LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 21:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nevjerojatno kako se mjesecima cijede dionice na 114-120 kn, a maheri se u tišini trpaju.
joj kad ova raketa krene, samo nebo zna dokle će [emo_palacg]

Kad neće naši oće Srbi
Vaš link …

Situacija je takva da će iduće godine krenut konkretne stvari…privatizacija je u zraku pa kreće nastavak modernizacije i povećanje kapaciteta i profita… 27.12.12. Starost: 8 h
Novo ruho riječke luke u novoj godini
Iduće godine Luka Rijeka poprimit će novi izgled, najavio je danas ravnatelj Lučke uprave Rijeka Vlado Mezak. U proljeće stiže nova prekrcajna oprema na kontejnerski terminal Brajdica, a za područje Delte i Porto Baroša odabrat će se ulagač, čime će i ti dijelovi obale započeti svoj razvoj.

Time počinje projekt Rijeka Gateway kojim se proširuje kontejnerski terminal na Brajdici i gradi novi kontejnerski terminal na Zagrebačkom pristaništu. Rijeka Gateway obuhvaća i Port City Interface, projekt poznatiji kao razvoj Delte i Porto Baroša, od kojeg se očekuje da stvori gradsku oazu s uređenim pristupom moru.

Promjene se ovoga proljeća očekuju i na riječkom lukobranu, a kreće i oživljavanje Putničkog terminala. Javlja Branka Malnar:

Znači li to da će uskoro žaliti svio oni koji nisu kupovali izmežu 110-117 ?
Ipak ja za jači ulaz čekam 120 [emo_namigusa]

Znači li ovo da bi Lkri mogla ić nekom za kunu ?


Znači li ovo da bi Lkri mogla ić nekom za kunu ?

daj ne lupetaj…čak i da ode nekome za 1 kn (što nema ni 0,1% šanse) opet bi išla javna ponuda po prosjeku zadnja 3 mjeseca, a to je nekih 116-117 kn

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

E pa upravo to sam i mislio [emo_namigusa]

@faust 55
Dugo sam mislio kao ti i sad kad sam krcat kao brod bome se ne slažem s tobom. Ajde mi objasni zašto ti stavljaš Lkri u Top 10 kad to nije.
Za mene je redosljed : Aci, Atgr, Ernt, Ddjh, Korf……. a Lkri daaaaaleko od toga. Ispričavam se svim dioničarima ovog purana kojeg sam i sam vlasnik.

svi krcati ko brod i onda se cudite zasto ne raste [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A kad češ ti kolega da nam se pridružiš?

@inverter
Kolega, ja ću vrisnut od ovih tvojih poruka a mislio sam da ću od Lkri [emo_smijesak]

@Amerikanec
Vaš imenjak po nicku postavio je pitanje poznatom ulagaču na ZSE i dobio odgovor…
http://trzistakapitala.wordpress.com/2013/01/01/hrvatske-dionice-u-2012-odlicno-a-2013-ce-biti-jos-mnogo-bolja/#comment-24613

Nadam se da je uvaženi ovaj put fulao…
Kopka me jedino, što ako nije?!
lp

Optimist - loše informirani pesimist

Ova dionica ne može puno dolje jer prejak je interes kupaca i svi znamo što imamo u portfeljima, a tko nije prodao zadnjih mjeseci na ovim cijenama, neće niti sada. Osim toga, pametni sada akumuliraju jer ovdje će se na proljeće lijepo omastiti brkovi, a bedaci u neznanju rasprodaju.
Još malo strpljenja prijatelji i lijepo će nam se isplatiti [emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Bok kolega amilo,zanimala me analiza od g.Nenada i zadovoljan sam odgovorom i kao što je bilo rečeno “luka rijeka ima potencijala i odlično je pozicionirana tvrtka” a mišljenja sam da će i dionica postati atraktivnija sa povećanjem budućih prihoda i dobiti a naročito će pozitivan efekt imati ulazak u e.u.


Ova dionica ne može puno dolje jer prejak je interes kupaca i svi znamo što imamo u portfeljima

a što imate kolega, prosvjetlite me??

imate GUBITAŠA na 1,5BV i 4PS!
a to što se svako malo zavrti neka smiješna priča o nizinskoj, visinskoj željeznici, brodovima, podmornicama, Arapima, Englezima, Singapurčanima i Eskimima možete okačiti mačku o rep.

ovo je jedna od najskupljih i najprecjenjenijih dionica na burzi!
pozdrav

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close