HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,62
31.329
1,023
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

A da upitate svog brokera?
On to sigurno sve vidi na svojim nikadviđenim, fantastičnim grafovima.

ki bi da bi


Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

nemoj se ljutiti ali zasto samo lupate redom i ostajete živi
koji penzići rasturaju…
Zar je tako teško malo baciti oko na promjene u postojecim dionicarima…
ja ne vidim da je umirovljenicki fond prodao ijednu dionicu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

moglo bi doći do preokreta danas ili sutra,kupnja sve snažnija.

obožavam strvine-posebno ovce


Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

Da, nešto tu ne miriši na dobro, jedan dio ekipe očito izlazi i ulazi u volatilnije dionice koje će više reagirati kad se Ina odblokira

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

nemoj se ljutiti ali zasto samo lupate redom i ostajete živi
koji penzići rasturaju…
Zar je tako teško malo baciti oko na promjene u postojecim dionicarima…
ja ne vidim da je umirovljenicki fond prodao ijednu dionicu
[/quote]
Kolega rano je. Od petka je neka akcija tek. Vama ću odgovoriti jer ipak razumijete stvar ovi drugi kaj gledaju u fildžan mogu tako dalje i nastaviti.

who dares, wins




Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

nemoj se ljutiti ali zasto samo lupate redom i ostajete živi
koji penzići rasturaju…
Zar je tako teško malo baciti oko na promjene u postojecim dionicarima…
ja ne vidim da je umirovljenicki fond prodao ijednu dionicu
[/quote]
Kolega rano je. Od petka je neka akcija tek. Vama ću odgovoriti jer ipak razumijete stvar ovi drugi kaj gledaju u fildžan mogu tako dalje i nastaviti.
[/quote]
ma gledajte
ako taj dio bude prodavan radi namire duga umirovljenicima, onda ce to vjerojatno ici nekome u paketu( ne mislim da mora ici tako) iskreno ne vjerujem da ce oni to drmati preko burze, jer je previše to dionica i izlazak bi bio dugotrajan, osim ako ga ne zatuku do neke kriticne tocke u kojoj bi se naslo dovoljno zainteresiranih da to sve progutaju…medjutim kako je broj dionica skoro 3 milijuna komada, to mi izgleda nekako neizvedivo, jer u doba najvece ludnice na burzi kada je ht izasao, prvih mjesec dana se nije protrgovala više od 2,5 milijuna dionica…
Moje viđenje je da će taj dio biti ili prodan u paketu ili bi umirovljenici mogli dobiti dionice pa nek se oni zajebavaju s tim..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Penzići već rasturaju? Ovo je definitivno na putu prema dole. Samo treba pogoditi koji diskont je dogovoren.

nemoj se ljutiti ali zasto samo lupate redom i ostajete živi
koji penzići rasturaju…
Zar je tako teško malo baciti oko na promjene u postojecim dionicarima…
ja ne vidim da je umirovljenicki fond prodao ijednu dionicu
[/quote]
Kolega rano je. Od petka je neka akcija tek. Vama ću odgovoriti jer ipak razumijete stvar ovi drugi kaj gledaju u fildžan mogu tako dalje i nastaviti.
[/quote]
poštovani verdi,
ne razumijem čemu ( komu ) služe ovakvi vaši komentari.

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Kolega Delux i dalekovod je otišao u jednom momentu u komadu ali na putu do toga u mrežu se uhvate i drugi koji podlegnu psihozi. Ni sam još ne vidim kakav će kraj priče tu da bude ali po kretanju cijene zadnjih dana i povećavanju volumena nešto se nazire. Ne mogu reći da raste kad ne raste. Sad ćemo još uvući u raspravu hrpu likova koji ne vide na bidu ono što nas dvojica sigurno vidimo, a u opće nemam namjeru s njima se raspravljati. Ako umirovljenici nađu kupca za cijenu po kojoj je to njima vlada prenijela 285 onda su stvarno majstori. Mogla je to i vlada onda tako prodati pa im dati lovu. Sad će netko uleteti sa 100M€ bez da traži diskont i samo čekati dividendu. Moš misliti. To s jednom rukom a s drugom će braniti Inu, kupovati Šukerove trezorce i pokrivati rupe bez dna.

who dares, wins

Od Molove ponude za inine dionice najviše će koristi imati dionice t-ht-a!!
Izvor jutarnji list!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

kolega verdi bez obzira što dobro i pošteno pišete, ova cijena već jest diskont.
+pogledajte graf zadnja dva mjeseca i umjetno pumpanje do 288 kada vlada prenosi dionice.
neko od fondova je imao informaciju i napumpao je do te cijene radi budućeg ”diskonta”

elem, čekat će se blok transakcija nakon čega slijedi ono što i svake godine. borba za dividendne pozicije
a ja priznajem da me jaca zajebala, mada sam mogao očekivat ovakav potez, nešto sam zabrljao u računici kada će se desit

Promjene u top 10, uzevši u obzir trgovanje na dan 20.12. četvrtak i promet od 15 171 772 kn:

1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun BONN, NJEMAČKA
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.732.197 7,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 3.412.557 4,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 20 000
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./UMIROVLJENIČKI FOND 2.859.148 3,49 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 1.751.479 2,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.188.298 1,45 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 878.284 1,07 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 873.626 1,07 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 472.045 0,58 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 25 055
10. PBZ D.D. 411.768 0,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 72,47

…ispravak. Datum je 02.12.

New Report

Close