HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 15:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
32.302
1,059
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo na kraju je samo predstava velikih, sve je to moglo proći po 151-152, ali namjerno je srušeno na 148.
Ali tako je to kad prodavač hoće prodati što jeftinije, neprirodno ali istinito.

Kolega forumas je dobro primijetio.
Čisto namjerno rušenje na 148 u 16:00:00.

Inače me HT uopce ne zanima, a ovaj put sam skoro pozelio kupio neku sicu, ali kad vidim kako je ova burza dirigirana, lagano me uhvati mučnina……

Da barataju sa svojom lovom sigurnu ne bi prodali po 148, ovako ispada da laku “s tuđim” po plotu mahat

Danas do 11h promet HT je 75kkn sa cijenom dionice 148-149.5 kn.

Strasno sto je ostalo od ove burze. Ako drzava ne da znacajan, ali znacajan impuls gospodarstvu (mislim da kozmeticke promjene vise kod nikog ne pale), za 5 godina, stvarno nece imati od koga skupljati porez.
Usput, uz nogomet bacio sam pogled na BDP Nigerije. Lagos (najveci grad Nigerije 8 M stanovnika) ima veci BDP po stanovniku od HR.


Ovo na kraju je samo predstava velikih, sve je to moglo proći po 151-152, ali namjerno je srušeno na 148.
Ali tako je to kad prodavač hoće prodati što jeftinije, neprirodno ali istinito.

Kolega dragi o čemu vi pričate,kakvo namjerno rušenje pa pogledajte samo naloge na kupnji,ako maknemo MM ima samo cca 1200 kom do 69kn,ovdje ako itko iz bilo kojih razloga poželi izaći sa 1-2000 kom sruši cijenu za 10-15%

Cijenu HT-a kroji isključivo trezor,jer oni ako kupuju na burzi a ne preko bloka mogu otkupiti bilo koju količinu koja se pojavi na prodaji i time držati cijenu koja im paše što do sada nisu radili u dovoljnoj mjeri pa je cijena zato ovoliko i pala a na ovako plitkom tržištu padat će i dalje sve dok im to odgovara

Pa tako je, ako požele mogu je napucati i u +10% u jednom potezu, jer ovo je sad uistinu niska cijena nakon tolikog pada a bez ikakve negativne vijesti/događaja.

Znaci nikad

Tako je ovo je cisti sell dok god imamo ovakvu depopulaciju u drzavi pa nece valda starceki i dedeki puniti blagajnu HT

Nemojte nikada nigdje otpisivati monopoliste…pogotovo one koji su na svojim trzistima miljama ispred konkurencije

CASH masina bez rasta sa Ok dividnedom, bez duga…na ovim razinama je BUY

Ivane, a da ne bi bilo cash machine – bye, bye !

Moja se frendica, dugoročni ulagač sa tisuću komada, ovdje krasno provela.
Sa 320 kn na 147 kn.
Samo od proljetos pad cijene sa 180 kn na današnjih 147 kn.
Sa tendencijom daljnjeg pada.
Svi se krasno provodimo posljednjih godinu dana.
Nema nam ni poaskupobidu, svi ćemo se ići zabavljati negdje drugdje.
No…..HT je za čekati još malo, pa u kupnju.


Ivane, a da ne bi bilo cash machine – bye, bye !

Neki novi oblik kapitalizma je upravo dosao, iako mozda ne u onom obliku u kakvom su to neki htjeli, jer je pitanje kolika ce biti radnicka i socijalna prava, tako da mislim da ce prije neodlucnima biti bye bye 🙂


Nemojte nikada nigdje otpisivati monopoliste…pogotovo one koji su na svojim trzistima miljama ispred konkurencije
CASH masina bez rasta sa Ok dividnedom, bez duga…na ovim razinama je BUY

Dobro zvuci, nadam se da si u pravu

jedno pitanje,
dal ste dobili povrat poreza od dividende za 2017.god.
tj, privremeno riješenje gje se vidi povrat poreza

New Report

Close