HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas sam bio na razgovoru u svezi tht-a, cijena u 11mj. 460-480kn, informacija ne od tete sa pijaca nego od igraca koji znaju di vrag spava a dok spava di su mu novci, njihova preporuka KUPUJ DOK MOZES![smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

[smiley5]

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]


Samo 3?! Otkud ti to?

iz pouzdanih izvora unutar pbz-a

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Ja ću samo kazat da je ova cijena meni odlična za dokup, a kad odluči potegnut,ću i prestat kupovat.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Molim Vas ako mi možete objasniti gdje se nalaze informacije o skrbničkim računima…


Ehm ljudi, tht je, uspostavilo se jedna spororastuća dionica, i sve se više pitam isplati li se dugo je držati, ili se iskrcati i u riskir na nešto drugo….[smiley8]

dobro, a što bi ti?!!! 30% u tjedan dana, pa idući tjedan u drugoj 50%, pa onda za tri dana 70% u trećoj…. Mislim stvarno!!!

Ja više nemam potpis.

kolege mi svi znamo da ht vrjedi 500+ ali znate li vi koliko ht-a ima kupit na 400 do 410kn milijone dionica treba to progutat ljudi
ja ovu dionicu vidim na 600 kn tek na proljece akobogda


airfire: ” danas sam bio na razgovoru u svezi tht-a, cijena u 11mj. 460-480kn, informacija ne od tete sa pijaca nego od igraca koji znaju di vrag spava a dok spava di su mu novci, njihova preporuka KUPUJ DOK MOZES![smiley11] ” Kakav tipican, cak ogledni primjer posta bez ikakvih cinjenica, rekla kazala, šatro ono “iz pouzdanog izvora”, ja sam faca, “bio sam na razgovoru”, kod koga? Kada? ” cak cijenu zna tocno” , “njihova preporuka” -cija? Katastrofa… THT ce nadam se rasti, puno ljudi je ovdje to egzaktno i argumentirano ustvrdilo, ali postovi ovog tipa, kao i vecina na ovih par stranica, jednom rjecju – KA TA prexxbena STROFA!

[smiley11]


Molim Vas ako mi možete objasniti gdje se nalaze informacije o skrbničkim računima…

idi na http://www.zse.hr/ pa traži tamo usput ćeš nać tamo puno toga zanimljivog
pozdrav

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

E Tomo i ti ga pretjera, ja samo ustvrdih da ima više drugih dionica kojima vrijednost naočigled brže raste, samo to, a ti ga ode u čudne priče…. – osim toga DA, ja bi to želio, ali znam da nije moguće.[smiley6]

proklet bio na božić 2010.

Slažem se, ali samo srednjeročno – konkurencija nadolazi, neće moći dugo skrivati ključeve u đepu od šahti sa kablovima u velikim gradovima, a to je najveći izvor lovače, tja pa vrapci na grani znaju da su kod otvaranja tel. tržišta (ali samo istinskog, a ne deklarativnog) dugoročno ove dionice upitno stabilne – ja samo velim da su u samo ovih 20 – tak dana neke druge dionice fantastično uznapredovale – samo to velim.[smiley5]

proklet bio na božić 2010.

Predsjednik Uprave i glavni izvršni direktor T-HT-a Ivica Mudrinić i gradonačelnik Grada Varaždina Ivan Čehok potpisali su danas Ugovor o partnerskom odnosu u štićenju distributivne telekomunikacijske kanalizacije (DTK) i načinu uređenja prava korištenja javnih površina. T-HT će Gradu Varaždinu, kao vlasniku javnih površina, plaćati naknadu za služnost za . korištenje javnim površinama za izgrađenu DTK te za njenu daljnju izgradnju, polaganje i održavanje.

Evo počelo je. Toliko o tome tko je vlasnik DTK.


Predsjednik Uprave i glavni izvršni direktor T-HT-a Ivica Mudrinić i gradonačelnik Grada Varaždina Ivan Čehok potpisali su danas Ugovor o partnerskom odnosu u štićenju distributivne telekomunikacijske kanalizacije (DTK) i načinu uređenja prava korištenja javnih površina. T-HT će Gradu Varaždinu, kao vlasniku javnih površina, plaćati naknadu za služnost za . korištenje javnim površinama za izgrađenu DTK te za njenu daljnju izgradnju, polaganje i održavanje.

Nisi napisao koliko će plaćati gradu Varaždinu. Plaćat će mu manje od milju kn godišnje, što je kikiriki za ht.

Trend is your friend.


asdfgh123: ” Predsjednik Uprave i glavni izvršni direktor T-HT-a Ivica Mudrinić i gradonačelnik Grada Varaždina Ivan Čehok potpisali su danas Ugovor o partnerskom odnosu u štićenju distributivne telekomunikacijske kanalizacije (DTK) i načinu uređenja prava korištenja javnih površina. T-HT će Gradu Varaždinu, kao vlasniku javnih površina, plaćati naknadu za služnost za . korištenje javnim površinama za izgrađenu DTK te za njenu daljnju izgradnju, polaganje i održavanje. ” Nisi napisao koliko će plaćati gradu Varaždinu. Plaćat će mu manje od milju kn godišnje, što je kikiriki za ht.

a i HT definitivno kontrolira potraznju za DTK mrezom u RH (na slican nacin kao i Todoricev Konzum prehrambene artikle) pa mislim da ce i HT biti taj koji diktira uvijete zakupa.[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close