u ionako sijedoj glavi mi je donijela ova dionica,katastrofa od dionice[emo_bijesan]

New Report

Close