LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/prihod-rijeke-veci-za-576-posto-a-ploca-za-108-posto-197150.aspx

"većina dobiti je ostvarena prodajom kontenjera…"

U prijevodu , sama kompanija nije pokazala znakove rasta i razvoja vec osjetnog pada prometa u smislu TUI jedinica koje su prosle njome , spram očekivanog i onoga što je prosjek na Mediteranu ..

U izvjescu vam lijepo stoji kolika je nagomilani gubitak, a isto tako se može vidjeti i predvidjeti koliki ce gubitak ove godine biti ako se opet ne proda neki kontenjer .. Linić i Čačić samo idu okolo i najavljuju milijarderske investicije ali gdje su te investicije ??

I koliko ce jos proci od objavljivanja natječaja svih vrsta i podvrsta, to zaprimanja ponuda, do objave dobitnika, do početka radova, do ostvarivanja prvih dobiti od novo stvorenih vrijednosti ??

Sve u svemu, tek 2014. možemo očekivati neki zdravo razumski rast .. Ovo napucavanje ovih dana na temelju ničega može završiti vrlo kobno za mnoge sudionike .. Hej! , pa stopa nezaposlenosti nam je porasla 1.1 % u odnosu na isto razdoblje prošle godine , a samo u prva 3 mjeseca Kukuirku Vlade iz stalnog radnog odnosa izbačeno je preko 40 000 ljudi (podaci na HZZ! )…

Dakle, nema govora o tome da ide sve gore jer SP ide gore, zato što ovo nije Amerika, tamo dionice rastu jer pada nezaposlenost , ovdje dionice rastu jer je tržište plitko i trejderi fondovskim parama napucavaju preko BOOK value i uvaljuju malima

Ja vam kažem, lijepo stoji u bilanci da je BOOK value Luka Rijeke debelo ispod 100 kn – kome cete prodati poslije danas kupjeno ?

Dolaze Arapi i Princ, ili smo vec zaboravili tu medijsku kampanju putem koje su neki trejderi pobrali stotine hiljada kuna od malih ovdje ??


Da vidim i ja sada , 8000 komada ( skrivenih ) na 150 !
To bi vam bilo 50% zarade obzirom na kupnju po 100 Kuna, to je stavrno za dobar auto negdje 400.000 Kuna.

na 150…?!?…ili…160…?!?
a tih 8000 komada (skrivenih) može biti 800 a moze i…?!?…
samo sigurne ne više od ukupnog broja komada na asku…
lp

Optimist - loše informirani pesimist

jučer…


Ja pobjegao vani iz ovoga trejdanja, sretno do 200 !

danas…

Ekipo ja vas pozdravljam, 35 % imam upravo sada, ne valja biti pohlepan…
Sretno vam do 150 !

[bye]

Postoji razlika u igri za burek,i u igri za recimo novi auto.

Bravo! [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

kolega amilo3438,

evo danas nije bilo nasilnog naguravanja po bidu i asku u nastavku trgovanja poslije otvaranja, te i ja sam se vratio.


kolega amilo3438,

evo danas nije bilo nasilnog naguravanja po bidu i asku u nastavku trgovanja poslije otvaranja, te i ja sam se vratio.


a tako…eto vas opet nazad…i kolika je danas članarina u odnosu na jučer…?!
sretno !

Optimist - loše informirani pesimist

promet i rezultati luke Rijeka i planovi nisu sukladno trenutnom rastu, nema brige…he he [thumbsup]

samo što nije...

@Coupe
Kakvih 200 kn??? Pa kupio sam po 240 a vrijedi 500. Čekam 2014 g. 1000 kn.
Mani se burze.
A padne li na cca 110 nadokupit ću hrpu dionica.

coupe nemoj molim te… ak hoćeš nekom pomoći zaposli se u caritas.


evo nas već na početku godine u visokom društvu sa "Messi-em" i ekipom…
http://trzistakapitala.files.wordpress.com/2012/03/dionice-crobex-2012-13-03-2012.jpg
…?!?

da vidimo kako stojimo s ekipom barcelone…
http://www.mojedionice.com/trg/IzvPromjenaCijene.aspx?idF=11&idDrz=1&dat1=1.1.2012.&dat2=17.3.2012.&likv10poc=99&likv10kraj=99&SortDir=sil&minPromPoc=&minPromKraj=&idDjel=0&SortEx=Promjena

Datum od: 01.01.2012 do: 17.03.2012

DDJH-R-A 69,90%
LKRI-R-A 31,04%
KORF-R-A 25,19%
ADPL-R-A 24,23%
PTKM-R-A 9,82%

Optimist - loše informirani pesimist

Stop kriziR. Čačić: Kreću projekti vrijedni milijarde eura

Potpredsjednik Vlade tvrdi kako se crne prognoze nekih analitičara neće ostvariti, jer je nova vlast pripremila niz projekata. Riječ je, kazao je, o projektima vrijednima ‘nekoliko milijardi eura’.

peyo

značajan komad najavljenih investicija odnosi se neposredno na Luku Rijeku i kreiranje vanjske matrice
ceste, željeznice, terminali, uvoz opreme…
p.s.
Odavno sam Luku Rijeku samoinicijativno uvrstio u svoj dio tima Barcelone
DDJH-R-A 69,90%
LKRI-R-A 31,04%
KORF-R-A 25,19%
ADPL-R-A 24,23%
PTKM-R-A 9,82% od sutra ima najveću minutažu izraženo u %



@Coupe

Kakvih 200 kn??? Pa kupio sam po 240 a vrijedi 500. Čekam 2014 g. 1000 kn.
Mani se burze.
A padne li na cca 110 nadokupit ću hrpu dionica.

Opa lojtra, znači kad ode po lojtrici gor još 100% vi ćete jedva biti na pozitivnoj nuli…sad vidim zbog čega ste tako otresiti i ljuti…da ne kažem onak kako to kaže Vedrana Rudan…. [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close