HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.05.2024. u 09:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,48
17.362
589
29,50
29,70
-1,01%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

datum?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


datum?

danas objavljeno ali vjerojatno ne obuhvaca 3Q iako se ne bi trebalo po tom pitanju nista promijeniti.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


nazalost idemo lagano gore a ja nisam uspio dokupit po 385kn, ovaj investitor me kosta zivaca ali i novaca[smiley3]

Ja ću poluditi od zadavanja naloga. Od 10 sati pokušavam. Zbog investora me bole prsti, kičma,a i glava.

airfire:

nazalost idemo lagano gore a ja nisam uspio dokupit po 385kn, ovaj investitor me kosta zivaca ali i novaca[smiley3]

Ja ću poluditi od zadavanja naloga. Od 10 sati pokušavam. Zbog investora me bole prsti, kičma,a i glava.


a sto se cudis? pa na prekucavanju naloga s investora na burzu radi troje liudi, da dobro si cuo, troje ili brojkom 3

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

a sto se cudis? pa na prekucavanju naloga s investora na burzu radi troje liudi, da dobro si cuo, troje ili brojkom 3

Zavarit cu…dobro su ovo organizirali.

Samo 3?!
Otkud ti to?

molio bi iskusne da mi daju odgovor hoće li sutra pozitivno utjecati na cijenu izvješće “Privrednog vjesnika” da je ht prvi po dobiti u hrvatskoj.

U svakom slučaju bi trebalo pozitivno djelovati, ali problem je što bakice i tete sa placa ne čitaju već prodaju kad uspiju registrirat dionice.
…..cijena nije važna daj šta daš……………

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 258.701 0,32 Skrb. račun +2070
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 194.831 0,24 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 178.794 0,22 Skrb. račun +5119
Ukupno: 73,33

Heaven or Las Vegas


molio bi iskusne da mi daju odgovor hoće li sutra pozitivno utjecati na cijenu izvješće “Privrednog vjesnika” da je ht prvi po dobiti u hrvatskoj.

To se zna i bez Privrednog vijesnika ili bilo koga drugog….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ehm ljudi, tht je, uspostavilo se jedna spororastuća dionica, i sve se više pitam isplati li se dugo je držati, ili se iskrcati i u riskir na nešto drugo….[smiley8]

proklet bio na božić 2010.

hipov mirovinski ima 0.32%,raifaisen0.36%,alianz 0.41%,pitanje je do koliko posto je max do kojega oni smiju kupovati dionice ht-a jel to 1%ili 2% od ukupnne sume novaca kojem raspolazu


9. PBZ D.D. 194.831 0,24 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 178.794 0,22 Skrb. račun +5119
Ukupno: 73,33

pbz izlazi iz igh opako a ulazi u ht “izgleda”….

na igh zadnja promjena stanja -1000 kom * cca 13000 = 13 milja
na ht +5119 kom * cca 385 = oko 2 milje

izgleda da ima još dosta municije za ht [smiley1]

"I am a man of great patience..."


molio bi iskusne da mi daju odgovor hoće li sutra pozitivno utjecati na cijenu izvješće “Privrednog vjesnika” da je ht prvi po dobiti u hrvatskoj.

to se zna odavno. tako je vec ne znam koji period za redom. ali, kao sto netko rece za instant investitore ta informacija ne znaci nista. bitno je da mi ostali prepoznajemo pravu vrijednost te kompanije.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ehm ljudi, tht je, uspostavilo se jedna spororastuća dionica, i sve se
više pitam isplati li se dugo je držati, ili se iskrcati i u riskir na
nešto drugo….[smiley8]

Isplati se. Ako niste velikim dijelom portfelja unutra. Prvo, likvidna. Drugo, neće osjetiti značajan pad u slučaju potresa tržišta. Treće potcijenjena u odnosu na telekome iz regije i dalje. Četvrto, moguće povećanje prihoda kroz nove akvizicije. Mislim da je to dosta za sada.

DDJH + 2,5 godine = KOEI

New Report

Close