HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 09:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
82.551
2,700
30,60
30,70
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neki brokeri su izgubili licence na godinu dana upravo zbog oreguravanja preko reda. Mene zna pa ću biti prije, pa nije to mesnica u kojoj stalno kupuješ pa će ti dati bolje meso.


Ja razmišljam da prijavim jednog brokera HANFI. Naime, od mog kolege frend radi kao broker. I moj kolega je preko reda uspio dobiti broj zahtjeva. Poslao je zahtjev cca 2 sata poslije mene, ai i e-mail sa molbicom da mu to sredi prije.

joj ljudi, kao da ste pali s marsa…

sad su to dionice pa bi ti prijavljivao hanfa-i….sigurno si u zivotu dobio stol preko reda u restoranu jer znas nekoga, kupio auto povoljnije i brze ili nesto slicno….

normalno je da ruka ruku mije, bar kod nas….kolko god se borio sa vjetrenjacama, ne mozes pobjediti!
sredi s kolegom da i tebe primi prije reda i amen

Na koje ćete si mjesto na atm-u staviti ticket HT-R-A? Ja ću pratiti mostić a HT-R-a ću si samo označit ak bude koja transakcija da mi javi.[smiley2]

Da li ima netko da je uzeo vise paketa te ih prebacio ugovorom o prijenosu dionica, a da su ugovori vec obradjeni kod SDA tako da se ugovorom prenesene dionice vide na stanju racuna kod SDA bilo telefonski ili pristupom E-racunu?

Posalo sa mail prije pmjesec dana u SDA vezano uz prijenos dionica i odgovorili :

nakon što SDA dostavite dokumentaciju, ukoliko je dokumentacija uredna, u roku 10 radnih dana od dana primitka, provest će se preknjižba.

Nećeš sigurno vidjeti deset dana od dana predaje ugovora.

Ja odustao od ugovora.


Na koje ćete si mjesto na atm-u staviti ticket HT-R-A? Ja ću pratiti mostić a HT-R-a ću si samo označit ak bude koja transakcija da mi javi.[smiley2]

Ima da ti se zakrca screen u minuti!!!! [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

Jel ima tko iskistva s HIT-om. Jutros u 10 sat potvrdio registraciju, a na računu mi jos nisu vidljive dionice…

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!


Jel ima tko iskistva s HIT-om. Jutros u 10 sat potvrdio registraciju, a na računu mi jos nisu vidljive dionice…

Ja još čekam broj zahtjeva

Tona


Jel ima tko iskistva s HIT-om. Jutros u 10 sat potvrdio registraciju, a na računu mi jos nisu vidljive dionice…

jesi li javio brokeru da si potvrdio zahtjev? ako jesi, mora da radiš s Fimom.

a jel ima tko sa fimom?koliko je vremena potrebno da se prikažu dionice u portfelju nakon registracije?

James:Da li ima netko da je uzeo vise paketa te ih prebacio ugovorom o prijenosu dionica, a da su ugovori vec obradjeni kod SDA tako da se ugovorom prenesene dionice vide na stanju racuna kod SDA bilo telefonski ili pristupom E-racunu?

Posalo sa mail prije pmjesec dana u SDA vezano uz prijenos dionica i odgovorili :

nakon što SDA dostavite dokumentaciju, ukoliko je dokumentacija uredna, u roku 10 radnih dana od dana primitka, provest će se preknjižba.

Nećeš sigurno vidjeti deset dana od dana predaje ugovora.

Ja odustao od ugovora.

Ma sve ja to znam, meni su rekli da se cak navodno kao prvi dan ne racuna dan primitka ugovora. Zakonski u okviru maksimalno 10 dana moraju obradit sto ne znaci da nece obradit i prije pa mi je ipak nekako za ocekivat da bi netko vec danas, sutra mogao imat kakvu informaciju o tome ako bi oni to odmah po primitku krenuli obradjivat. Jer logicno mi je da je vec znacajan broj ljudi koji zive u zg predao u utorak osobno na SDA zakljucene ugovore o prijenosu. Ostali brzi igraci koji ne zive u zg i okolici su sigurno postom poslali u utorak tako da je to vec u srijedu moralo bit kod SDA.
Molio bi stoga ukoliko je netko koristio ovu metodu, a da su mu vec na racunu registrirane ugovorom o prijenosu dionica prenesene dionice da javi na forum. Unaprijed zahvaljujem.

james

Želim ti iskreno što prije da preneseš dionice samo mislim da su zakrčeni sa registracijama od brokerskih kuća pa će vjerojatno to prvo rješavati.

Vidiš da ljudi još čekaju broj zahtjeva od brokera i mislim da brokerske kuće imaju prednost ispred nas malih.


Jel ima tko iskistva s HIT-om. Jutros u 10 sat potvrdio registraciju, a na računu mi jos nisu vidljive dionice…

lagana katastrofa. zovem ih već sat vremena da ih pitam hoće li riješiti moj zahtjev za registraciju i ne mogu ih dobiti. mogu si samo misliti kako će biti sutra. mislim da ću nakon ove blamaže promijeniti brokera.

Jesam, jutros u 10 odmah nakon što sam potvrdio registraciju poslao sam im mail.

Imam jedan račun i u abacusu, tamo su mi i bez obavijesti stavili dionice na racun za sat vremena, a na HITA-i se ne događa ništa…..
A telefonom ih ne mogu dobiti ni pod razno….

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

Ljudi moji, još prespavat noćas pa sutra showtime.
Puno sreće svima vama oko registracije, a svima nama oko brokera i potražnje.[smiley11]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

New Report

Close