LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 19:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
7,85
785
100
7,80
8,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo i ja ih registrirao. Tamo negdje po 55 ću možda staviti na ask.

za staviti možete izabrati bilo koju cijenu, ali za prodati ipak pokušajte ponuditi neku nižu[emo_namigusa]

od danas će se trgovati između 40-45 kn, a 55 možete samo sanjati


od danas će se trgovati između 40-45 kn, a 55 možete samo sanjati

Nemam Lkri i još je neko vrijeme ne mislim imat, ali ovakvi su mi komentari najjači. Eto, kako dobrih ljudi ima, čovjek se ulogirao na forum samo da vam kaže di će dionica. Takvih ljudi trebamo više[emo_vrtimise]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

ovih dana će prodavati nestrpljivi koji će se zadovoljiti sa mrvicama sa stola.oni koji su kupovali zbog ulaska Poljaka i fondova i budućeg rasta luke ti će strpljivo pričekati i pobrati vrhnje.ovaj pad će biti kratkotrajan i trajat će dotle dok se neki od fondova ili Poljaci ne odluče povećati udjel.
vidim da su se neki na ovom forumu friško registrirali da bi rušili dionicu radi jeftinog ulaza pa sretno im bilo ako ima onih koji nasjednu.

Pa dobro tko je to tako dovoljno pametan da se friško ulogira i pisanjem na forumu sruši dionicu? I tko je to tako bedast da nakon takvih komentara odluči prodati dionice? I nakraju zašto vas smetaju oni koji prodaju? Njihova odluka i njihova zarada.

Ne čini li vam se da je ova kupnja jako tanka? Napucali su dionicu do 58 kn, a sad je skupo kupovati po 48?

Nažalost da su fondovi htjeli kupili bi više po 40 kn…Poljaci isto tako.
Mislim da se i jedni i drugi nadaju kupnji ispod 40 kn.
Nažalost imam dionicu ali tu treba čekati puno godina za rast.

Ode…

Požalit će ovi koji se danas iskrcavaju na 48 kn,kao što sam i ja kada sam prodavao 70 po 650 kn,a za kratko vrijeme cijena je otišla na 950 kn,pa ni tada nisam silazio – iako sam imao još 100 komada – već sam dočekao današnjih 48 kn.A i kupovao,u međuvremenu,još 300 po prosječno 135 kn…

Sve je to posljedica pročitane knjige – “Inteligentni investitor”!…

Dokupio danas do okrugle brojke. [emo_kuna]

La vita e bella!

spectulator
20-30% na cijenu iz dokapa na veću količinu je prilično lijepa zarada! vidite što se zbiva na podravci! posljednjih tjedana svakodnevno idu paketi po nekoliko tisuća komada. menađeri prodaju stare velike pakete, a novostečene s opcijom čuvaju čekajući bonus i bolju cijenu!

randopph

…da,naravno,slažem se sa Vašim osvrtom na moj komentar…ali kako god,moje mišljenje je – a nadam se i ostalih ulagača – da će biti zarade za sve,samo je pitanje vremena,tj.strpljenja…periodično na burzama dolazi do fenomena zvanog “prenapuhani balon”,kada dionice poprilično rastu nevezano za neku realnost,a iza tog perioda obično slijedi krah…dakle,taj “balon” treba dočekati i iskrcati se…ja sam to jednom djelomično u učinio,iskrcao se sa 70 dionica LKRI-R-A kada je dionica bila 600 kn,a imao sam još 100 dionica,koje nisam rješio ni na 950 kn(dođe mi sada da se ub..em!,zbog toga)…a sada opet čekam let u velike visine,300-400 kn,pa puta 400 komada…i to bi bilo to,ne?…inače,taj “balon” iz 2007./8. mi je amortizirao sadašnje gubitke,tako da,ukoliko LKRI ode i u stečaj,ja sam na pozitivnoj nuli – i to srećom,ne pameću!… u međuvremenu investiram u loto,bingo,eujackpot i opklade,a tu su mi izgledi 1:5,000,000,što znači,trenutno veći od toga da će LKRI preći 70 kn…


“…u međuvremenu investiram u loto,bingo,eujackpot i opklade…”

Ha-ha!

Ovo me dobro nasmijalo.

Dobre su ti ostale investicije….[emo_smijeh]

La vita e bella!

Fidži o LKRI

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/goranko-fizulic-luka-rijeka-je-najveci-hrvatski-strateski-promasaj/

ja ću sa rijekom morati pričekati, trenutačno sam malo kratak. a propos podr (a i luka u istom kontekstu), mirovinci se debelo krcaju pošto da sad imaju mogučnost investiranja do 20% u pojedinu dionicu. tako da….

New Report

Close