HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 15:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,62
31.329
1,023
30,50
30,90
-1,61%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

certifikati..pratite certifikate…i Erste [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




Koliko sam upućen ovaj mjesec ide povrat duga umirovljenicima,znači taj fond sada prodaje dionice da mogu penziće namiriti….to bi bilo to

1. ovo danas nema veze s umirovljenickim fondom !
2. umirovljenicki fond ni nece prodavati
3. netko je danas pokusao glumiti taj fond i izazvati paniku, ali isto tako mozda se i osigurao rusenjem cijene da umirovljenicki fond ne prodaje slucajno
4. Razlika ili gubitak uirovljenickog fonda bi bio prevelik da je danas prodavao, a netko za to mora snositi odgovornost kao i donijeti odluku o prodaji posto poto

mene vise brine kako kolega delux nezna sto se desava, obicno sve zna po pitanju smjera aktivnosti fondova ?
[/quote]

Vlada prodaje udjel u HT-u za povrat duga umirovljenicima
http://www.jutarnji.hr/vlada-prodaje-udjel-u-ht-u-za-povrat-duga-umirovljenicima/884731/
ZAGREB – Iako je rekla da u vrijeme krize neće prodavati imovinu u bescjenje, Vlada će napraviti izuzetak i do kraja godine prodati udjel u HT-u od 3,49 posto. Razlog je, objašnjava ministar financija Ivan Šuker, isplata rate duga umirovljenicima, koja dospijeva u prosincu.
Kolega može li link gdje su opovrgli ovo????????????????

[/quote]

ako je to istina onda je poruka Sukera vrlo jasna svima u svim segmentima drustva i obveza ;

jedno kazite, drugo mislite, a trece radite jer ako necete vi nas nategnutu mi vas hocemo sigurno.

sve ostalo za Vladu RH predstavlja previse napinjanja mozga i mozdanih vijuga pa uzimamo tamo di jos malo ima i na najlaksi nacin.
zasto da smanjimo poreze i rasteretimo privredu kao i potaknemo proizvodnju kada mozemo samo uzimati i uzimati i uzimati hvalio se Suker .

jos koji mijesec i u RH imamo jasne pozicije ; državna tijela, banke i zatvore.

situacija se s inom sad mjenja. sad bi moglo naglo gore.
ovo je vjeojatno opet neki dogovor ala podravka, Vlade, fondova i MOL-a .
plin ostaje INA-i, pare fondova od prodaje iNA-e idu u kupovinu HT-a od umirovljeničkog za isplatu umirovljenika.
umirovljenci dobijaju božićni poklon, šuker još par milja od insajderske info i sve ovce na broju. nas ko jebe

Kapitalni fond prodat će dionice HT-a radi povrata duga umirovljenicima. Pitanje samo na kojoj cijeni će to odradit jer očito je da se cijena ruši prema dolje. Već čeka jedan velik nalog na kupnji na 250 kn, moguće da će to odraditi tamo? samo prvo treba rasprodati INU MOL-u, tako da bi se ovo s HT-om moglo odigrati u drugoj polovini mjeseca?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


situacija se s inom sad mjenja. sad bi moglo naglo gore.
ovo je vjeojatno opet neki dogovor ala podravka, Vlade, fondova i MOL-a .
plin ostaje INA-i, pare fondova od prodaje iNA-e idu u kupovinu HT-a od umirovljeničkog za isplatu umirovljenika.
umirovljenci dobijaju božićni poklon, šuker još par milja od insajderske info i sve ovce na broju. nas ko jebe

to je i moje mišljenje

Država više nije dioničar HT-a… [tongue]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.



situacija se s inom sad mjenja. sad bi moglo naglo gore.
ovo je vjeojatno opet neki dogovor ala podravka, Vlade, fondova i MOL-a .
plin ostaje INA-i, pare fondova od prodaje iNA-e idu u kupovinu HT-a od umirovljeničkog za isplatu umirovljenika.
umirovljenci dobijaju božićni poklon, šuker još par milja od insajderske info i sve ovce na broju. nas ko jebe

to je i moje mišljenje

[/quote]

zaboravio sam ubacit i da madjarska preuzima presjedanje EU-om od 1.1.2011.
vjerojatno je to to čime će se pravdat lopovluk i rasprodaja – Sveti cilj.
izgleda da je s današnjim danom pad zaustavljen.

Evo samo da znate kolega Antiša:
http://www.seebiz.eu/hr/seebiz-trend/techno/maxtv-putem-satelita-od-sada-dostupan-u-cijeloj-hrvatskoj,99962.html

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Vidim ništa se ne piše o jučerašnjoj masovnoj krađi HT-a od građana.
Čovjhek me zove sa fiksnog i meni uzmu 5 kn a njemu neznam koliko. Za 2 minute razgovora!!!
Nakon toga ja zovem čovjeka sa simpe na simpu i jemu uzmu 20 kn!!!!!!!! Alo!
Lopovima ht-ovcima sve oduzeti i strpati u zatvor. A dionica vrijdi 0 (NULU).
Vjerojatno ovakve istinite stvari moderator briše.
Ljudi su izgubili milijune zbog jučerašnjeg pada mreže, toliko da znate.


Evo samo da znate
http://www.vecernji.hr/biznis/b-net-preuzeo-total-tv-satelitom-stize-svako-selo-clanak-222335

http://www.seebiz.eu/hr/seebiz-trend/techno/maxtv-putem-satelita-od-sada-dostupan-u-cijeloj-hrvatskoj,99962.html

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Vidim ništa se ne piše o jučerašnjoj masovnoj krađi HT-a od građana.
Čovjhek me zove sa fiksnog i meni uzmu 5 kn a njemu neznam koliko. Za 2 minute razgovora!!!
Nakon toga ja zovem čovjeka sa simpe na simpu i jemu uzmu 20 kn!!!!!!!! Alo!
Lopovima ht-ovcima sve oduzeti i strpati u zatvor. A dionica vrijdi 0 (NULU).
Vjerojatno ovakve istinite stvari moderator briše.
Ljudi su izgubili milijune zbog jučerašnjeg pada mreže, toliko da znate.

Super je to sektor, aj ti njemu to dokazi, a on ti mazne kune dok si rekao keks. napravite elektromagnetski val i pljus, za minute te zabave, seljak prodaje drzavi kilogram psenice :-). DEUTSCHE TELEKOM "umeje" da ubere "nofce".

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ht-mostar-i-bh-airlines-prodaju-se-naredne-godine,100014.html

Evo nove šanse ako ne uspiju s Kosovskim telekomom!! [wink]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close